Островът на изкушението - 4 част

  • 27 845
  • 563
  •   1
Отговори
# 540
Не може ,когато участваш в реалити,да си мислиш,че нещо ще остане скрито.Наистина ,трябва да си уникално тъп newsm78

# 541
  • София
  • Мнения: 2 968

Е, с пистолет на главата ли я качиха на самолета за острова?!

# 542
  • Мнения: 4 435
Не може ,когато участваш в реалити,да си мислиш,че нещо ще остане скрито.Наистина ,трябва да си уникално тъп newsm78

Явно е имала причина да го мисли. Wink

# 543
  • Мнения: 4 435
Аз спирам.Като започнем да коментираме някой друг,тогава ще дойда. Peace

# 544
  • Мнения: 230
Аз продължавам да не разбирам едно просто нещо: как Златка е очаквала да не излъчат това, което са правили с Филип, при положение, че всяко реалити дебне точно за пикантерии. Още повече, че това вече далеч не е първото реалити в Бг. Човек, който счита сексуалния си живот за нещо много лично и неприкосновено се наслаждава на интимност без свидетели, там където няма камери. При това, ако толкова ти пука от мнението на близките ти, едва ли се "цаниш" за изкусителка в телевизия.

# 545
# 546
  • Berlin
  • Мнения: 11 282
ехее... а преди малко четох някъде, че фил не бил на рд-то на златка, щото не си говорели.. newsm78
а сега де? Simple Smile аз предлагам славчето да се върне, че обикновено разполага с вътрешна информация и при добро желание може да ни осведоми какво ВСЪЩНОСТ става. Wink  Hug

# 547
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, хора, тези, като подписват договори за участие, не ги ли четат подробно, а най-добре - с адвокат, че после да не изпадат в тъпото положение да се чувстват предадени и изложени?!

Относно репликата на Златка "сега ще ме е*еш ли, или няма", лично аз не съм скандализирана.Между мъж и жена в интимна атмосфера могат да се чуят къде-къде по-натуралистични изказвания, а те са си мислели, че нямат странична компания, все пак.

Не Филип е жертва на Златка, а Златка е жертва на Филип и некадърността му да открие един микрофон, в съчетание да си вярва, че е достатъчно ловък и хитър да го стори.

Неслучайно Златка не ще и да го погледне Филип оттогава Mr. Green

# 548
  • Мнения: 168

Относно репликата на Златка "сега ще ме е*еш ли, или няма", лично аз не съм скандализирана.Между мъж и жена в интимна атмосфера могат да се чуят къде-къде по-натуралистични изказвания, а те са си мислели, че нямат странична компания, все пак.
Точно така!
Ш` ме прощавате ама и аз също не съм от най-културните по време на секс.

# 549
аз пък четох, че той е бил на рождения й ден, даже и е подарил игра със зарове на секс-тематика  hahaha

# 550
  • София
  • Мнения: 2 968
аз пък четох, че той е бил на рождения й ден, даже и е подарил игра със зарове на секс-тематика  hahaha


На рожденния ден на Златка ли?

# 551
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Ха Хаааа  hahaha hahaha hahaha Фильо – Златоръки!!!


Кво да ви кажа.. поне вече разбрахме какво НЕ е секс/изневяра та да сме спокойни.. Начи да обобщим:

1. Целувки – не е секс
2. Петинг или Фингъринг- не е секс
3. Фелацио – също не е
4. Кунилингус – пак не е секс
5. Анилингус – изобщо
6. Анално проникване – ни най-малко!

Горепосочените със сигурност не са секс, следователно не могат да се считат за изневяра!
 
Сега да анализираме вагиналното проникване. Ако е с презерватив практически половите органи не се докосват.. ама моля ви се за какъв секс говорим изобщо в случая!
 
Вагиналното проникване без презерватив остана единствения възможен секс, но ако е с Фильо не се знае брои ли се или не. В зависимост каквото каже той това се счита!
 Joy Joy Joy

smile3532 smile3532 smile3532

# 552
  • София
  • Мнения: 15 249
Златка пък каво се прави на изненадана?
Нали на следващия ден са й показали какво са заснели. Защо си е мислела, че няма да го използват в предаването?
И нали първо говореше, че нищо не са правили, пък след като е видяла каквото са й показали пред камерата, с коса на плитчица обясни какво всъщност се е случило.
Или си е мислила, че и това нейно "интервю" е за спомен на екипа на предаването, не за нещо друго......

# 553
аз пък четох, че той е бил на рождения й ден, даже и е подарил игра със зарове на секс-тематика  hahaha


На рожденния ден на Златка ли?
да, при това статията беше на същия сайт, който твърди, че не си говорели и той дори не бил поканен на рождения й ден. Ха сега да вземат да си синхронизират клюките  hahaha

# 554
  • София
  • Мнения: 2 840
Златка пък каво се прави на изненадана?
Или си е мислила, че и това нейно "интервю" е за спомен на екипа на предаването, не за нещо друго......

И аз това не разбрах.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт