Какъв тип кожа имате ?

  • 2 805
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 282
Момичета, кой е по- лошия вариант- бръчки или пъпки ( изключвам варианта- и двете )?  Mr. Green
Аз съм със нормална към мазна, но определено нямам грижа с пъпките. Никога не съм имала сериозен проблем с тях, но това май си зависи от грижата за кожата. Знам ли...

# 76
  • Мнения: 35 961
Момичета, кой е по- лошия вариант- бръчки или пъпки ( изключвам варианта- и двете )?  Mr. Green

бръчки Simple Smile

# 77
  • Мнения: 5 694
За съжаление моята кожа е много суха и тя е склонна към "бръчкообразуване".Пъпки никога не съм имала,но повече ме е страх от бръчките.Старая се да полагам доста грижи за лицето си ,за да отдалеча момента на появата на бръчки.

# 78
  • Мнения: 811
За мен по-гадното са бръчките. Пъпките се появяват и изчезват, а с бръчките борбата е много по-голяма! А идва момент, в който процеса е необратим все пак  Tired

# 79
  • Мнения: 3 356
По принцип нормална,но имам и по-сухи периоди от време на верме.

# 80
  • Мнения: 776
Според мен по-лошо е пъпките, много грижи са нужни, а не винаги има ефект от тях. Вече козметичната индустрия е създала достатъчно ефективни кремове с концентрирани съставки за суха кожа, така че, ако жената използва правилната козметика, ще може да отложи появата им. Да не забравяме и масажите с различни масла по козметичните салони. А на мен с тази мазна кожа, вече четвърт век, въпреки що годе добрите грижи, които полагам, хем пъпки ми излизат от време на време #Crazy, хем вече на челото забелязвам мимически бръчки Twisted Evil

# 81
  • Мнения: 636
Нито е суха, нито е мазна - значи нормална ми е кожата.

# 82
Смесена към мазна,като повечето от вас като гледам анкетата.

Общи условия

Активация на акаунт