ВЕЛИКДЕНСКАТА СЕДМИЧКА 25.04 - 1.05

  • 7 764
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 154
Моренка, успех с козунакоправенето! Като гледам питката каква е хубавка съм сигурна, че и с козуначето ще се справиш Heart Eyes Само дано после нямаш мускулна треска Neutral Face
И аз тази сутрин мноого ентусиазирано се разтърсих за рецепти за козунак, че аз да си омеся, ама като видях колко месене и блъскане му трябва... Shocked Че и колко ток ще отиде да затопля кухнята... (щото то е кухня + трапезария + един дъълъг коридор) и де ше му излезе кирията на тоз домашно правен козунак (освен удоволствието от крайния резултат и то, ако е добър Wink )... та изпари ми се желанието де. Ще си караме на купешки Mr. Green

Иринии, тва както го обясняваш да не е пролетна умора? Rolling Eyes

# 136
  • София
  • Мнения: 4 272
Моренка, тая питка още преди съм я гледала и колкото пъти я видя, толкова пъти ми се иска да си похапна от нея  Yum Страхотна майсторска си! Ще се справиш и с козунака!!!
Ох, аз днес от много работа нямам време да ви чета много, та извинявайте, ако съм пропуснала някого.
На всички ви желая весели празници! Да се наядете хубаво с козунаци и яйчица, да преживеете много щастливи мигове и след Великден да се хвалите с добри новини! Целувки от мен Heart Eyes

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Благодаря ви за куража момичета !  Grinning

И да пожелая и аз на всички много хубави празници , с много приятни емоции ,  изненади и любов !
И после всички на линия и тук да продължат хубавите изненади  Flutter  !
Целувки !  Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 2 381
Sunshine - моята кухня е без врата и е отворена към трапезария и хол (Имаме врати само на спалните и баните).Вече втора година правя козунаци и ми излизат сполучливи. Просто след първото месене го остави във фурната тестото ще удвои обема си.
Успех:)

# 139
  • Мнения: 4 362
Ехо къде сте?Тук вали и е мрачно,дано настроението ви не е като моето  Laughing

# 140
  • Мнения: 4 212
Цитат на: clara
....тука ще по4иваме в понеделник по слу4ай деня на труда, нищо 4е той е в неделя, няма да се минем я ..............Моренка кави работи е свършила...мммм...Моренка може ли едно пар4енце да подхвърлиш към Испания.....много ме е яд, 4е не мога да меся Cry а така оби4ам питки Cry Моренка много вкусно изглежда и приятен апетит Simple Smile  Simple Smile


добре 4е ме светна защо е по4ивен ден в понеделник, имаше да се 4удяяяя, Ванина е доволна де, ве4е е в басейна и сърба водата #Silly

........ако сватята ще хвърля към испанско от питката, 2 пар4ета моля, 4е ми изтекоха лигите eat

......ние боядисахме яйцата, в 4ервено и зелено, нямам друг цвят, оба4е това не пре4и да сме до лактите омазани Mr. Green , даже и на корема ми има 4ервена бои4ка, за здраве на бебо Heart Eyes

.....сега мятаме козунаците и кифли4ките с мармалад. За нас, обяда ще е телешко варено Animal Cow , а за Ники /4акам го всеки момент/ мусака с витабел, разбира се и beer няколко пъти.

Леа, цунки на Боби, мнооого ми е сладък винаги, хитряга е той, само така. Heart Eyes

........и не се правете на сумистки с козунаците, нема нужда от много блъскане, пак стават........ newsm29  Mr. Green

айде и после от4ет със снимки, ама не кат мен да не могат да се отварят хихихихи #Silly

# 141
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ехо , здравейте и от мен!

Аз боядисах вече яйцата и козунаците замесих, сега ги чакам да втасат Wink
Изглеждат доста добре, остава и да са вкусни Wink

Весели празници и много любов!

# 142
  • Мнения: 6 993
Вчера се запознах с племенника си #Milti На 4 годинки е и какви черни очи има Shocked Постоянно след мен вървеше, много е сладък, скъсах се да го гушкам и мачкам Heart Eyes Само дето нищо не му разбирам като ми говореше...
После обиколихме 2-3 пловдивски дискотеки,яко танцуване беше,ама сега всичко ме боли. Crazy Ама пак искам Laughing

# 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ето моя отчет от яйцата http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=vie … albumID=334356483

П.П с новия ми апарат Mr. Green фръц фръц

# 144
  • Мнения: 9 903
Хера, сигурно хубаво снима новият апарат, ама като си задала грешен линк:)Simple Smile..

# 145
  • Мнения: 3 154
http://community.webshots.com/album/334356483MyOcvX

Ей това е правилният линк към яйчицата на Хера.
Браво на майсторката и честит ти нов апарат! Скоро бебче да снимаш с него Heart Eyes

# 146
  • Мнения: 9 903
браво, Хера, мерси, Съншайн:)
много цветно снима новият фотоапарат:)
аз за първа година не пипнах нищичко. Нямам си яйчице за комка, дето се вика, че и без друго няма да го ям....обаче свеки преди малко ми хареса: каза, че откак като малка я карали да спи на земята, за да се топлят козунаците на леглото - е обявила бойкот на втасването и купува от фурната.

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
бЛАГОДАРЯ ВИ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ Grinning  Grinning  Grinning
Апарата наистина е хубаво снима...и не е много скъп...274лв. с ДДС-то. ДНес ходих с ескперт да си го купувам щото нали знаете че "много" разбирам от такива нещица Mr. Green Сега ходя и снимам из цялата къща...мъжо се притеснява да не го напрвая фотомодел Mr. Green но аз го успокоявам, че с това коремче дето е пуснал няма да го вземат в никоя агенция #Silly
Тити аз до сега не съм боядисвала, че тази година ми беше тестова Blush но за козунаци и други неща направо купувам.

П.П Слънчо благодаря за пожеланието  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт