И през Новата година, в БУРГАС купони пак ще има

  • 22 069
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
и аз да похваля недев.не съм казвала във този форум,но на 20.12 паднахме с бебето и той пострада лошо.беше със с4упен 4ереп,ляжахме във неврохирургия.5 дни никой не ни обърна внимание,въпреки връзките,които задействахме.само доктор томов се сети да се обади на недев и на другия ден като дойде той ни уреди да минем скенер,а беше 24.12.предните дни ме лъжеха,4е нямало скенер,бил с4упен,трябвало главния лекар на болницата да разреши...само недев каза,аз отговарям за това бебе....
сега ще ходим при него на конролен преглед.дано наистина е добър специалист!

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Не се дразни, опитай да говорите сериозно и да отиде при един невролог да му направи доплер. Например аз ходя при Георгиева - Транспортна болница. Отстрани малко изглежда че се скатава от ангажименти човека, който страда, но само който не го е изпитал не може да разбере как боли и как ти дразни светлина, шум, всякакви миризми, дори и любим парфюм...  Sick Доста са ме водили по лекари като дете, в медицинска академия съм лежала в София, скенери, простотии, това е, вече 27 години съм така. На моменти ме разреждат кризите, на моменти се задълбочават. Чела съм доста по въпроса, наричат я царската болест...  hahaha Само тишина, лежане и тъмнина с едно хубаво кафе те спасяват. И пак когато реши сама си минава. Моля се само да не съм я предала на малката, че по наследство се предава това   #2gunfire. Успех.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
и аз да похваля недев.не съм казвала във този форум,но на 20.12 паднахме с бебето и той пострада лошо.беше със с4упен 4ереп,ляжахме във неврохирургия.5 дни никой не ни обърна внимание,въпреки връзките,които задействахме.само доктор томов се сети да се обади на недев и на другия ден като дойде той ни уреди да минем скенер,а беше 24.12.предните дни ме лъжеха,4е нямало скенер,бил с4упен,трябвало главния лекар на болницата да разреши...само недев каза,аз отговарям за това бебе....
сега ще ходим при него на конролен преглед.дано наистина е добър специалист!
Как така счупен череп бе човек? Да не би само някаква по-лека травма, сега как е детето?

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Ей ,тия в нашата болница ,страшни са  #Cussing out ,дори и за дете не си мърдат пръста . Този д-р Недев поне е човек .

Ох,и аз се надявам малкия да не го наследи това "царско наследство" от баща си  Praynig

По повод на главоболието и стреса,понеже аз от Коледа мрънкам да ходи - моя вика " Дай ми да наследя една диамантена мина  Money  и ще видиш как ще ми мине главата "  Crazy,че всичко е щото се трепят и водят нездравословен живот / поне моя -кога яде боклуци,кога не яде  ooooh!,цял ден се разправя /

# 64
  • България
  • Мнения: 3 621
Ох, марианамама, дано да сте добре  Praynig  Praynig  Praynig
Аз бях разбрала за случая, защото имам много  познати от вашата отчетна и доста се изплаших.  Радвам се , че вече сте си вкъщи. Дано лошото е останало в миналата година

# 65
  • Мнения: 1 280

И той така,само дето иска да си спи на диванчето пред Тв,а малкия не пази тихо в никакъв случай  Mr. Green А дано да успея,че то не се търпи,хем ми е жал,хем се дразня,че все иска да спи вместо да ме отмени Wink
     

             Предполагам, че малкия пази тишина точно толкова колкото и моя /те май са на една възраст, нали скоро празнувахте третата годинка?/ та трябваше и аз да се оженя "жена ми" да се оправя докато си почивам пред ТВ  Mr. Green    Шегувам сеее    не му се сърди на човека!   

             Марианамама стискам палци да се оправяте бързо.

# 66
  • Мнения: 373
и аз да похваля недев.не съм казвала във този форум,но на 20.12 паднахме с бебето и той пострада лошо.беше със с4упен 4ереп,ляжахме във неврохирургия.5 дни никой не ни обърна внимание,въпреки връзките,които задействахме.само доктор томов се сети да се обади на недев и на другия ден като дойде той ни уреди да минем скенер,а беше 24.12.предните дни ме лъжеха,4е нямало скенер,бил с4упен,трябвало главния лекар на болницата да разреши...само недев каза,аз отговарям за това бебе....
сега ще ходим при него на конролен преглед.дано наистина е добър специалист!
Ужас!!!  И такова отношение в болницата и то за малко бебе! #2gunfireЩо не могат да са поне малко  като д-р Хаус . Дано всичко да е минало и малкия вече да е добре.

# 67
  • Мнения: 58
Привет на всички дами от една нова мами  55

# 68
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
на 20.12 паднахме с бебето и той пострада лошо.беше със с4упен 4ереп,
седя и не мога асимилирам случката....!Дано да няма последици и да сте вече на оправянка! Praynig
привет на evchok!

# 69
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Привет на evchok  Hug
Райна ,  май ще излезеш права - дефектни са  Crazy hahaha hahaha hahaha

# 70
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Марианка,това кото сте преживели наистина е ужасно!Дано адашчето се е оправило напълно и повече не се случват такива неща Praynig
evchok welcome
Райна ,  май ще излезеш права - дефектни са  Crazy hahaha hahaha hahaha
Да, но рекламацията е само в момента на покупката  hahaha

# 71
  • Мнения: 284
Не бях влизала отдавна и каква лоша новина!Марианка дано да се оправяте бързо!
Евчок от кой комплекс си?
Как са бебоците ви?Ние вече пием сокче и от края на месеца започваме пюренцето.Много го обича и го чака с нетърпение,аа само да не му се даде..

# 72
  • Мнения: 373
Как са бебоците ви?Ние вече пием сокче и от края на месеца започваме пюренцето.Много го обича и го чака с нетърпение,аа само да не му се даде..
Ох, мойта не ще да яде пюрета и туй то . Лапне със зор няколко лъжички и прави "бвф"   ooooh! или пък ми удря ръката.  Обаче пък днес яде хляб. Голям кеф да го троши и да бута в устата. Не знам това педагогическо захранване ли се вика при условие , че излапа доста повече от от една-две трошички. newsm78

# 73
  • Мнения: 1 701
Брей тоз хляб! Simple Smile
И моя като види хляб все едно тройка кебабчета с гарнитура вижда ...
Simple Smile

# 74
  • Мнения: 5 713
  Обаче пък днес яде хляб. Голям кеф да го троши и да бута в устата. Не знам това педагогическо захранване ли се вика при условие , че излапа доста повече от от една-две трошички. newsm78
Да, педагогическо е. Simple SmileВоди се по детето, това е най-доброто. Само си следи за реакции.

Общи условия

Активация на акаунт