петна от пъпки?

  • 265 157
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 885
Ето видео в което говоря за тези неща

http://www.vbox7.com/play:02c28c48

# 721
  • Мнения: 77
за петната от пъпките преди седмица открих чаеното дърво.нанасям го директно и мога да кажа че пъпките ми по гърба минаха за 3дни. Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 66
Аз си взех себум на Garnier, но ще изчакам 3-4 седмици за резултат. За сега ми прави мека кожата.

# 723
  • София
  • Мнения: 66
В лосиона за почистване с камфоровия спирт, кислородната вода  и розовата вода може ли да се сложи и аспирин, четох доста за неговото действие или е по-добре отделна маска да се прави  с него ?

# 724
  • Мнения: 311

Относно Пурим и Септилин, ефект има за кожа без пъпки, но трябва да се пият поне месец.
При мен естествено това беше съчетано с правилно хранене и много вода.
Личното ми мнение е, че каквито и добавки да се пият, ако се яде захар, шоколад, сол и други вредни за кожата продукти, резултатът ще е спорен.
По темата - и аз имам петънца, маската с мая ми се отразява чудесно, както и кремът на Боди Д.

# 725
  • Мнения: 126
soledad под каква форма откри чаеното дърво? и от къде го купуваш? мерси Simple Smile

# 726
  • Мнения: 616
soledad под каква форма откри чаеното дърво? и от къде го купуваш? мерси Simple Smile

Масло от чаено дърво, продава се във повечето аптеки най-често малко шишенце на Етерика (като най-разпространениа марка) цена 3-5лв.
ПОнеже е етерично масло и е много силно, смесва се с  базово масло и така се нанася на лицето. Ако позвате двуфазния лосион розова вода+масло от жожоба, могат да се капнат въттре няколко капки. СЪщо могат да с екапнат няколко капки в дневния крем. Ако се прекали, усещането е все едно гори кожата така че внимателно  Wink

# 727
  • Мнения: 126
mersi МисНели Simple Smile

# 728
  • Мнения: 77
soledad под каква форма откри чаеното дърво? и от къде го купуваш? мерси Simple Smile
мис нели го опитса много точно.аз още не съм го ползвала за лице а и засега не мисля.най вече за пъпки и в шампоана.и съм доволна.може би не ее тук мястото но да ви попитам зайте съвет искам да си взема маслот от жожоба и кокосово само че не искам на икаров.

# 729
  • Мнения: 616
Питай в голямата тема за малките масла по-скоро.

# 730
  • Мнения: 77
Питай в голямата тема за малките масла по-скоро.
благодаря  bouquet направих го.дано намеря такива които да са добри Praynig

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Казвам навсякъде - маска с аспирин. Ползвам 1 седмица и петната ми са почти заличени.
Премахва и следродилни петна

Моля за малко по-подробни указания Praynig

Има няколко рецепти. Аз слагам само счукан аспирин и вода, разбърквам хубаво понеже ми е най-лесно.


И колко време се оставя аспирина върху кожата?

Попитах по-назад в темата, но никой не ми отговори, затова ще питам пак: някоя от рецептите дотук дали ще помогне за петна от изгорено?
Мехлем с невен  Peace Изпробвано!

# 732
  • Мнения: 348
Момичета, да ви питам: как получавате сока от магданоз? Просто като го счукате или използвате специален пасатор?  bouquet Извинявам се за глупавия въпрос

# 733
  • Мнения: 0
Ако може някой да ми каже относно маската с маята и млякото: Задължително ли е да се измие с отвара от лайка?!Не може ли просто с вода да се отмие ? и след това отново 2 часа да не се мокри лицето?!
И ако знаете някакви други маски за заличаване на зачервяванията .. и петната по естествен начин,без разни химии и така нататък .. кажете,виждам че има много мнения,но все пак ..

# 734
  • София
  • Мнения: 1 914
Eх, само при мен ли не действа тази мая?  Crossing Arms
Преди време се бях запалила и си правех маската редовно, но не видях резултат. Даже май ми действаше обратното. Чаках, чаках, евентуално, ако се изчиствам от самата маска, но накрая спрях. В името на лицето си.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт