ВАЖНА ТЕМА! На какъв език оргазмувате?

  • 4 423
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 257
И какво, от 984 видели темата,
някои се престрашиха да си
кажат, дали пъшкат "Жотем"...
Че дори и по няколко пъти.
Си казаха.
Само Лиска си трае...
Срамежливка такава.

# 46
  • Мнения: 1 817
 hahaha
Грухването е международно, Лиске  Mr. Green
АБСОЛЮТНО!  Joy

# 47
  • Мнения: 1 800
Глей ги понеделнишки... свежо, свежо.

Замислих се, защо у чужбинско предимно "идват", а по нашенски "свършват"...


щото ханс, след като е оргазмувал може и да те цуне, а пешо се обръща на другата страна и захърква Mr. Green

Сега кажи то къде познаваш мъжа ми Crazy Joy
Иначе с моя иностранец, добре украсяваме Убавия момент и на нашенски и на английски, ама вижте не съм се сетила да питам отгде е научил тез деликатни думи Thinking (такъв урок по български не си спомням да сме имали Crossing Arms)

# 48
  • usa
  • Мнения: 2 113
не оргазмувам! отказвам! ни на бг, ни на чуждоземен език. оргазмуването е буржоазен предразсъдък и съм против. стискам и мисля за партията...

# 49
  • Мнения: 4 138
не оргазмувам! отказвам! ни на бг, ни на чуждоземен език. оргазмуването е буржоазен предразсъдък и съм против. стискам и мисля за партията...
ето, вземете пример. макар и сред буржоазните капиталисти, в бърлогата на звяра, така да се каже, жената е запазила вярата в светлото бъдеще.
напред, напред. да се борим за комунизъма, социализъма и ПАРТИЯТА.
никво оргазмуване вече, само ще се преструваме. да създадем мрежа от тайни групи в тила на врага. венсеремос.
бенсон, ти ме разкри........ма кой ти е мъж. ханс или пешо.

# 50
  • Мнения: 1 178
Да да да да.....
се казва на кипърски .........Не не не ............newsm78 newsm78
Абе хора как може такива езикови неравенства... Mr. Green Mr. Green

ма те кипърците не говорят ли гръцки?
и zа да не стават креватни недораzумения, моля всички девойки които не щът да съ дадът на грък или кипърец да не каzват Не (щото на техния еzик е да), по добре си викайте остъй ма бе, ни ща  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 11 315
Езикът на парните локомотиви. Особено като изпускат парата.  Joy
Мата, изпускаш други велики лафове от немската медицинска филмотека.

# 52
  • Мнения: 3 674
Глей ги понеделнишки... свежо, свежо.

Замислих се, защо у чужбинско предимно "идват", а по нашенски "свършват"...


щото ханс, след като е оргазмувал може и да те цуне, а пешо се обръща на другата страна и захърква Mr. Green

 Joy

Joy Joy Joy Има нещо такова... Joy Оххх...и  в тая тема  се задавих от смях ... Mr. Green Joy

# 53
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Да да да да.....
се казва на кипърски .........Не не не ............newsm78 newsm78
Абе хора как може такива езикови неравенства... Mr. Green Mr. Green

ма те кипърците не говорят ли гръцки?
и zа да не стават креватни недораzумения, моля всички девойки които не щът да съ дадът на грък или кипърец да не каzват Не (щото на техния еzик е да), по добре си викайте остъй ма бе, ни ща  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy
Кипърски = Гръцки с малки изключения
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 1 800
не оргазмувам! отказвам! ни на бг, ни на чуждоземен език. оргазмуването е буржоазен предразсъдък и съм против. стискам и мисля за партията...
.
бенсон, ти ме разкри........ма кой ти е мъж. ханс или пешо.

Хаха, май и двамата Joy

 Ханс, Ханс е мъжа ми (Мискинана му с мискин )Crossing Arms Laughing

С Пешо се гаджосвахме преди доста години Mr. Green

# 55
Хм...кво да кажа...първата дума (освен естествено да и не) на немски беШе "zадна праШка"...
Шест месеца вече ходехме с моя мъж и това е което мръстникът му първо успя да ме научи, Щото обЩувахме по онова време на английски. Та...кво да му пъШкам на енглиШ....еми не вървеШе...научих се така де...на немски, ама като почнех на Бг, zнаеШе, че вече съм zагубила коzите(контрола), така си и остана.

# 56
ВсъЩност как точно се превежда Löffelchenstellung на Бг, когато (както тогава мъжо ми раzясни) мъжа и жената лежат плътно един до друг, обърнати и двамата в една посока, т.е. жената е с гръб към мъжа, като две лъжички, една до друга? Беz ама да ми каже гадината в ония времена, че не става дума само zа спане, ами и zа секс. И навсякъде, няма да го zабравя никога, Щото едва ли не като прякор ми остана в приятелския кръг, все ме питаШе я кажи теб коя ти е първата дума на немски...и аz важна важна си се хвалех...Що zа напредък zа Шест месеца, при условие, че само енглиШ говорим.....мъка........................като се сетя само...

# 57
  • Мнения: 4 138
хихихи, чак и умалително.......лъжички.
ами не знам как се превежда. май нямаме точно за таз поза наименование на български.
друго си е българското задна прашка. звучи гордо и сочно.
инак има фон хинтен геномен цу верден. ама това в сравнение с българското е направо поетично.

# 58
  • Мнения: 2 254
Тихо и кротко забелваме очичките,и т'ва е...подтиснати( комунистическо поколение) деца сме ние...българчета и двамцата  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 169
Момичета оправихте ми настроението с това оргазмуване.
Глей ги понеделнишки... свежо, свежо.

Замислих се, защо у чужбинско предимно "идват", а по нашенски "свършват"...


щото ханс, след като е оргазмувал може и да те цуне, а пешо се обръща на другата страна и захърква Mr. Green

 Joy

Ние го караме на английски, ама ще опитам на БГ да видим какво ще се случи.

Хайде Лиске къде се спотай...

Общи условия

Активация на акаунт