Островът на изкушението - 4 част

  • 27 803
  • 563
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 952
Не може ,когато участваш в реалити,да си мислиш,че нещо ще остане скрито.Наистина ,трябва да си уникално тъп newsm78

Явно е имала причина да го мисли. Wink

Имала е да .....

# 556
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ако Златка не е знаела за микрофона, нямаше да охка толкова и нямаше да приказва толкова ...
много мразим парцал да се прави на хавлия.....

# 557
  • София
  • Мнения: 2 356
Леле, как съм изтървала тая тема Simple Smile

Що си мисля, че епизода вчера със Златка и Филип си е чисто сглобяване и сценарий. Ако имаше секс, защо да не го излъчат, ами ще се правят на морални  newsm78  Като че ли не сме гледали Биг Брадър.
И вярно, ако са правили нещо, 100% Златка е знаела, то главно тя приказва и охка.

# 558
  • Мнения: 4 435
Леле, как съм изтървала тая тема Simple Smile

Що си мисля, че епизода вчера със Златка и Филип си е чисто сглобяване и сценарий. Ако имаше секс, защо да не го излъчат, ами ще се правят на морални  newsm78  Като че ли не сме гледали Биг Брадър.
И вярно, ако са правили нещо, 100% Златка е знаела, то главно тя приказва и охка.

Защото в Биг Брадър са покрити и се крият.Пък тука трябва да ни пуснат двама голи,лизане,свирки и т.н. И Златка не е знаела,това как си охка си е индивидуално.Пълно е с жени които го правят .

# 559
  • София
  • Мнения: 2 840
... тука трябва да ни пуснат двама голи,лизане,свирки и т.н.

О, не!!! Naughty
Само златните ръце на Филип hahaha

# 560
  • Мнения: 2 196
... тука трябва да ни пуснат двама голи,лизане,свирки и т.н.

О, не!!! Naughty
Само златните ръце на Филип hahaha
Да бе,то си е опасно,ще почнем да мрем пред телевизорите. Mr. Green

Клонке,заради теб започнах да го гледам това медийно недоразумение.Коментарите ти са един път.   bouquet

# 561
  • София
  • Мнения: 2 840
Да бе,то си е опасно,ще почнем да мрем пред телевизорите. Mr. Green

Аз сериозно се притесних за момичето снощи.
Не само за физическото му здраве, а и за психическото.Тамън реши, че Фил ще свършва, и той рече, че просто му се пикаело......
Честно, по-добре да беше умряла, както казваше, отколкото да установи, че бърка предстояща еякулация с уриноотделяне.

На мен би ми се оформил комплекс. Доживотен.Crazy
А за някои "изкусителки" това би било черно петно в безупречната им "професионална" биография.

# 562
  • Мнения: 145
Айде сега-френска било,с ръчички се пипали-глупости,баш секс са си правили.Чудят се и те какво да измислят за оправдание.На мен най-смешно ми беше Ф. като каза,че отива да пишка и Златка го пита нещо от рода "ами аз това всичкото за какво го правя" ,може би позирането,усиленото пъшкане и планираното "съвпадение" да свършат заедно  newsm78  - поне на мен така ми изглежда.
Вчера за пръв гледах реалитито-няма такъв смях  hahaha ,жалко,че съм го пропуснала.

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 19:30 от Синаница^

# 563

Общи условия

Активация на акаунт