Коя бебешка козметика?

  • 6 075
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 379
Пробвахме го това гелче на Бочко и има ефект, естествено не решава проблема, но определено детето се успокоява. Другото важно нещо за мен е, че вкуса е много приятен и малката не се мръщи, когато го мажем. И гелчето и без него честно казано нямаме търпение да избият тия зъбки:) Интерсно ми е / а и на жена ми/ вие как миете детските съдове, на кухня сме и бурканчетата ги киснем в топла вода, полсе с веро и изплакваме до безкрай. Няма ли бебешки препарати за съдове и ако има добри ли са или просто са "кръстили" верото бебешко?
Бочкото не го намирам за да го пробвам. За детските съдове - мия шишета и панички с веро и гъба, специално отделена за целта. Синът ми е малък още, но още малко и смятам всички негови пособия за хранене да отиват в миялната. Много е удобно си мисля и за бурканчетата за кухнята Peace
П.П. Не виждам проблем, щом миете на ръка да ползвате обикновено веро - Пур, Фрош или друг вид, ако всичко се изплаква добре с вода Peace

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 388
За Бюбхен гласувах, но едновременно с нея ползвам и Клоран за дъщеря ми.

# 47
  • Мнения: 511
Ползвам само Мустела и съм много доволна.

# 48
  • Мнения: 16
Дентогелът Бочко ми обясниха, че е нов продукт и затова още го няма масово по аптеките, но аптеката която ми е най-близко са го заявили и ако реша че пак ще го ползваме знам къде ще го има:) За миенето на съдовете се притеснявам дали наистина ги изплакваме добре и дали няма да остане нещо от верото, което да дразни коремчето. Естествено, че като порасне още малко ще мием съдовете й както мием и нашите, но пък се замислям ако има детско веро с по-безопасни съставки дали не е подходящо и за нашите съдове. Трябва да спомена, че в готвенето и миенето на съдове отменям жена ми напълно / тук можете да ме похвалите:) / и много от верата, които съм ползвал не ми харесват по една или друга причина.

# 49
  • Мнения: 209
Ползвала съм всички изброени,но най съм доволна от Seba Med

# 50
  • Мнения: 3 315
Мустела,Бюбхен,Бочко,Хип,Евент от всички съм доволна  Peace   

# 51
  • Мнения: 32
Клоран и Мустела и БОЧКО!

Общи условия

Активация на акаунт