...СЛИВЕН - нова ГОДИНА, нов КЪСМЕТ...и отслаБВАНЕ момичеТА

  • 16 997
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 395
до там не полюбопитствах пък и аз минах към пет и нещо следобяд

# 61
  • Мнения: 1 040
Не...Танатоса се премести от там...ама как да ти го обясня де  Rolling Eyes
Да кажем,че е близо до бившата денонощната аптека(дето е близо до Розова градина).
Що бе Дидунке...да не ти се ходи на фитнесче?Ай,идвай  newsm44 newsm68 newsm39   animal085 newsm57  261uu
МНОГО  Grinning Ама нямам с кой да ходя и само си мечтая  Rolling Eyes Колко струва картата там?

# 62
  • Мнения: 1 063
Добро утро милички,

Поднасям Ви кафенце, като ранобудна домакиня Laughing Mr. Green


Ако на някой му се гледа, ето го моето първо тортено творение  chef
Цък!
Цък!

Ей, голям зор докато ги постна тези снимки ooooh!

# 63
  • Мнения: 888
Добро утроооооо  Hug Hug Hug
Мерси за кафето Иве  Hug Hug

Ама таз торта верно ти ли я прави?Браво бе!Много хубава е станала!
Ама не е човешко това.....пак ми текнаха лигите   Wink  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 271
Добро утро! /то вече е ден/

Иве, благодаря за кафето! Браво за тортата, майстор си, недей да скромничиш!

Отивам, че дзверчо се е събудил...

Хубав ден!

# 65
  • Мнения: 2 000
Добро утро.
Кафе не пия, но от тортата на Ивето с удоволствие бих си хапнала. Иве, браво. Чудесно изглежда тортичката.
Аз да продължавам с работата, че нямам време.
Лек и хубав ден на всички.

# 66
  • Мнения: 119
Не...Танатоса се премести от там...ама как да ти го обясня де  Rolling Eyes
Да кажем,че е близо до бившата денонощната аптека(дето е близо до Розова градина).
Що бе Дидунке...да не ти се ходи на фитнесче?Ай,идвай  newsm44 newsm68 newsm39   animal085 newsm57  261uu
МНОГО  Grinning Ама нямам с кой да ходя и само си мечтая  Rolling Eyes Колко струва картата там?

И аз съм същата, ходи ми се но няма с кой, въпреки че ако имаш наистина голямо желание това не е причина ами мързел.  Embarassed
Рени, колко струва картата там? Хареса ми и бонуса с масажа. Peace

# 67
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 395
Пъзелче айде с комшийката и на мен ми се ходи скоро влизах и в новия фитнес на главната до пица рагаци и там е хубаво уредите са нови няма много хора ако искаш свиркай.Иве благодаря за кафето страхотно е и недей да скромничиш тортата изглежда страхотно отдавати се то или ти се отдава или не аз съм от вторите много не ме бива в сладкишитеайде за сега стига че се забравих

# 68
  • Мнения: 43
Здравейте !!!!!
Само запис и бягам да чета да ми стискате палци за събота.

# 69
  • Мнения: 517
здравейте, момичета..Simple Smile как сте..гледам се забавлявате страхотно..радвам се за вас..аз май нямам толкова свободно време..:9ама днес имам де.. ако пишете и аз ще пиша..Simple Smile)) аз нямах и нет в нас до скоро..може би и заради това се губя:))) не само, че нямам много време Simple Smile)..цалувам въъ:)

# 70
  • Мнения: 7 430
....добро утро и от мен  smile3507

Малко сме снощни  Drunk не знам МирОто как отиде на работа, че и среща с директора има Joy да уточняват

Иве, страхотна торта  newsm51

Ренка и вземи я смени лентичката  Mr. Green освен ако не си  preggo

А за среща - вече знам къде може да отидем - в Дева, в Клоцухор Peace
Добре си потанцувах там народни танци Имаше програма, 6 деца играха и така ми се иска и на мен като мацките в София да имаме и тук такава самодейна дейност Tired....да взема да направя самата аз.
Ей с такова танцуване момичета се отслабва newsm10....хем играеш, хем се забавляваш, учиш танците, дори и да пеееш...а това фитнеса ми е толкова скучно  Confused

# 71
  • Мнения: 888
....добро утро и от мен  smile3507

Ренка и вземи я смени лентичката  Mr. Green освен ако не си  preggo


Стига и ти дееееее...ми аз какво да направя като лентичката ми е от тоз сайт Мама и бебе Crossing Arms
Трябваше да напиша некъв текст,ама аз не пожелах....ама си мислех,че нищо няма да пише.....пък то излезе автоматично Мама и бебе  Crazy
А тъй Диде....купон як,а  dance dance

# 72
  • Мнения: 1 063
Верно ли ви хареса Sunglasses,на свеки също...получих първата похвала за 10 години брак Twisted Evil

Дидка и аз съм снощна и ми е зле,връщам се от ваксинация на Жоро  Tired,храня го и лягам с него....
А за танците спор няма, невероятно е Peace Затова, на следващата среща с хорца искам и аз да присъствам Crossing Arms
Иииии.............изяде я Ренката с тази лентичка Joy

Нели стискам всичко, нали сме колежки-студентки ще се подкрепяме Peace


Нищо не казвате за пътната обстановка, пак ли сте се вледенили...

Чаочи за сега умници-хубавици wavey

# 73
  • Мнения: 888

Иииии.............изяде я Ренката с тази лентичка Joy

Нищо не казвате за пътната обстановка, пак ли сте се вледенили...


Направо...кажи и,кажи и  Thinking
Пък пътищата днес са по-добре.Не е като вчера-поотпусна  Peace

# 74
  • Мнения: 7 430
...ОКИ, СПИРАМ ДА казвам каквото и да било Crossing Arms

Нели  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт