Покривка с тефлоново покритие

  • 8 605
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 191
Точно днес гледах една такава и се чудех дали да я купя. Красива беше-  бледожълта с бели цветя. Още утре отивам. Мисля си, че с времето /и прането/, тефлоновото им покритие просто пада и затова започват да се цапат. Няма да я пера често Mr. Green

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
В Метро има - да! Но аз моите съм си ги купила от Бриколаж! Там където са мушамите, на същите такива стативи /дали това е правилната дума  newsm78/ са наредени поне 10 разцветки тефлонови покривки. Съответно са на метър, с ширина 1.40м. Цена за 1л.м. м/у 12 и 18лв.
Откакто имаме тва чудо с мъжа ми се шегуваме да вземем повечко и да му ушием дрехи  Laughing

# 17
  • Мнения: 93
И аз си купих от "Бриколаж".Още не съм я изпирала,но за сега няма нужда.Забърсвам я като мушама.Много е практична!Изглежда като покривка!

# 18
  • Мнения: 8 999
Брях, брях! Да сте живи и здрави, момичета! Дори и не бях чувала за такова чудо, а само тайно съм си мечтала някога някой да го сътвори. А пък то на - имало пълно щастие на тази земя. При първа възможност ще отърча да си купя тази вълшебна покривчица. Не можете да си представите колко лесен ми направихте живота с тази информация.

# 19
Купих си такава чистак нова от един магазин за 2 употреба.5 лв,червена,страхотна.Взех я за обикновена покривка,понеже в къщи сме с червен диван и секция,та да ми пасва.После видях,че е тефлонова и почнах да чудя какво е тва чудо,докато малкия я оплеска с торта и я забърсах с гъбата-петната изчезнаха,не попиват в материята

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Покривките са супер и моята е същата като на Никол. Мъжът ми се радваше като малко дете, да гони капките Simple Smile. Струва си парите според мен дори и 1 год. да държи ефекта, няма го чуденето това петно с какво да го накисна и ще се изпере ли, само попивам със салфетка.

# 21
  • Мнения: 3 360
Имам такава/от Метро я купих/Невероятна е!Още не съм я прала и чак ме е страх да не и погубя"вълшебните"свойства Wink

# 22
  • Мнения: 685
Ей какви вълшебни покривки имало. Страхотия. Отивам към Метро  Wink

# 23
  • Мнения: 1 152
В Бриколаж имаше скоро на промоция, на метър се продаваха - поне 10 десена имаше.

# 24
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Имам 2 такива покривки. Купувала съм ги от Бриколаж, на метър. Прала съм ги вече доста пъти до 40 градуса. След това ги гладя от опаковата страна.

# 25
  • Мнения: 301
Момичета вие сте страхотни наистина и аз не бях чувала за такова нещо.На всяко ядене нова покривка и постоянно си купувам все нови и нови защото бързо се зацапват.Много се радвам и аз ще си купя това ми е мечтата да изглежда като покривка а да не се цапа newsm44  Благодаря много за инфото

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
А изпробвали ли сте ефекта на топлия восък върху тефлоновата покривка? На нас това ни е най-големият проблем май. Почти преди всяко пране на покривка, чистя восък от нея - все някой ще покапе гасейки свещта след вечеря.
Ако кажете, че и восъкът се чисти лесно, отивам на пазар!

# 27
  • София
  • Мнения: 7 011
Хубава е наистина и аз имам вече от година и си я пера на 40С. Обаче някой ми я е разрязал с нож Twisted Evil / след пикник/ и ще я сменям в скоро време.
А изпробвали ли сте ефекта на топлия восък върху тефлоновата покривка? На нас това ни е най-големият проблем май. Почти преди всяко пране на покривка, чистя восък от нея - все някой ще покапе гасейки свещта след вечеря.
Ако кажете, че и восъкът се чисти лесно, отивам на пазар!

Не се чисти лесно, не пада като отлепен, пак си трябва чистене  Tired

Общи условия

Активация на акаунт