Слагате ли шапчица вкъщи - 2

  • 76 324
  • 1 020
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 315
   Не трябва ли заглавията да са смешни? Все си мисля, че за това е темата, ама повечето са си съвсем нормални заглавия. Аз ли нещо не схващам?    newsm78
И аз не схващам, но клюкарник... злобарник... повод за хора без работа да си почешат езиците.
Ето ме и мен- спокойно е в офиса сега и се ровя ли ровя...
По принцип повечето от осмиваните теми са пуснати с молба за ПОМОЩ и съвет от "по- опитните" майки/ жени/ "дами", а се получава така, че тези теми помагат на скучаещите да размърдат фантазията си и да се чудят на какво и кого да се присмеят  newsm78
По този повод- доста майчета притеснени питат "Детето ми е на 3г и не говори, какво да правя, дайте съвет..." И съветите са "Споко, и моето е на 3 (или повече) и не говори (говори малко), а майката- съветничка има над 10 000 мнения във форума, предполага се, че посвършва нещо и в къщи, има и съпруг/ партньор и тн.. Е, как да говори детето, кажете ми, уважаеми колежки- Клюкарки  Flutter

# 976
  • Мнения: 506
   Не трябва ли заглавията да са смешни? Все си мисля, че за това е темата, ама повечето са си съвсем нормални заглавия. Аз ли нещо не схващам?    newsm78
Не знам дали трябва да са смешни заглавията, по скоро до какви смешни асоциации може да стигне човек като прочете едно такова заглавие, преди да прочете самата тема! Peace
Дани, не съм "фен" на клюкарника, съвсем случайно попаднах на тази тема и да си призная доста ми бе забавно да я чета! Peace Относно коментарите, не виждам нищо злобно особено пък насочено към авторките или темите!Лично аз, видях тук заглавия на поне две-три мои теми, а коментари към тях ме развеселиха!Не питах защо са тук, нито пък сърдих на никой!  Wink
По повод на това :
Цитат
По принцип повечето от осмиваните теми са пуснати с молба за ПОМОЩ и съвет от "по- опитните" майки/ жени/ "дами", а се получава така, че тези теми помагат на скучаещите да размърдат фантазията си и да се чудят на какво и кого да се присмеят  newsm78По този повод- доста майчета притеснени питат "Детето ми е на 3г и не говори, какво да правя, дайте съвет..." И съветите са "Споко, и моето е на 3 (или повече) и не говори (говори малко), а майката- съветничка има над 10 000 мнения във форума, предполага се, че посвършва нещо и в къщи, има и съпруг/ партньор и тн.. Е, как да говори детето, кажете ми, уважаеми колежки- Клюкарки  Flutter
струва ми се, че си в грешка!Не мисля, че повечето от момичетата осмиват самите теми или злобеят срещу майките-авторки на тях, лично аз се посмях само и единствено на мой гръб, на "плоските" асоциациики" до които стигам прочитайки заглавието някоя тема, а да не говорим, че в горе посочените такива от мен съм участвала и давала съвети! Peace
 

# 977
  • Мнения: 564

По този повод- доста майчета притеснени питат "Детето ми е на 3г и не говори, какво да правя, дайте съвет..." И съветите са "Споко, и моето е на 3 (или повече) и не говори (говори малко), а майката- съветничка има над 10 000 мнения във форума, предполага се, че посвършва нещо и в къщи, има и съпруг/ партньор и тн.. Е, как да говори детето, кажете ми, уважаеми колежки- Клюкарки  Flutter

 hahaha hahaha hahaha

Ох много ми стана смешно  Laughing И аз съм си задавала този въпрос  Whistling Flutter

Четох скоро една книжка за възпитанието на децата, авторката казва, че децата се асоциират с любимите предмети на майките си, т.е нещата с които се забавляват(работят)или прекарват доста време с тях, та по този повод и ако тази детска психоложка има право, то децата на над 10 000 потребителя ( толкова са най-активните според мен) се смятат за компютри вероятно  Crazy...За какво им е да говорят  Thinking

П.С Извинете за отклоненито, просто исках да споделя, по повод клюкаренето в клюкарника  Embarassed Whistling Crazy

И малко по темата

да пусна ли тема, или не.......
  Е, ако беше пуснала и една анкета, щеше да е най-сигурно!  Laughing Mr. Green

# 978
  • Мнения: 564
Свирката изневяра ли е? Не, музикален инструмент е, как може да ти хрумне да я наречеш изневяра  Shocked  Thinking  hahaha

# 979
  • Мнения: 5 940

По този повод- доста майчета притеснени питат "Детето ми е на 3г и не говори, какво да правя, дайте съвет..." И съветите са "Споко, и моето е на 3 (или повече) и не говори (говори малко), а майката- съветничка има над 10 000 мнения във форума, предполага се, че посвършва нещо и в къщи, има и съпруг/ партньор и тн.. Е, как да говори детето, кажете ми, уважаеми колежки- Клюкарки  Flutter

 hahaha hahaha hahaha

Ох много ми стана смешно  Laughing И аз съм си задавала този въпрос  Whistling Flutter

Не е баш така. И аз доста вися във форума, предимно, докато синът ми спи, но е факт, че стряскащо много мнения съм натрупала от раждането му досега. Той обаче като за дете на неговата възраст, и още повече момче, казва доста думи и се опитва да прави прости изречения от типа на "дай да" /дай вода/. Съвсем не по темата, но ми прозвуча повече гадно, отколкото остроумно написаното по-горе.

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 21:31 от valerie

# 980
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Темата отдавна се изроди в нещо не толкова смешно... Коментарите на заглавията не са ми изобщо смешни, напротив- леко ми простеят.

А, и в Клюкарника не се отчитат мнения.

# 981
  • Мнения: 564
Мен пък ми е забвана, може би преди време е била още по-забавна, ама к'во да направя, че късно я открих  Crossing Arms
Съжалявам, че ви е станала скучна  Confused

# 982
  • Мнения: 36 053
Свирката изневяра ли е? Не, музикален инструмент е, как може да ти хрумне да я наречеш изневяра  Shocked  Thinking  hahaha

нали и аз това питам, ама всички криво ме разбраха  Joy

пп очаквах заглавието да се появи в тази тема  Grinning

# 983
  • Мнения: 564
Твоя ли е темичката  Laughing
Ми криво, право, свирката си е свирка погледната от всякъде  Joy Joy Joy
 Hug

# 984
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 190

 hahaha стийм мот на първо четене ми се стори, че е моД

# 985
Големи сте майки на кученца ,значии Joy Joy Joy Joy Joy

# 986
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 190
Големи сте майки на кученца ,значии Joy Joy Joy Joy Joy

 ooooh! сЪгреших ли?

# 987
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
не е тема. това е последният регистриран потребител curka74. вие как го четете това? щото аз го чета чурка Embarassed

# 988
  • Мнения: 7 420
не е тема. това е последният регистриран потребител curka74. вие как го четете това? щото аз го чета чурка Embarassed
   Аз бих прочела Ку.....
   Курка на украиснки значи Кокошка. Sunglasses

# 989
  • Мнения: 9 905
По този повод- доста майчета притеснени питат "Детето ми е на 3г и не говори, какво да правя, дайте съвет..." И съветите са "Споко, и моето е на 3 (или повече) и не говори (говори малко), а майката- съветничка има над 10 000 мнения във форума, предполага се, че посвършва нещо и в къщи, има и съпруг/ партньор и тн.. Е, как да говори детето, кажете ми, уважаеми колежки- Клюкарки  Flutter

 Tired е, твоето сигурно се развива перфектно, като ти гледам мненията  Tired
и какъв съвет би дала ти на такава притеснена майка? да стане от компютъра ли? Какво наблюдение имаш върху неговорещите 3годишни деца?

Общи условия

Активация на акаунт