Творчески безпорядък или музей

  • 5 434
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 072
Помниш ли ми темата, дето се похвалих, че съм изчистила? Все по-рядко ми се случва.
По-рано само с Дани можехме да се мобилизираме да правим нещо заедно, защото и на него му е кеф да помага, особено ако чистим с Ну-ну (за гледащите телетъбита). Сега обаче с бебчо нямаме никакъв шанс.
А събота и неделя гледам да си видя децата и да поиграя с тях, вместо да се впускам в чистене. И без това достатъчно време губим и за готвене и унищожаване на последиците от него, както и за пазаруване.
Така че аз гласувам за: безпорядък!

# 31
  • Мнения: 3 211
Цитат на: Шани

Добре, че някак претръпнах, та понасям тоз "творчески" безпорядък, но да видим до кога ще цари той!  Imp


Аз защо не мога да претръпна, направо се побърквам от безпорядъка, изкам всичко да ми е подредено, добре че и детето ми е такова подредено и не е чак такъв ужас у нас. И въпреки това ме дразни. Може би ми трябва повече време да свикна, все пак само от 2 години съм майка Stuck Out Tongue

# 32
  • Мнения: 1 413
Не мога да претръпна и аз! Търпя творческия безпорядък и играчките до един момент, обаче отвътре душата ми крещи "музей! музей!" goodandevil  и после Rage  af  #Onfire децата и мъжа ми започват да се щурат и да прибираме всичко, най-много до вечерта цари ред, ако разбира се не сме били вкъщи...старая се да не се впечатлявам и мечтая за деня,когато ще бъдат големи и ще си държат нещата в собствените стаи-добре че поне достатъчно стаи има...

Общи условия

Активация на акаунт