Магазин Jumbo-2

  • 134 931
  • 845
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 426
Из квартала мяркам такива,засега са наред,не се оплакват хората.

# 796
  • софия
  • Мнения: 1 745
Ееееееееееееее момичета имам си син-Калоян. Mr. Green Crazy Mr. Green
Не за кукли колички ,а за бутане с крачета.
Joy Joy Joy
Тези за бутане са супер.Ние имаме такава от три месеца и няма проблеми,като нова е.Според мен тези от 20 лв. са най-добрия избор.
Ние взехме такава,за подарък на едно детенце,но дъщеря ми я полазва зловещо десет дни докато бяхме при тях!Здрава се оказа!Взехме от тези по 40лв.

# 797
  • София
  • Мнения: 545
До колко часа работи магазина?

# 798
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
А има ли някакви по-различни дрехи? Че два пъти ходя и двата пъти яко кич виждам за момиченцата. Само бодита купих и то за 12м., а вече й умаляват.

# 799
  • София
  • Мнения: 5 743
Гита,аз като ходих миналата седмица имаше доста летни дрешки но за момичета не ги загледах Mr. Green
Бодита взимам за 18 мес и са ни точно  PeaceТези за 12 са ни къси отдавна Mr. Green

# 800
  • Мнения: 634
И ние не си тръгваме без покупка:)Вчера се сдобихме с голяма пласмасова кутия с колелца за играчките.И покрай това с още няколко джунджурий.Само дрешките за по-големите не ми харесват, но пък бебешките са много сладки.
EliG ,ще споделиш ли на каква цена взе кутията и колко е голяма ? Hug

# 801
  • София
  • Мнения: 5 743
Дейзи,сандалки не разбрах за моменца има ли вече или някакви ново моделчета буйки?
Миналата седмица нямаше.. Rolling Eyes

# 802
  • София
  • Мнения: 4 031
И ние не си тръгваме без покупка:)Вчера се сдобихме с голяма пласмасова кутия с колелца за играчките.И покрай това с още няколко джунджурий.Само дрешките за по-големите не ми харесват, но пък бебешките са много сладки.
EliG ,ще споделиш ли на каква цена взе кутията и колко е голяма ? Hug

Разбира се - 55/39см,  32 висока,На колелца, има дръжки и картинка с принцеси и капак.Струва 40лв.
Ако искаш мога да я снимам , само че утре, че детето си легна вече.Имаше и със спайдермен, както и за по 30 лв. без картинки, може би мъничко по-малки.

# 803
  • Мнения: 686
Да споделя, че има доста летни дрешки вече. Харесаха ми доста неща - летни панталонки, роклички, туники, торбести гащеризончета. Личи си, че са евтини като качество, но пък са много свежарски и като за всеки ден и за игра са екстра. Но по-големите размери (18 и 23 мес.) са доста изчерпани. Само от малките месеци има от всичко. Също съм леко разочарована, че повечето евтинийки са им вдигнали цените. Салфетките дето преди бяха 2 лв за 50 бр., сега ги взех за 4 лв., купичките от 2 лв. са на 3, но то кое ли не поскъпва напоследък  Rolling Eyes
Разбира се - 55/39см,  32 висока,На колелца, има дръжки и картинка с принцеси и капак.Струва 40лв.Ако искаш мога да я снимам , само че утре, че детето си легна вече.Имаше и със спайдермен, както и за по 30 лв. без картинки, може би мъничко по-малки.
Такива кутии с колелца (без картинки, но пък бяха хубави цветове) имаше в Пигис хаус към 25 лв. бяха. Имаше и по-високи, и по-ниски (да се прибират под леглото напр.)

# 804
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Дейзи,сандалки не разбрах за моменца има ли вече или някакви ново моделчета буйки?
Миналата седмица нямаше.. Rolling Eyes

Вчера ходих и имаше сандалки като за малки бебета като нашите. Бежови, сини, розови, ама за цена не помня.  newsm78

# 805
  • Мнения: 103
Дейзи,сандалки не разбрах за моменца има ли вече или някакви ново моделчета буйки?
Миналата седмица нямаше.. Rolling Eyes

Вчера ходих и имаше сандалки като за малки бебета като нашите. Бежови, сини, розови, ама за цена не помня.  newsm78
5.99 и 3.99 ми се мернаха

# 806
  • София
  • Мнения: 5 743
Днес ходихме и взех сандалки ама така съм ги преценила та всичките са големи  Mr. Green

# 807
  • София
  • Мнения: 44 246
А сандалките само за непроходили ли са????

# 808
  • София
  • Мнения: 5 743
Така... ми май да но аз се заглеждах само в тези за по малки!
Нека Дейзи каже по добре за да не те излъжа Hug

# 809
  • Мнения: 366
Здравейте,не съм много за вашия форум,мама на малко дете съм била отдавна.Нещата по скоро отиват към баба бг,но всяко нещо с времето си.
Та -и аз бях фен на Джъмбо -в гръцки и в български вариант,но до вчера.Ще се опитам кратко да споделя огорчението си от пазаруването в този магазин.Неделя следобед,пълен магазин с хора,аз- напазарувала каквото ми трябва и каквото не ми трябва,минах си през касата и вече на излизане от вратата се сетих,че трябваше да взема още едно малко найлоново пликче ,за да сложа отделно подаръка,който ще нося на едно бебе в Прага./Демек реклама /.Върнах се към най-близката каса-взех си едно пликче 40см на 40 см.И тръгвайки към вратата чух страхотия зад гърба си-касиерката започна да вика и крещи по мене-"Госпожо,тези торбички не са без пари".В това време цялата опашка се вторачи в мене и повярвайте ми ,почувствах се страшно унизена.След кратко обяснение на случая,тя отново ме попита защо не съм си взела въпросната торбичка от касата,на която съм платила и въобще стана ситуация......Нямаше как да се върна отново на касата ,а и не исках да им я  оставя обратно.Все едно,че съм искала да я открадна и си признавам .Още по обидно ми прозвучаха думите на управителката на магазина ,написани по повод на моя имейл ,че това била превантивна мярка срещу тези дето грабели купища торбички.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт