Островът на изкушението - 4 част

  • 27 911
  • 563
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 435
Има видео но няма да го пуснат.А Филип голям глупак,пуснали му да намери лесно микрофон и камера и тои не се е сетил да търси други. Joy А ако беше вкарване по можеха да ги покажат,ама като тя е лапала и той ......... как да покажат.

# 391
  • Мнения: 2 152

А на мен между другото Златка въобще не ми харесва. Не обичам да се изказвам крайно негативно, та ще си спестя нарицателните, които ми идват на ум за нея... По-скоро Златка не би я пропуснал мъж, който така или ианче не би пропуснал и всичко друго, което мърда....
Абсолютно Peace
.
Толкова гадна, долна к...ва, отдавна не бях виждала.
Права е Клонка, това казвах и аз.Андрей устоя, защото обича Кики и е влюбен според мен.
Пак го повтарям и казвеам, Калина ми е много симпатична, Златка е  абсолютен парцал - верно много прекали с пъшканията, голямо преиграване

# 392
  • Мнения: 414
Еми да... Тя прилича на неква евтина метла. Срещу няколко коктейлчета  е готова да си легне. А да не говорим колко е куха. Като я гледах в Горещо един път, направо щях да падна....  Sick

# 393
  • Мнения: 67
Ето в сайта как е описано  Mr. Green

Първо, докато бяха на масата, Златка попита Филип дали харесва гърдите й, а той на свой ред се изправи, хвана се за чатала и я попита: „А на теб това не ти ли харесва.” Вечерта продължи с нощно къпане в басейна, а след като се прибраха в стаята започна най-интересното. Поради обясними причини не видяхме голите сцени, но чухме всяка малка подробност от бурната им вечер. Първо Златка попита Филип: „Сега ще ме е.еш ли или няма да ме е.еш”. Явно отговорът на Филип е бил положителен, тъй като стоновете, охканията и издайническите реплики продължиха близо 2 часа. Ясно се чуваше как Златка моли Филип да спре, защото ще й се пръсне сърцето. На фона на мляскания и поплясквания , възбудената Златка беше на гребена на вълната. „Само като те гуша направо...” – говореше му тя с мил глас, „Няма ли да свършваш вече?”, „Ох, Филипе”. На сутринта плеймейтката сияеше от удоволствие и събуди Филип с думите: ”Ставай слънчице”.

# 394
  • Мнения: 165
Да и за следващия епизод:
"Следва срещата на двамата пред Огъня, където Филип до последно няма да може да разбере защо Милена не иска да е вече с него. До последно манекенът не поиска да повярва какво се случва и опитите му да накара Милена да прекара последната нощ с него в една стая ще вдигнат на крак дори охраната на хотела в който са настанени."

Горкият той. Незнам как да му се обясни, какво е секса и изневярата. Аз ако бях на Вито там нямаше да се сдържа и щях да го ошамаря едно хубаво та белким се сети.

# 395
# 396
  • Мнения: 168
Ха Хаааа  hahaha hahaha hahaha Фильо – Златоръки!!!


Кво да ви кажа.. поне вече разбрахме какво НЕ е секс/изневяра та да сме спокойни.. Начи да обобщим:

1. Целувки – не е секс
2. Петинг или Фингъринг- не е секс
3. Фелацио – също не е
4. Кунилингус – пак не е секс
5. Анилингус – изобщо
6. Анално проникване – ни най-малко!

Горепосочените със сигурност не са секс, следователно не могат да се считат за изневяра!
 
Сега да анализираме вагиналното проникване. Ако е с презерватив практически половите органи не се докосват.. ама моля ви се за какъв секс говорим изобщо в случая!
 
Вагиналното проникване без презерватив остана единствения възможен секс, но ако е с Фильо не се знае брои ли се или не. В зависимост каквото каже той това се счита!
 Joy Joy Joy

# 397
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
филипчо е егати кофти парчето! чак е смешен, пълен шут!  Joy hahaha hahaha

# 398
  • Мнения: 4 435
Да и за следващия епизод:
"Следва срещата на двамата пред Огъня, където Филип до последно няма да може да разбере защо Милена не иска да е вече с него. До последно манекенът не поиска да повярва какво се случва и опитите му да накара Милена да прекара последната нощ с него в една стая ще вдигнат на крак дори охраната на хотела в който са настанени."


Ай стига бе.Тоя и по-надолу ли може да падне. ooooh! rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

# 399
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
 Joy Joy Joy Joy Joy
ще умра  Mr. Green
ама изпуснах за утрешния епизод, но ще го гледаааам. Peace

# 400
  • Мнения: 414
Наистина Вито трябваше малко да го поступа тоя некадърник  Twisted Evil

# 401
  • Мнения: 165
И също да уточним: Каквото искаш може да правиш накрая като не свършиш не се брои пък ХИЧ!  Flutter

# 402
  • Мнения: 653
от целия експеримент Островът на изкушението най ми хареса музиката
евала на този, който я е подбирал

# 403
  • Мнения: 5 622


А той:"Филип се казвам"
Какво й представи? Средния си пръст ли, че не схванах?

  rotfImao

Ей, голямо раздвижване настана в тая тема, което не бяхме наблюдавали дори и в началото на риалитито  Joy

# 404
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, ама той май е мислел, че като  влезе в стаята на Милена и я тръшне, тя ще изгуби образ и картина и пак ще е като под наркоза........

Да се похваля - изгледах двата последни епизода.

Не ме задържа хипотетичната вероятност да пуснат секс/все пак съм излязла от възрастта, за която слагат червена точка/, а самото шоу представи по-добра концепция.
Не беше разпиляно, не се повтаряше до втръсване, имаше някаква сюжетна линия и възможност за коментар на видяното.

Да бяха така и другите епизоди, нещата щяха да са по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт