Немската дружина в Новата година смело премина, грух-грух! епизод 57

  • 20 203
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 521
Зимеее? Какви са тия въпроси? Laughing
Иначе моите неща си ги купувах от Бейби Бут, Бейби Уан и от каталога на Отто/Квеле

Вечке, Татяна, Данке!

# 286
  • Мнения: 1 584
Сърфи, и аз да кажа за дърветата - според мен с това разрешение е само ако са обществени. Преди имахме градина с доста дървета и хазяинът като собственик сам решаваше съдбата им. Ако е блок или нещо подобно - след събрание и решение на всички собственици.

Зиме, и Есприт имат вече колекция за мами. Можеш да видиш на сайта им.

Веч, аз се връщам на 29.1 - ако летиш от Франкфурт ще се раминем на летището Wink

# 287
  • Мнения: 7 605
Сърфи, и аз да кажа за дърветата - според мен с това разрешение е само ако са обществени. Преди имахме градина с доста дървета и хазяинът като собственик сам решаваше съдбата им. Ако е блок или нещо подобно - след събрание и решение на всички собственици.

Добре де, ама тия в Хановер не са били обЩествени. Хората си купили парцел и построили 3 етажна къЩа с по един ап. на етаж, тип градска вила (така каzаха те  Crazy). И аz се у4удих тогава, де.

# 288
  • Мнения: 1 584
Добре де, ама тия в Хановер не са били обЩествени. Хората си купили парцел и построили 3 етажна къЩа с по един ап. на етаж, тип градска вила (така каzаха те  Crazy). И аz се у4удих тогава, де.

Може би не е било уредено преди да застроят дали могат да ги отсекат, знам ли?

В предния апартамент имаше един огромен тис, който 1) беше станал огромен и труден за поддръжка от нас като наематели и 2) закриваше всякаква светлина към спалнята  и 3) постоянно падаха оттам мъртви пилета Sick та се бяхме намислили да го махаме. Хазяинът каза ок ама ние се преместихме и така си и остана. Не е искал никакви други разрешения Thinking

# 289
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Зиме, аз си купувах от Бенетон - много са готини там дрехите за бременни  Peace

Ти за тебе ли ще ги купуваш или само така си питаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 290

Общи условия

Активация на акаунт