С какво месо готвите на децата си?

  • 1 275
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
Не бих дала домашно месо, или мляко.Знам ли с какво може да е било заразено животното в момвнта.В магазините минава поне поне през минимален контрол.

И аз така разсъждавам и процедирам с месо от магазина.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 477
Само от магазина взимам месото за малкия.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Каквото и на нас - купено от магазина.

И аз така. Нямама друг избор.
Сега яде домашна пуйка от дядото на мъжа ми, но това е изключение.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Купено месо.

# 19
  • Мнения: 338
Купувам Hug

# 20
И аз нямам село,но моя приятелка ми осигури кокошка-домашна,която съм нарязала на късчета.Ако не съм сигурна в качеството на местото,няма да го давам.В магазините пилешкото е наблъсканос хормони и др,за да растат по-бързо и да стават по-големи,за другото месо като слушам колко сме изяли замразено от преди 20 години ми става лошо.Разбира се,дом кокошка е на привършване и ще ми се наложи и аз да купя от магазина Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 674
захраних с месо от пюрета.Имаме си баба и дядо на село обаче,които ни пращат переодично заешко,пуешко и  птиче месо.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Източници на домашно нямаме. Купувам, но от определени места, където съм се уверила, че месото е прясно и качествено.

# 23
  • Мнения: 872
Специално пилешко не бих дала от магазина,защото бройлерите ги тъпчат с много антибиотици.Случвало се е самото месо да мирише на антибиотик. Обаче от месец сме на детска кухня и изобщо не знам с какво месо готвят там,едва ли е био

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Месо купувам нямам избор.

Общи условия

Активация на акаунт