Албена Денкова: Застигна ни проклятието на Моцарт ...

  • 18 261
  • 234
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13 512
Извън темата малко:
xenia:  това  на аватара ти е Aishwarya Ray, nali? Май за втори път виждам някой да и слага снимката за аватар. Тя с какво е  интересна? Не вярвам случайно да е попаднала там...

# 211
  • Мнения: 4 435
След малко бащата на Мануела ще бъде в "Спортен свят" по Нова.

# 212
  • Мнения: 2 978
Жалко само, че нито увеличиха глобите, нито полицаите си вършат работа по - съвестно, нито нищо.

Колкото и да се плюем тук, никой нищо няма да направи. Не само за сега, а и за бъдеще...щото всеки си гледа от собствената проста камбанария и всеки се е захлупил под черупката си. Мъжете продължават да пият и да карат...не видях, някой да се е уплашил, да се е замислил..! Още ги има по улиците такива- тъпанари!

Не знаех, че другото име на алкохола е Реквием, песен, мелодия или де да знам к' во.
Не знаех, че един милионер може да върне спокойните нощи, радостта в очите на родителя и цялото щастие на земята да се заличи с някакви си пари и помощи.

Времето лекува....е, чудесно, голям праз нали? Само дето, детенце, не се замества с нищо!

# 213
на всеки може вси4ко да се слу4и,не 4е оправдавам някого, но е така, по4ти всеки шофьор дори и не пил е потенциален убиец.

# 214
  • Мнения: 838
Трябва да сме малко по-толерантни към Албена и Максим.Все пак те са направили много за България и за спорта ни.Катастрофи се случват и ще се случват,но за хората е голяма новина,когато участват  известни личности.Не бива да сме съдници на тези хора.
Всеки българин се гордее с тях,но дали това е достатъчна утеха за родителите на момичето,което до края на живота си ще остане като растение?
И какво означава:съжалявам,бях пиян,не исках,когато и закона казва-употребил алкохол и шофира=умишлено убийство.
Гадното в този случай е,че виновният е популярна личност.
А дали да съдим-никой никого не съди докато не се окаже потърпевш.

# 215
  • Мнения: 4 447
Недостижими са всички жълти вестници, заедно с недосегаемите си читатели.

Кудкудяк! Joy

# 216
  • Мнения: 838
Близките и роднините обърнаха делото в печалбарство.Много е грозно.
http://dnes.dir.bg/2008/01/10/news2526369.html
ПЕЧАЛБАРСТВО?
"БРАВО"  за това изказване-май не сте наясно колко ще им струва като пари на тези хора лечението на дъщеря им,а за нервите и унищожения живот да не говорим,защото когато имаш такъв болен в семейството не е само болният болен-боледуват всички около него,които го обичат.
Браво,че им завидяхте!

# 217
  • Мнения: 494
Чувала съм, че когато на артисти им се налага да изпъняват подобни "прокълнати" произведения или такива, за които се знае, че могат да навредят, те ходят много усилено на църква, молят се, пречистват се, търсят прошка. newsm78 Смята се, че изпълнителите на дадена творба се вживяват много в изпълнението си и самите те си налагат един вид "магия" така че произведението да стане част от собствения им живот.
  Ти сериозно ли го вярваш това? И откъде си чувала, че така правели артистите и как аз не съм чувала, а цял живот с класическа музика съм се занимавала(свирила)... newsm78? И съм се "вживявала", както казваш-няма начин, ама...Наивници има навсякъде-сигурно ги има и сред музикантите, както и такива, които си падат по езотерика и пр. щуротии, ама чак пък неща, за които говориш, засягащи ,едва ли не, цялата гилдия...няма такова нещо! Никой музикант или друг човек на изкуството, който аз познавам(,а бройката е голяма), не ходи по такива поводи на църква, че и "усилено"...,нито пък се причиства с такава цел и т.н...Познавам само един суеверен музикант, но той, поначало си е хахо... Доколкото разбрах от разпалените фенки на Албена и Максим(писали по-напред в темата) и двамата фигуристи също не били суеверни.

# 218
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
на всеки може вси4ко да се слу4и,не 4е оправдавам някого, но е така, по4ти всеки шофьор дори и не пил е потенциален убиец.

Мда, обаче като си пил, си сигурен убиец - има малка разлика, не мислиш ли? Има-няма 0,7 промила разлика в  този случай. И аз съм фен на двойката Денкова/Стависки, но тук не става дума за фигурно пързаляне, а за отговорност  - в живота, на пътя, на пързалка и извън нея, към живота и здравето на хората, към кампанията "Не карам пил", към правилата изобщо. Има една френска поговорка : "Благородството задължава", която при нас би звучала "Известността задължава". Колкото си по-известен, толкова повече трябва да спазваш правилата, да даваш пример, още повече щом си станал едно от лицата на подобна кампания. Иначе да, на всеки може да се случи и точно както всеки друг, така и Максим следва да си понесе отговорността и наказанието.

# 219
  • Мнения: 1 520
Ако аз го бях видяла с очите си, трябва патка мозъка ми да е изпила за да свидетелствам официално. Достатъчно пари и връзки има за да ме размаже. То се и видя как бяха фалшифицирани данни с алкохола в кръвта, как просто е бил пуснат ненаказано пиян с превишена скорост от полиция. Какво повече за да "забравиш" какво си видял?
Ами тo заради това много често се измъкват престъпниците, защото някои ги е "страх" да свидетелстват официално или просто не искат да си развалят душевния комфорт...
По темата - категорично не вярвам катастрофата причинена от Максим да е резултат на прокоба. Не Моцарт е виновен, че Максим е карал пиян.

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 19:21 от krem-karamel

# 220
  • Мнения: 3 268
Близките и роднините обърнаха делото в печалбарство.Много е грозно.
http://dnes.dir.bg/2008/01/10/news2526369.html
ПЕЧАЛБАРСТВО?
"БРАВО"  за това изказване-май не сте наясно колко ще им струва като пари на тези хора лечението на дъщеря им,а за нервите и унищожения живот да не говорим,защото когато имаш такъв болен в семейството не е само болният болен-боледуват всички около него,които го обичат.
Браво,че им завидяхте!
Човешкият живот е безценен и не се измерва в пари.В този ред на мисли и 2 милиона са малко.Лошото е,че в тази тема само си чешем езиците.

# 221
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, с някакво ново предаване ще ни просветлят какво става. Всъщност няма да го гледам, защото за мен този ,който е убил човек (като изключим самоотбраната) си заслужава всичко най-лошо, което може да му се случи после.

# 222
  • Мнения: 3 268
Е, с някакво ново предаване ще ни просветлят какво става. Всъщност няма да го гледам, защото за мен този ,който е убил човек (като изключим самоотбраната) си заслужава всичко най-лошо, което може да му се случи после.
Тебе те знаем вече.Ако можеш,ще ни изпозастреляш всички,дето сме грешни на този свят. ooooh!

# 223
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, с някакво ново предаване ще ни просветлят какво става. Всъщност няма да го гледам, защото за мен този ,който е убил човек (като изключим самоотбраната) си заслужава всичко най-лошо, което може да му се случи после.
Тебе те знаем вече.Ако можеш,ще ни изпозастреляш всички,дето сме грешни на този свят. ooooh!

Не, само тези, които трепят хората по пътищата като за начало.
ти да не би да оправдаваш този, който пие, кара и убива или осакатява хора?

# 224
  • Мнения: 1 072
Безгрешният да започне да стреля първи.

Общи условия

Активация на акаунт