Тестове за наблюдателност и логически задачи

  • 11 760
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 778
"Най-интересното е, че децата безпогрешно са се справили !"

  Такива сме си ние, децата Party

Не се засягай ... Останалите започват да мислят, да се чудят, да питат за допълнителни условия ... Някак си имат обременени мозъци, че това е някаква уловка и започват да търсят къде може да е уловката ... А при децата няма такова нещо - питат ги - отговарят Simple Smile!

# 46
  • Мнения: 2 353
  Как ще се засягам Joy Не стига, че и билетите си останаха у мен...

# 47
  • Русе
  • Мнения: 764
Не знам как да променя заглавието на темата, но ще добавя и логически задачи. Тези задачки днес се появиха из офисите на работа и ще напиша тези, които ни затрудниха.  Thinking  А ако има интерес, мога да пусна и тези, с които мисля, че се справихме.  Whistling Предварително уточнявам, че не знам отговорите, затова, който предлага решения, трябва да ги обяснява.  Peace
 Попълнете пропуснатото число:
 1.                    196   (25)   324
                        325   (    )    137

 2.                     4         9        20
                         8         5        14
                         10       3         -

 3.                      1                                                   1
                      8     14                                        15        4
                      2       9                                          3         -
В тази задача цифрите са оформени като човече (1- е в кръгче за глава, на вторият ред са записани числата като ръчички, а на третият ред са крачетата, но не знам как да ги нарисувам, затова обяснявам  Embarassed )
 Peace

 

Общи условия

Активация на акаунт