40 is the new 18 или как на US дамите не им личи, че го докараха до 40

  • 13 798
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 255
Добре бе,вие срам нямате....един следобяд имАх гости и се разбихте от хортуване....
Зора,кураж.
Блажка,много неприятно,много.Как те карат такива да вадиш общия знаменател,па макар и за малко,не е истина.
В клюкарника се появи някаква ,излисала си беше ника Мама Кенга,аз попитах в темата,която беше пуснала,но не получих отговор.Чувала съм за тая особа,от жената,която ме "светна" за форума.
 Абе,днес разбрах,че хич не съм наясно с Ф.Кейси биде свидетел  Mr. Green
 И аз уж таф,ама сега моя син е решил,че трябва да заспва на нашето легло.Четем там,пеем приспивни песни,заспива после и местим в неговото си легло  ooooh! Инак се опитва да прескача оградата на леглото си....та сега ще мъдря друг вариант,та да видим кой,кого....
  Биз,защо съкрати ника?
 

# 271
  • Мнения: 3 491
Блажка,много неприятно,много.Как те карат такива да вадиш общия знаменател,па макар и за малко,не е истина.
 
Количественото натрупване на числители в продължение на 8 години води до качественото изменение "общ знаменател", па макар и за малко, и си е баш истина! Joy
Интересно ми е също защо само с форумските сънародници не си поделяме общия знаменател, пък с тези в реалния живот - току се случи, па макар и за малко.  newsm78 Нет-икецията ще промени света!  Peace

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 04:54 от блажка

# 272
  • Мнения: 1 800
Момичета, може ли някой да ми каже при боядисване на стая колко време да чакам преди да сложа малкият човек да спи там?
В магазина казаха седмица, свекъра каза ден?!

Второ въпросче Embarassed:
Изоставям в захранването на детето. Трябва да му давам месо вече, а аз незнам кое да купя. В книгите пише чисто пуешко например. В магазина има само с грейви на Гребер и с пуешки брот на бийч нът. Това ли е или има друго, което е само чисто месо?

Мерси много!  bouquet

Лианн, споделям мнението ти за Ксения, имахме си едно- две търкания преди време Mr. Green.

# 273
  • Мнения: 7 837
Тандури, проблема е че Самуил вече изпитва панически страх от тия стетоскопи, а другото прилича на термометър. Като удавник съм и ще го купя. И масажите продължавам да правя.
Много ме е страх именно за слуха. Не забелязвам нищо тревожно засега, но съм притеснена. Обещаха ми на консултацията другия месец, да му направят тест за чуване с някаква машинка, защото пък той все още  не може да обяснява всичко, камо ли сила на звуците.

Последните месеци форумското ми време намаля, но  хем сте прави в усещанията си, хем не  Mr. Green Има и стари лица, има и нови, които е редно да си взимат хапчетата редовно.

Бенсън, не си закъсняла. Пробвай даже с пилешко. По-добре е като за първо месно пюре.

# 274
  • Мнения: 2 255
За някаква Роси Новева пише в Клю-то,в кома била...чичо ми Гугъл ме кара да чета много и да си правя изводите,няма нищо в прав текст...е?Коя е ,що  е?

# 275
  • Мнения: 3 491
За някаква Роси Новева пише в Клю-то,в кома била...чичо ми Гугъл ме кара да чета много и да си правя изводите,няма нищо в прав текст...е?Коя е ,що  е?
Ето:
http://www.dnes.bg/article.php?id=46010

# 276
  • Мнения: 1 393
.

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 14:38 от MrsG

# 277
  • Мнения: 7 091
Кейси, изследването, за което говориш тимпанограма ли е? Ако да, правили ли са му и преди? Хубаво е да имате такава в период, когато ухото не е възпалено и когато е, за да може да се сравни пада ли количеството течност за тъпанчето или не. 
Между другото без да те плаша, просто споделям, при Калин не си личеше намаляването на слуха, много са малки наистина и е трудно да се разбере, затова тимпанограмата е добър показател. Малко ми е странно да му правят тимпанограма на консултацията обаче? Имат едни обикновени апаратчета( които на тази възраст на децата са абсурдно безполезни) и ако самото изследване не е това, за което говоря, искай си направление за ушен и настоявай за тимпанограма!
Хомеопатията пробвахте ли?
Стискам палци да няма проблеми Сами!!!

# 278
  • Мнения: 7 091
Наистина си е страшно... ooooh! Това като приказката за сестрата. Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 19:54 от Tandoori

# 279
  • Мнения: 3 491
МрсГ, нищо лично нямам против МК! По-скоро изпитах някакъв детективски възторг от откриването на познат стил под евентуално чуждо име, и ми стана интересно дали наистина съм улучила! Толкова.
А за индийците - мисля, че темата приключи. Или добро оттук нататък, или нищо. Аз избирам мълчанието като форма на злато, те и без това в повечето случаи го обичат.

# 280
  • Мнения: 1 393
Блажка,  я моля като си такъв печен детектив и също изконните клюкарки - Кейси, Тина и който друг там още, моля ви ми дайте линк към въпросния Анди Гарсия профил, че не мога да го намеря.  Или още по- добре направо към темата, за която споменавате (тази, в която захапал(а) Дидка ?).
Мерси предварително.

Тандури, каква сестра?

# 281
  • Мнения: 1 800
Mrs.G, извинявам се за тъпия върпос, но как да знам, че боята е по- малко токсична? Мерси!
Да,  на #1 за месо, другите съм на #2. Къде предлагат ъртсбест? Извинявай за хилядите въпроси.

Кейси, мерси!

Стават ли тези пуешки и пилешки, които са с грейви или брот?

# 282
  • Мнения: 2 255
Блажка,  я моля като си такъв печен детектив и също изконните клюкарки - Кейси, Тина и който друг там още....
Аз не съм в час.Днес пак го доказах,писах вече  Rolling Eyes Аз не съм това,което съм  Mr. Green
 А.Гарсия не го и знам,Ксения тоже,за Кенга само съм слушала,Дидка знам една,дето си мени никовете и меша буквите кат' луда,т'ва е моя рапорт.

# 283
  • Мнения: 3 491
МрсГ, ето го профила:

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=95448

Заяждането с Дидка беше в онази тема "Защо се връщат хората в България", но мисля, че вече е изтрито (и с право). Аз поне деля форумския от реалния си живот, и ми се струва доста нетактично да коментираш във форума реалния живот на някого, когото познаваш наяве, та дори и запознанството да е станало чрез форума. Така го усещам.

# 284
  • Мнения: 940
бенс...  ние като боядисвахме изчакахме 3 дена ,ако е латекс не е опасно ,но ако е блажна боя е много по токсично-аз изчаках миризмата да се разсее преди да я сложа да спи вътре.

Тина...Роси  я гледах във Вип ББ ,няма такава карикатура просто,такова падение женско не съм виждала ето кадри от ББ http://www.vbox7.com/play:d6bf905b ама го гледай цялото че в началото говорят ама после е екшъна.Не е в кома обаче като я гледам седи си здрава и права със сестра си newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт