ново контролно за начинаещите/и не само/фотошопки

  • 10 122
  • 330
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 884
(Дяволинке....измисли нов конкурс,че да има какво да гледам.......Напр. как аз от Цоцоланка да стана Стройна Фиданка Mr. Green.......

Спорен шоп, дами и простете спама ми!

 Joy Joy Joy
Ееее, стига деееее

# 46
  • София
  • Мнения: 7 242
Е, Цоци... защо така Sad Имаш толкова хубави неща! Не те пускаме пЪк Crossing Arms Няма да се отказваш! Аз преди почти година започнах с Шопа и се отказах след месец - два по същата причина - смятах, че нямам талант и не мога. Обаче сега продължавам защото това наистина ми прави удоволствие, пък каквото стане. А урока на Ани и аз не успях да го направя точно както е описан. Не помня за предното контролно, но на по-предното имаше една много хубава рамка /с "чуждите" елементи/. Така че, не те пускаме. Само в краткосрочен отпуск  Grinning.
И аз искам контролно за Стройна фиданка, че да се видя най-после слаба  Wink

Обаче вече има много хубави неща  Grinning. Малко се объзсърчих  Wink

Искате ли да се опитваме да познаваме кое произведение на кой е? Аз съм почти сигурна за три неща кой ги е правил - двете са на напреднали, а едното е на една от най-добрите в начинаещите. Може да има и приз за най-добър разпознавач  Mr. Green

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 23:01 от Лекси

# 47
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
някой ще ми обясни ли как се качват снимки в посочените линкове, където се слагат готовите неща за контролното

# 48
  • Мнения: 2 818
Влизаш в multiply като mamite08 с парола mama. Post. После преди да я публикуваш, като кликнеш на нея й променяш името.

# 49
  • Мнения: 2 270
Цоци-няма такава дума"ОТКАЗВАМ СЕ"забрави я,тя не съществува.Да се стягаш и когато имаш време се разтоварвай с фотошопа,а и децата ти се радват ,като им правиш рамки.Лекси това което си предложила за мен е много трудно,защото понятие си нямам ,кой учавства

Сега видях в сайта страхотни неща.Удевена съм-Браво

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 07:51 от ani69

# 50
  • София
  • Мнения: 7 242
Да попитам. Понеже най-вероятно ще направя по няколко неща от категория и някои от тях няма да са особено сполучливи, но ще искам да чуя мнение, дали да ги пусна тук или в контролното.
Ани и аз съм учудена - влязох със самочувствие на добре справила се да кача нещо и посрамена излязох Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 270
пускай ги в контролното.Там нали правим после обстойни прегледи

# 52
  • София
  • Мнения: 1 456
Цоци не те пускам! И при мен не се получанат нещата много добре, но не се отказвам. Както Лекси е споменала в краткосрочен отпуск да, ама иначе НЕ! Mr. Green

Абе хора, че аз ви познавам муцунките на дечицата вече. Grinning Та в този ред на мисли няма да ми е трудно да ви разконсперирам!

Страхотни творения сте пуснали в сайта! И аз ще се престраша, пък каквото стане!

# 53
  • Мнения: 858
Да ама някой може да е взел на заем нечия друга муцунка Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 400
Еееееййй, чшшшшшш!!!! Никакво отказване! Първо- това си е страхотен начин за разтоварване кой каквото иска да си говори. Второ - начин да даряваш усмивки. Трето -  newsm78..... абе и тези две причини са достатъчни! Така че- отказването забранено. Почивката, мързела и всичко останало - да, но само ако е временно. Mr. Green

И аз да отчета , че има много красиви неща на сайта! Браво, момичета  Hug   bouquet

# 55
  • Мнения: 167
Добре и аз се записвам анонимно за контролното, но дано успея с качването на снимките, за да не стане и невидимо. newsm78

Хайде успех на всички!

# 56
  • Мнения: 854
Изобщо не ми е ясно как се качват снимки в албумите?  newsm78

# 57
  • Мнения: 3 760
Изобщо не ми е ясно как се качват снимки в албумите?  newsm78
Цъкваш на логото на мултиплито, пишеш юзърнейм и парола. Излизат ти всички албуми. Някъде горе вдясно има надпис Post - цъкваш на него. Дава ти няколко иконки, една от които е Photos. Като цъкнеш на нея ти дава стандартно браузване на няколко снимки, над Brouse има две отметки - нов албум или съществуващ такъв. Даваш съществуващ, избираш кой да е той и след това ъплоуд. После цъкваш върху своята снимка - дава ти я в ново прозорче за преименуване. После Сейв, и по-надолу Save Changes (или нещо такова).

# 58
  • Мнения: 854
Изобщо не ми е ясно как се качват снимки в албумите?  newsm78
Цъкваш на логото на мултиплито, пишеш юзърнейм и парола. Излизат ти всички албуми. Някъде горе вдясно има надпис Post - цъкваш на него. Дава ти няколко иконки, една от които е Photos. Като цъкнеш на нея ти дава стандартно браузване на няколко снимки, над Brouse има две отметки - нов албум или съществуващ такъв. Даваш съществуващ, избираш кой да е той и след това ъплоуд. После цъкваш върху своята снимка - дава ти я в ново прозорче за преименуване. После Сейв, и по-надолу Save Changes (или нещо такова).

Благодаря ти, аз съм виновна, че не уточних - как се качват в албума на някой друг, в слчуая - в албума за контролното?

# 59
  • Мнения: 1 400
Изобщо не ми е ясно как се качват снимки в албумите?  newsm78
Цъкваш на логото на мултиплито, пишеш юзърнейм и парола. Излизат ти всички албуми. Някъде горе вдясно има надпис Post - цъкваш на него. Дава ти няколко иконки, една от които е Photos. Като цъкнеш на нея ти дава стандартно браузване на няколко снимки, над Brouse има две отметки - нов албум или съществуващ такъв. Даваш съществуващ, избираш кой да е той и след това ъплоуд. После цъкваш върху своята снимка - дава ти я в ново прозорче за преименуване. После Сейв, и по-надолу Save Changes (или нещо такова).

Благодаря ти, аз съм виновна, че не уточних - как се качват в албума на някой друг, в слчуая - в албума за контролното?
Ами те са дали момичетата юзър нейм и парола за албума - по същият начин , но първо трябва да си излезеш от твоя акаунт в Мулти ако имаш такъв. И даваш нататък.

Общи условия

Активация на акаунт