Минусовите температури и разходките навън

  • 2 657
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 547
Излизаме всеки ден с шейната за около 1-1,5 ч. Той сам си показва, когато му става студено и неприятно. Онзи ден имаше слънце и се мяташе и игра в снега с голям кеф. Вчера ходихме в парка и се пързаляхме, но беше наистина много студено и доста по-скоро поиска да се прибираме.

# 61
  • Мнения: 406
Не е проблем когато детето е здраво и добре облечено да се изведе за малко на вън.Да ги държим постоянно вътре като затворници мисля,че е престъпление. PeaceТе имат нужда също като нас  да сменят малко обстановката,а какво по-добро място от това да са малко на вън. Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 187
При такова време го изкарвам на терасата добре облечен.

# 63
  • Мнения: 1 251
Днес в Пловдив беше слънчево и приятно времето, облякохме се хубаво с бебока и почти 3 часа бяхме на разходка. Утре ако е пак слънчево времето няма да пропуснем също излизането! Peace

# 64
  • Мнения: 146
И ние излизаме, стига да не вали, да не духа и да няма мъгла. Опаковам го добре - слагам покривалото на количката и дъждобрана и студа почти не го стига, а и спи като къпан.

# 65
  • Мнения: 367
Аз от раждането още не съм го извеждала  Sad, само на балкончето по няколко минути и така. Сега съм решила ако има дни с + температури ще го изведа.

# 66
  • Мнения: 1 174
Да, извеждам я и на  -10 градуса, но за не повече от час, докато си свърша някоя  работа навън.Няма как да си стоим постоянно вкъщи, ако цялата зима е студена и с отрицателни температури, а и на детето му омръзва подобно еднообразие.
За да съм сигурна, винаги, след като се приберем и я съблека, проверявам ходилцата дали са топли.

# 67
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен.
Не знам как е при вас във вашият град но тука в Русе не ни е проблем студа ами непочистените улици. Не може да се мръдне никъде. Всички тротоари са заринати със сняг, трябва да ходим по улиците. Ина4е излизаме за малко ама е голяма мъка с придвижването.

# 68
  • Мнения: 24 467
Не бих причинила нито на себе си, нито на децата си принудително извеждане на минус 10 градуса, особено когато детето е малко и може в този сняг най- много да се вози на шейната, което означава да стои неподвижно. Има си време за всичко. Не съм привърженик на издевателствата над организма. Още повече, че след подобно извеждане при моето бебе винаги се появява разстройство, с което ни се налага да се борим с дни.
Не считам, че ще си доведа някакви дивиденти, като се похваля как се каляваме в къщи.

# 69
  • Мнения: 4 621
Първата зима /беше на 7-8 месеца/ не съм я изкарвала. Миналата година по малко, сега вече ходи на ясла, така, че всеки ден е навън, дори и за малко Peace

# 70
  • Мнения: 2 960
при нас във варна трябва количката да е с кънки вместо колела ,за да може да се придвижва човек по уличите Shocked То колите се занасят пък за количка с дете да не говорим. Ние не сме излизали от няколко дена ,моят син първо ,че не ще да спи навън,второ ако го опаковам под разни дъждобрани/както четох някой преди това са писали/ той няма да стои мирен изобщо под това чудо ...свикнал е да се върти да зяпа ,за шалове на устата и дума не може да става веднага си отваря устата и започва непрестанно бъбрене и възкрицания ...Почти не се виждат майки с колички тези дни ...ами то във Варна вятърът е лед ,като бръснач....днес е малко по усмихнато времето и може да се престрашим да се преборим с ледените писти.... #Crazy дано имаме успехххх....ама то и тротоари няма бе...т #Cussing out трябва по улицата -по пътя на колите да се придвижваме

# 71
  • София
  • Мнения: 1 320
Изкарвам го винаги, независимо колко е студено. Единствено като вали, има гъста мъгла или силен вятър не излизаме. Седиме на вън колкото се може повече, когато се умори се прибираме. Инече той дияни на студ. Когато се роди съм го изкарвала на страшен студ и сняг навън (комшийте ме мислеха за луда) и понеже не можеше да се движиме с количката съм го носила на ръце, само и само да сме навън.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 858
при нас във варна трябва количката да е с кънки вместо колела ,за да може да се придвижва човек по уличите Shocked То колите се занасят пък за количка с дете да не говорим. Ние не сме излизали от няколко дена ,моят син първо ,че не ще да спи навън,второ ако го опаковам под разни дъждобрани/както четох някой преди това са писали/ той няма да стои мирен изобщо под това чудо ...свикнал е да се върти да зяпа ,за шалове на устата и дума не може да става веднага си отваря устата и започва непрестанно бъбрене и възкрицания ...Почти не се виждат майки с колички тези дни ...ами то във Варна вятърът е лед ,като бръснач....днес е малко по усмихнато времето и може да се престрашим да се преборим с ледените писти.... #Crazy дано имаме успехххх....ама то и тротоари няма бе...т #Cussing out трябва по улицата -по пътя на колите да се придвижваме

Написаното тук изчерпва всичко което искам да кажа Peace

# 73
  • Мнения: 486
излизаме до -5 градуса.проблем е придвижването с количката

# 74
  • по света
  • Мнения: 1 587
Извеждам я когато темепературата е около нулата,и разбира се е проходимо с количката.

Общи условия

Активация на акаунт