Идва ми да им я завра във....

  • 3 869
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
Не, бе, дарлинг, разбирам справедливия ти гняв! И те подкрепям виртуално да си търсиш правата. За съжаление, не мога да ти помогна. Всъщност, сега се сещам освен за РИОКОЗ и за Комисията за защита на потребителите, но не знам дали те се занимават със заведения за "обществено хранене".

# 31
  • Мнения: 750
Djane, свържи се с всички възможни инстанции и не оставяй нещата така.
Да мила,няма да оставя нещата така.....дори и нищо да не променя,поне ще знам,че съм направила възможното!
Трябваше да ми се случи нещо такова за да променя мнението си.
Смятах,че е по добре за детенце д я храня от детска кухня.
Мислех си,че хранат е качествена.Под контрол.Разчитах повече на това техните продукти да са по добри от тези които аз ще закупя от Била и ли от пазара за да сготвя на детето.
Мислех си,че това е по добрият избор.Че там,ще ми дозират мазнината,сладкото,соленото....бсичко което е необходимо за да се храни детето ми качествено.Сгреших!
Обица на ухото.
Радвам се,че стана още на вторият месец.
Но като само си помисля,какво има в тази супа за да има подобна консистенция,наподобяваща течен сапун и вкус на ламарина с аромат на Тео сапун....косата ми настръхва!Неискам и да си помисля,че може детенцето ми да пострада от подобен инцидент!
А трябва ли детските кухни да си вземат ''жертвата'' за да започнат да работят съвестно!

# 32
  • Мнения: 17 546
Djane, издърдорихме куп неща, ама да питам на детето нали нищо му няма?

# 33
  • Мнения: 2 122
тъпанарщини, как може такова нещо
а пък за жалбата- наскоро подавах, вкараха ни в болница, изкараха малката с пневмония, колкото да вземат парите по клинична пътека, платих им като арестант 100 и кусур лева да ни пуснат, защото НЕ искаме те да ни лекуват, писах жалби и кво- били спасили живота на детето ми и поради адекватната им реакция тя се възстановила видите ли от пневмонията за 2 дни
думи нямам, нито комисия по етика, нито РИОКОЗ, нито НЗОК, за нищо не стават, само заплати им се дават

# 34
  • София
  • Мнения: 5 606
Ама аз ли нещо не съм в час, или... Не мога да разбера защо темата хваща 10 други насоки, при положение, че има конкретен проблем и авторката търси съдействие как да го реши. Понякога не мога да разбера голяма част от ССФ.  newsm78   
Джейн, наистина пробвай по-добре с някоя телевизия, защото не съм сигурна, че ще има институция, която ще ти обърне внимание в неделя.

И, да, добре, разбрахме 'другите майчета", дето си храним там децата.
Ще внимаваме да не поникнат рога и копита. Peace
ooooh!

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 23:01 от tzvety26

# 35
  • София
  • Мнения: 4 423
Мда, трябва да се търсят права, не трябва да се оставят нещата така - подкрепям!
Не взимам на детето си ядене от кухни, там където се готви за 500 деца не може да е хубава храна, най - малкото качествена.
Готвя аз, всеки ден - първо, второ, десерт и вечеря.
Просто спри да вземаш тези бълвочи, парите, които даваш за тях можеш да ги даваш на една чиста жена, която умее да готви с продукти, които ти ще й доставяш.
Така няма да имаш такива проблеми.

# 36
  • Мнения: 750
Djane, издърдорихме куп неща, ама да питам на детето нали нищо му няма?
Благодаря,добре е!
Нищо и няма!
Тя след първата лъжичка отказа да яде....
Та как и да го яде.....то не се диша тази супа,камо ли да се яде!
Добре,че не съм от майките които решават,че детето ще не ще....трябва да си изяде храната.
Благодаря,че попита! Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 4 423
Браво, че го изтри Peace

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Офф:
Моля да се придържате към темата!
Излишното "ръсене на мозък" и даване на "тон и наклон" не спомага за нищо.
Не е нужно да напомням къде е масата за мерене и каква е процедурата.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 423
Съвсем по темата да попитам.
Толкова много потребители има във форма, прочетена  е 800 пъти, никой ли няма подобни оплаквания ,не вярвам само детето на Djane да е яло днес от въпросната кухня. Thinking

# 40
  • Мнения: 750
За първи път се радвам на намесата на Таtti! Mr. Green
Разчисти подобаващо! Joy

Буболина....взе ми думите от клавиатурата!
Точно това щях да питам.....само нашата супа ли е гнусна днес!
Няма ли други майчета които да вземат храна от там....
Каква беше супата днес.... Rolling Eyes

Неискам да си мисля нещо друго..... ThinkingСрах ме е дори да го кажа! Sick

# 41
  • Мнения: 17 546

Точно това щях да питам.....само нашата супа ли е гнусна днес!
Няма ли други майчета които да вземат храна от там....
Каква беше супата днес.... Rolling Eyes

Неискам да си мисля нещо друго..... ThinkingСрах ме е дори да го кажа! Sick

Не си го мисли!  Naughty Та това е просто невъзможно! Не, не! Невъзможно е!

# 42
  • Мнения: 5 370
Djane, аз вземам. Писах вече, Но принципно в събота мнооого рядко се възползвам от услугите им, не работим и готвим.
Винаги досега съм опитвала. Безсолно-да, но развалено-не съм попадала.
Виж, веднъж ми се случи да си забравя кремчето на топло-лятото-и после беше подобаващо вкиснато.

# 43
  • Мнения: 750

Точно това щях да питам.....само нашата супа ли е гнусна днес!
Няма ли други майчета които да вземат храна от там....
Каква беше супата днес.... Rolling Eyes

Неискам да си мисля нещо друго..... ThinkingСрах ме е дори да го кажа! Sick

Не си го мисли!  Naughty Та това е просто невъзможно! Не, не! Невъзможно е!
Да не си го мисля ли.....И аз не ща да си го помислям!
Но.....от РИОКОЗ жената ме пипита нещо!Дали аз ходя да си вземам храната или ми я носят.Казах,че я носят!
Попита ме в какво я носят.Казах,че в стъклени бурканчета с винтови капачки.
Отсреща чух....''Значи,може някой извън кухнята да сложи нещо в храната....'' Shocked

Аз за свое успокоение,ще занеса супата в ХЕИ.Нека от там,да ми кажат,че е вкиснала.Но не и нещо друго.....
Ей така,за мое успокоение!

# 44
  • София
  • Мнения: 4 423
Не ми се искаше да го напиша, но ми се струва, че е точно така, на лична основа или знам ли...
Не случайно попитах, дали няма и други отзиви от днешната храна.

Общи условия

Активация на акаунт