^^ Дибидюс ^^

  • 5 904
  • 125
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 271
Ето, като споменавате Камелия... тя е жив пример, как някои жени изпитват удоволствие да се показват.
Снимки, като тазитази и рекламата на една водка, го показват недвусмислено.
То е ясно, че всички фолкаджийки се събличат за пари, но на Ками май ексхибиционизма и е в повечко.

# 61
  • Мнения: 1 072
http://img481.imageshack.us/img481/4369/bulgarianpartylondonuk3gb.jpg

Много показателна снимка.  Grinning
Очевидно е, че водещото усещане при нея е сексуалността й.

# 62
  • Мнения: 674
Да Камелия се показва повечко но момичетата така си правят реклама и събират публика а на нея и тялото и е перфектно. И аз искам такива перфектни пропорции... Cry

# 63
  • Мнения: 677
Знам за няколко потребителки, снимали се дибидюс за списания. Но не ги виждам в темата. Те най-добре биха отговорили. Аз не се наемам да гласувам, мноо ясно, че подбудите биха били различни при всяка. Аре, дано чуем мнение от първа ръка.

# 64
  • София
  • Мнения: 62 595
Очаквам момента, в който всички певици, актриси, манекенки, ТV водещи и всякакъв народ, даващ мило и драго да е на цена и камера, започнат да се появяват голи. Така поне няма да има чудене кой защо го прави. Моралният и материалният въпроси ще се разрешат от самосебе си.

# 65
  • Мнения: 1 072
Знам за няколко потребителки, снимали се дибидюс за списания. Но не ги виждам в темата. Те най-добре биха отговорили. Аз не се наемам да гласувам, мноо ясно, че подбудите биха били различни при всяка. Аре, дано чуем мнение от първа ръка.

Парадоксът е, че всички са многошироко скроени, когато се снимат, а след това им е неприятно да се говори за това. Признавам наблюденията са ми скромни. Възможно е да бъркам, но така мисля. Бързичко се изпарява ентусиазмът и остава горчивия вкус на срама. Нещо като татуировката на стари години. Вече я мразиш, но как да се оттървеш от нея. Визирам снимките във вечерни тоалети на Джоли-то и тату-тата й по ръцета, абсолютно непасващи на визията й в момента. 

# 66
  • Мнения: 4 737
 Предполагам финансовия стимул е водещ. После идва дозата егоцентризъм и естествено не на последно място манията за величие, а пък била ли тя и гола псевдо такава...
 В анкетата няма коплексна опция, с която да гласувам.

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 13:15 от Kasidy

# 67
  • Мнения: 677
В БГ плащат смешни пари за тва. Финансовият отпада като водещ, мноо ясно. Ексхибиционизъм, отмъщение и реклама. Тва е.

# 68
  • Мнения: 4 737
Зависи колко е гладна жената, Тони. Между лъскавите мадами има много с долни гащи от по 2 лева.

# 69
  • Мнения: 677
Изключвам Венета Райкова, която си беше признала, че имала нужда от пари и за мен има сексипил на римска колона. Тия, дето стават за снимане по корици, едва ли са "гладни". И пак ти казвам, с хонорара от тва, няма да се "нахранят".

# 70
  • Мнения: 2 161
Никой не е гладен,парите не са много,обаче за едно сносно яке плюс ботуши стигат.И най-вече много е важно да има какво да те топли на старини.

# 71
  • Мнения: 4 737
О, Шанел! Знаех, че ти ще схванеш мисълта ми Mr. Green

# 72
  • Мнения: 589
В БГ плащат смешни пари за тва. Финансовият отпада като водещ, мноо ясно. Ексхибиционизъм, отмъщение и реклама. Тва е.

Не отпада. Повечето голи жени в списанията са за продан, кориците им служат за обяви.

# 73
  • Мнения: 5 026
Следва модата....смята,че ще я направи известна.

# 74
  • Мнения: 677
В БГ плащат смешни пари за тва. Финансовият отпада като водещ, мноо ясно. Ексхибиционизъм, отмъщение и реклама. Тва е.

Не отпада. Повечето голи жени в списанията са за продан, кориците им служат за обяви.

В БГ плащат смешни пари за тва. Финансовият отпада като водещ, мноо ясно. Ексхибиционизъм, отмъщение и реклама. Тва е.

Обичам да се самоцитирам. Е точно реклама е. Не е обява.
И нека да е конкретно, де. Коя смяташ, че си е пуснала обява? Или кои?

Общи условия

Активация на акаунт