Вярвате ли че има ангели?

  • 9 078
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
забравих да кажа, че май става въпрос за хора, които са праведни,явно не съм се изразила правилно.

# 16
  • Мнения: 2 161
Аз съм млада,модерна,съвременна,реалистична.Не вярвам в ангели и дяволи.Вярвам в началото и края.Вярвам на майка си,на мъжа си и на Карл Лагерфелд.И какво значи праведен?Кой ще ме съди праведна ли съм или не.Може да ме съди,тогава ще споделя мнение.Сега всичко това за мен е алабализми.

# 17
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам тук нещо, свързано с Ивановден, сори за офтопика, но Вангелина/Вангелия днес ли празнува или на Благовещение.Майка ми се казва така, викат и Ваня и сега не знам има ли имен ден днес или няма.Благодаря

# 18
  • Мнения: 135
Цитат
Ангелите са си ангели,умрелите са си умрели.
да!

# 19
  • Мнения: 3 675
А може ли ангелите да живеят сред хората, да бъдат като тях,давам пример филма "Град на ангели" или всичко е художествена измислица.

# 20
  • Мнения: 2 161
А може ли ангелите да живеят сред хората, да бъдат като тях,давам пример филма "Град на ангели" или всичко е художествена измислица.
може и да могат,надявам се в нашата кооперация да няма такива елементи.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Иска ми се да вяравам.

# 22
  • Мнения: 135
Иска ми се да вяравам.
някои може и на сън...

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Иска ми се да вяравам.
някои може и на сън...
Ангели още не съм сънувала... Или поне не помня Rolling Eyes
Иска ми се да вярвам, че всички починали без време дечица са едни малки ангели сега.

# 24
  • София
  • Мнения: 797
По скоро вярвам. Мисля си, че съм виждала моя ангел пазител веднъж, преди години, бях болна, имах треска, той ми се стори толкова реален, беше седнал на леглото ми... Но може и да е било просто сън... Simple Smile

 Красиво е да вярваш в чудеса.

# 25
  • Мнения: 3 675
Аз съм сънувала всякакви неща, както и ангели, така и демони.Няма да разправям сънищата си тук, да не кажат, тая не е с всичкия си.Вярвам, че всеки човек има ангел пазител,който му помага в трудни моменти.

# 26
  • Мнения: 1 008
Вярвам в Бог. Вярвам,че Той ме пази и закриля. Надявам се,че един от най-близките за мен хора, когото загубих сега е на небето по-добре е там, наблюдаваме и мисли за мен. В такива неща вярвам. Иначе не ми се е случвало нищо неестествено. Сънувала съм да, но сънищата нямат нищо общо.

# 27
  • Мнения: 812
Не, не вярвам.
Наркотици също не употребявам.  Laughing
аз също!

# 28
  • Мнения: 3 675
Аз мисля, че това няма нищо общо с наркотиците,а с вярата на човек.Не съм много наясно с разните му там църковни видения, чудеса и т.н. Предполагам,че всички са чували за пророчеството от Фатима и Дева Мария, която се явила на овчарчетата.Нима те са се напушили от трева или хероинче?За третата тайна от Фатима, Ватиканът още  мълчи, но една от тайните била атентатът срещу папа Йоан Павел ІІ.

# 29
  • Мнения: 3 675
Моля,за поправка.Именно атентата срещу папата е третата тайна от Фатима.Ако има хора, които са католици, моля да пишат по-подробно по въпроса, ако искат.

Общи условия

Активация на акаунт