Отговори
# 885
  • Мнения: 2 492
Да пожелая добро утро преди работа , че после няма форум .  Confused
Кантара отчете - 900 гр от вчера , отивам да местя линийката .
Ако се пуска нова тема кг са ми 113.6 .

# 886
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Честито намаление на Пуки. Такива новини да се чуват вече от всички.
Аз се нареждам към задържалите. Дано през новата седмица имаме и ние намаление.

Диче, и аз съм с две годишно пубертетче, ама минавам засега по тънката лайсна. То е между везни и скорпион. И докато се начуди, като като представител на коя зодия да реагира,  периода и ще замине  hahaha. Виж с каката бяха едни чудесии. Не искам да си ги спомням. Ама и то инатесто теленце. Сега направо е неузнаваема, особено като тръгна на училище е най- доброто дете на мама.
Да са ни здрави, пък с другото ще се справим.

Целувки на всички ранобудници и хубав ден на всички от мен  Heart Eyes.

Дека ни е Хаосчето,  а, а, А ?.  Whistling

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 07:57 от Danielka1

# 887
  • Мнения: 1 479
Добро утро на всички будни! С режима е добре горе-долу! На вечеря пак беше салата домати и сирене Хелиос и май кренвирш! Той не е много в режима, ама не знам защо го ядох!
Днес имам сто работи! Пак съм почивка! Нали тоя дето ни се води ни се кара се върна и направи един график, дето ще вземат да ни изгонят! Не знам девойки какво да предприема! Обясних му , че часовете не ги правим и ще има разправии , а той не! Аз мога да направя друг график с изпълнение на часовете, но ще се скараме с него и вече не знам какво да предприема!  Не мога да го разбера - изгониха го от другата апаратна точно за такива простотии, сега идва на ново място и започва пак! Заради него си отидоха двама супер читави колеги и не знам дали и сега при нас няма да стане така! Говорих, говорих, че го слагат при нас , защото ни трябва едновременност - да работим двама едновременно, той не - графика трябвало да се разтегли и да има повече почивни дни! Но ние имаме норматив - 160 часа на месец трябва да изработим! И не знам какво да правя! Давайте акъл! Имам да уча по английски и новия софтуер, че от четвъртък трябва да почвам да обучавам, а съм гола вода! Почвам с турбото и дано мога да пиша после! Имам и да чистя и да готвя1
Обичам ви и ви прегръщам! Лек и режимен ден!

# 888
  • Мнения: 2 040
Дани - и аз съм като твоето "пубертетче" - между везни и скорпион - на 23ти - вие кога сте  Party

# 889
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Дани - и аз съм като твоето "пубертетче" - между везни и скорпион - на 23ти - вие кога сте  Party

На 22.... Всичките ми близки са около тая дата... Сестра ми е на 21, племенника е на 24, майка ми като най -чист скорпион е на 19 ноември. Обаче незнайно как напук на всички правила на астрологията лъвската ми душа живее в страхотна хармония с тях.  bouquet

# 890
  • Мнения: 1 369
Дубрутру  Hug
Липсвах ли ви  Mr. Green

Айде на новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт