хубава булчинска рокля

  • 47 635
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 680
Виргиния Здравкова или Невена
Аз също съм за Виргиния или Невена.  bouquet

# 16
Моята също беше дизайнерска - вече беше дефилирала на ревю

# 17
  • Мнения: 283
ами аз мога да ти препоръчам "Симон"-ателието им е на Солунска имат и сайт,
роклята я взех готова, защото беше като шита за мен, ушиха ми допълнително и една яка от лисица, чантичка и стана много сладка комбинация. малко стил 60-те, късичка и бухнала. беше ми много удобна
иначе те имат и изключително женствени рокли, но аз си исках късичка

# 18
  • Мнения: 121
iv40,  да ти е живичко и здравичко:)  и много да ви радва:)

# 19
  • Мнения: 2 952
Успех в живота и много щастие!Здраве също! Wink

# 20
  • Мнения: 5 622
Как пък няма да дам 7-8 000 лв за рокля. И няма да ги дам точно защото се уважавам достатъчно за да робувам на някаква снобария  Stop

Иначе темата ме вълнува и мен. Бих се радвала също, ако споделите и сайтове, от където може да заимствам модели  Wink

# 21
  • Мнения: 952
Как пък няма да дам 7-8 000 лв за рокля. И няма да ги дам точно защото се уважавам достатъчно за да робувам на някаква снобария  Stop

Иначе темата ме вълнува и мен. Бих се радвала също, ако споделите и сайтове, от където може да заимствам модели  Wink
newsm78 а ти душко за кога ще заимстваш модели на булченски рокли?...пак ли ще се жениш Crazy

# 22
  • Мнения: 5 622
Как пък няма да дам 7-8 000 лв за рокля. И няма да ги дам точно защото се уважавам достатъчно за да робувам на някаква снобария  Stop

Иначе темата ме вълнува и мен. Бих се радвала също, ако споделите и сайтове, от където може да заимствам модели  Wink
newsm78 а ти душко за кога ще заимстваш модели на булченски рокли?...пак ли ще се жениш Crazy

На скайп, душко, на скайп  Flutter

# 23
  • Мнения: 861
Цитат
[/qВергиния Здравкова, аз мисля че всяка уважаваща себе си   булка , трябва да носи  рокля ушита от неяuote]
Цитат


Как точно разбра, че след като не съм била с рокля на тази дизайнерка не се уважавам newsm78
Уважавам, ценя и зачитам себе. Това го получавам и от останалите близки за мен хора Peace
Уважението се показва, а още по-малко доказва с рокля на Вергиния Здравкова.

# 24
  • Мнения: 51
Тези двата салона ти ги препоръчвам! (естествено ако си от неуважаващите себе си булки)
Сватбен салон Shu Shi
Адрес: София
Boutique Cymbeline
Бул. “Евлоги Георгиев” 41
Тел./ Факс: 02/ 989 03 54
E-mail: shushi@shushibg.com, shushi@cymbeline-bg.com
Web site: www.cymbeline.com

Сватбен салон АРЕТИ
Адрес: София 1000, ул. "Крум Попов" 63
web site: www.demetriosbride.com

Иначе на www.svatbata.com има и други.

ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЩАСТИЕ   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 080
Ателие АЛЕКСАНДРА

Дизайнер: Димитрина Червенлиева

Асеновград, ул. Марица 7

GSM: 0888/332 466

София, ул. Пиротска 40

GSM: 0887/360 502
www.atelie-alexandra.com
 Peace Peace Peace

# 26
  • Мнения: 576
Моята беше от Виргиния Здравкова.
Въпрос на вкус и възможности. Можех да си взема рокля и от друга бг фирма, но качеството на материите и изпълнението на роклите им не оправдаваха очакванията ми. За секунда не съжалявам за избора си и за дадените пари. Безценен беше погледът на мъжа ми в онзи ден, когато ме видя, безценни бяха комплиментите на всичките ни гости ..........тези спомени не се измерват в пари..  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 435
Моята беше от Виргиния Здравкова.
Въпрос на вкус и възможности. Можех да си взема рокля и от друга бг фирма, но качеството на материите и изпълнението на роклите им не оправдаваха очакванията ми. За секунда не съжалявам за избора си и за дадените пари. Безценен беше погледът на мъжа ми в онзи ден, когато ме видя, безценни бяха комплиментите на всичките ни гости ..........тези спомени не се измерват в пари..  bouquet


Mambina,защо не пуснеш снимка и тука.Видях роклята ти в другата тема и се влюбих в нея просто.Отдавна знам,че когато дойде времето моята рокля ще бъде от Виргиния.Уникална е,според мен.

# 28
  • Мнения: 489
Роклите на Виргиния наистина са хубави - виждала съм ги на живо на модното изложение в Дюселдорф преди години. Но всяка булка трябва да намери най-вече подходящия за себе си модел. Когато ми потрябва не намерих нищо като за мен в актуалната и колекция. Аз си харесах модел в нета и ми го ушиха по мярка с материите и камъните, които аз избрах. За София съм чувала добри отзиви за Романтика. Можеш да се посъветваш тук
http://forum.svatbata.bg/

и да разгледаш тук
http://www.qadin-dunyasi.sitecity.ru/album_1710073218.phtml

Щастлив семеен живот!

# 29
  • Мнения: 489
Моята беше от Виргиния Здравкова.
Въпрос на вкус и възможности. Можех да си взема рокля и от друга бг фирма, но качеството на материите и изпълнението на роклите им не оправдаваха очакванията ми. За секунда не съжалявам за избора си и за дадените пари. Безценен беше погледът на мъжа ми в онзи ден, когато ме видя, безценни бяха комплиментите на всичките ни гости ..........тези спомени не се измерват в пари..  bouquet


Ох, и при  мен беше така, макар че роклята ми не беше на Виргиния..... на какво ли се е дължало тогава  ooooh!
Бас ловя, че всяка булка се чувства така, независимо от тоалета  Joy

Общи условия

Активация на акаунт