Вадите ли снимки от цифровите апарати или ги държите само на магнитни носители

  • 3 068
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 485
Да,вадя ги разбира се и не го смятам за отживелица! Peace

# 46
  • Мнения: 2 926
Не ги вадя и знам,че е голяма грешка.
Всичките снимки са ми в компютъра и преди време заради вирус се простих с около 400 снимки,но и не се поучих от грешката си де.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, не ги вадя.
Ако снимам с другия ни апарат, който си е класически - с филмче, тогава вадя, но това отдавна не се е случвало.

# 48
  • Мнения: 4 546
вадя веднъж на няколко месеца и не всичките, разбира се  Grinning
харесва ми да си отворя албума и така да ги разглеждам. различно е от това да ги гледам на компа.

# 49
  • Мнения: 544
вадя веднъж на няколко месеца и не всичките, разбира се  Grinning
харесва ми да си отворя албума и така да ги разглеждам. различно е от това да ги гледам на компа.

И аз така правя- само най интересните Simple Smile

# 50
Вадя по няколко снимки на два,три месеца.По-приятно ми е да ги гледам,наредени в албумче,отколкото на диск,където са безумно много Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 080
Вадя си само най-хубавите и то вкъщи, защото май-по-евтино ми излиза от фотото. Тука за 10x15 ти взимат 35 ст. - кожодери!!!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 181
как си ги правиш в къщи?
Откакто имаме фото от 3г не съм вадила снимки.Имам огромно желание,но нямам време да ги подбера,да ги оправя и да ги занеса.Ако пък го направя,то пари няма....та така си се трупат....

# 53
  • Мнения: 265
вадя на хартия най-хубавите на детето и от екскурзии задължително.

# 54
  • Мнения: 127
Вадя на хартия - нареждам в албуми, давам на баби, слагам в рамки. Подреждам и в on-line албуми. Имам вече и дигитална рамка. Май обичам да имам и гледам снимки във всякакъв вид.  Grinning

# 55
  • Мнения: 1 679
Записвам ги на DVD

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Разбира се, че ги вадя. Е вярно, че не всички. Отсявам ги, тъй като си с цифров фотоапарат щракаш на поразия и трябва да се сортират все пак.

# 57
  • Мнения: 872
Вадя си ги, редя си ги в албуми, и аз съм старомодна. Избирам си ,които ми харесват.

# 58
  • Мнения: 2 005
Вадим за родителите. Имаме един мастилено-струен принтер и с него - съпруга ми се занимава. Наистина, учудващо колко добре изглеждат. Задължително ги имаме и на дискове.

Общи условия

Активация на акаунт