Вашата кола и близнаците

  • 6 496
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 655
azaf, права си за двете врати. Но в моята кола с две врати(Citroën C3 Pluriel) е трудно да се сложат двете столчета, за това там ги возя извънредно само и винаги има някой с тях отзад(най-често майка ми). А като дойде и малкото човече изобщо не ми се мисли.


fata morgana, и при нас трябваше кошници да имаме(във Франция), а вие от кой край на света сте? И не е ли по-лесно таткото да докара колата, а вие да хванете самолет? Все пак за децата е по-добре, по-бързо става.

# 16
  • Мнения: 3 638
Ние сме малко интернационални  Crazy Живеем в Холандия, но таткото ни е италианец. За варианта ние със самолет, а той с кола не съм се замисляла, но мисля че и на двамата ще ни е по-трудно на пътуваме сами, може да минем на вариант всички със самолет  Flutter

# 17
  • Мнения: 655
Да, това цялото семейство в самолет е добър вариант и можете да наемете кола на летището.

# 18
  • Мнения: 2 950
Всеки път като излизаме и тъкмо сме се настанили всички, Йоана се изцепва на висок глас: "Само как се набутахме всички! Няма място за никой друг!"  smile3532
Близнаците са в кошници зад двете предни седалки, а Йоли между тях координира положението. Постоянно ми дава отчет кой какво прави, защото за сега са с гръб към мен. Горкото дете - ползвам я за диспечър и детегледачка: дава залъгалки, маха шапки, откопчава и закопчава циповете на връхните им дрехи, пее им песни! Голяма помощ ми е! newsm10

Количката влиза в багажника... мъжа ми я набутва по някакъв странен начин, че намира място и за един сак с нещата на хлапетата.  coolcool

За сега се справяме, обаче все още не сме пътували извън София.  car003

# 19
  • Мнения: 649
Ние си купихме миниван малко преди да отидем на море това лято-децата не само, че не се бунтуваха, но и почти не ги усетихме, че са с нас Mr. Green. Всъщност те от бебета обожават да се возят в колата, даже си мислих, че като ги сложав столчетата ще се сърдят, но не! Даже, щом влязат отдзат, направо си скачат в столчетата и чакат да ги вържеме Laughing.

# 20
  • София
  • Мнения: 137
Много хубава тема! Поздравления, Ася  Peace
Ние пътуваме от 3-месечни. Предпочитаме нощното пътуване, когато ходим в Гърция - това са 6-7 часа път с малки почивки и децата ги прекарват спейки. На по-дълги разстояния и като бяха по-малки, сядах между тях на задната седалка. Имаме ван, който се товари като за световно - количката, 3 куфара, поне 1 столче за хранене (само там се хранят спокойно) и т.н. и т.н. Въобще голям фен съм на 7-местните автомобили, откакто станахме четирима Peace

# 21
  • Мнения: 255
Tемата е много полезна Wink
Преди броени дни и ние си купихме кола(за съжаление не мечтаната от мен Зафира Cry)
но пък е голяма и с огроооооомен багажник, Mr. GreenКолата е Рено меган класик Simple Smile
Сега имам едно запитване,децата са вече големи какви столчета трябва да купя защото до сега изобщо не сме ползвали такива
Знам че трябва да са от 18 до36 кг ,но изобщо не съм ориентирана кой са практичните и удобните.Паричките също имат занчение за съжаление CrazyМаксимум до 110лв на столче мога да дам,моля препоръчайте ми Praynig

# 22
  • Мнения: 983
Максимум до 110лв на столче мога да дам,моля препоръчайте ми Praynig

Защо не провериш и в продавалника. Аз разгледах до 15 страница и все бяха до 18кг, но по- нататъка може да има и други. Аз късно разбрах за него и се набутах  за нови.

# 23
  • Мнения: 1 744
Мери, ние си купихме на Бертони за около 90лв и съм доволна. Но наистина е по-добре, ако намериш втора употреба.

# 24
  • Мнения: 655
В момента нашите столчета са тези - http://www.mothercare.com/gp/product/B000TUUFI8/sr=1-6/qid=11998 … 3031&mcb=core - 2бр имаме иса еднакви. На май в левове са около170. Ние повечето неща сме си ги купили в чужбина и не съм сигурна как вървят тук. И аз също бих ти предложила да погледнеш продавалник.

# 25
  • Мнения: 4 965
А ние днес сутринта се ударихме с Фиеста-та. Добре, че вече бяхме оставили децата в градината, но аз преживях невероятен шок.
На нас нищо ни няма, ама колата е доста зле смачкана отпред и отдясно, та утре мъжът ми ще я кара на ремонт и кой-знае колко време и пари ще отидат.
Засега ще караме без кола, защото в сутрешно-вечерните мелета не ми се ще да потрошим и Сеат-а, че иначе съвсем ще останем "вързани".
Ужас!
 Cry

# 26
  • Мнения: 1 174
А ние днес сутринта се ударихме с Фиеста-та. Добре, че вече бяхме оставили децата в градината, но аз преживях невероятен шок.
На нас нищо ни няма, ама колата е доста зле смачкана отпред и отдясно, та утре мъжът ми ще я кара на ремонт и кой-знае колко време и пари ще отидат.
Засега ще караме без кола, защото в сутрешно-вечерните мелета не ми се ще да потрошим и Сеат-а, че иначе съвсем ще останем "вързани".
Ужас!
 Cry
Важното е,че вие сте добре и че децата не са били с вас да се уплашат. Hug

# 27
  • Мнения: 983
Azaf, наистина, добре, че не сте пострадали, но в това време по-добре без кола. То и внимателно да караш, все ще се намери някой нервак да те удари, а като зная в София каква е лудница.

# 28
  • Мнения: 1 069
И ние не сме си сменили колата - Лада Самара с 2 врати. Багажника е малък, но се събират двете колички, имаме кошници - а за баткото седалка. Събират се и тримата на задната седалка  Laughing Ще я сменим, но понеже аз съм шофьора в нашето семейство, още не съм си избрала кола, която хем да ми е кеф да я карам хем да ми върши работа!

Столче ще взема едно от 9-18кг от Продавалника (от там купих и едната кошница - другата я имах), защото имам едно от баткото и така ще продължим

Лелееееееее, Азаф, добре че на вас нищо ви няма. Кола се прави... Това е моето мото!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 161
Ние купихме комбито преди да забременея-мечтаната кола на мъж ми.Той все казваше като имаме бебе ще паркирам количката в багажника барабар с бебето. Като се появиха двете точки приятелите ни се майтапеха  че все едно е знаел че ще ни трябва такава голяма кола. Побираме се перфектно.Все още с кошничките  0-13 кг. Когато сме четирмата той кара аз сядам до тях отзад или обратно. В багажника, на предната дясна седалка и зад нея багаж.Когато съм сама двете кошчета са зад предните седалки вързани с коланите и бебките вързани с коланчетата на кошчетата си. Като купим седалките за по-големи ще се возя отпред и като се обърна ще ги виждам. Но засега оставаме с тези защото мисля че са малки за другите още

Общи условия

Активация на акаунт