The O.C.

  • 6 843
  • 125
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 313
Волчек кой е?

# 46
  • Мнения: 63
Вол4ек е този който бутна колата в която бяха МАриса и Раян.. един русоляв... синеок...  Peace

# 47
  • Мнения: 3 216
И сега от 8 като дават Великолепната шестока,кога ще дават О.К.?

# 48
  • Мнения: 491
Вторник и сряда от 20.00 часа.

# 49
  • Мнения: 530
Усетихте ли новата интрига между Тейльр и Раян?

Понеже съм го гледала този сезон, за да не развалям удоволствието на някои, които искат да си запазят удоволствието от очакването, следващото ще го напиша в Бяло: тепърва ще се завихрят там нещата! А и не само там - просто като за последен сезон този път всичко е на мах! Джули Купър ще забърка големи каши, но накрая ще постъпи като пич отвсякъде. На Кърстин , а и на Джули, ще им се случи нещо много хубаво и неочаквано. Ще има и драматична серия със земетресение. Абе, много неща ще се случат...



И на мен това ми е един от любимите сериали, въпреки на моменти лигавата Мариса в първи и втори сезон. Обаче актьорският състав е върхът! Наслада за окото!

Els моля те ми разкажи на ЛС, какво ще стане накрая и каква ще развръзката на 4 сезон. Дори и да ми кажеш на мен пак ми е много интересно.  Praynig

# 50
  • Мнения: 1 666
Упс, грешка, това трябваше да е лс! Трия го!

# 51
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Вол4ек е този който бутна колата в която бяха МАриса и Раян.. един русоляв... синеок...  Peace

# 52
  • Мнения: 3 622
Страхотен е този Волчек  Laughing

# 53
  • Мнения: 1 313
Сега като го видях, се сетих.  Hug

# 54
  • Мнения: 3 622
Момичета разкажете с няколко изречения снощната серия, че имах гости и само мятах по един поглед

# 55
  • Варна
  • Мнения: 567
Райън и Тейлър взеха да се занасят и накрая ще вземе да излезе нещо, снощи се целунаха.
Кърстин търси спонсори за бизнеса си с Джули, намериха един богаташ и Джули отиде да преговаря с него на едно парти, в това време дъщеря и, която не пада по - долу от нея, докара на партито младия любовник на Джули, за да и направи мръсно,а той се оказа син на богатия спонсор и стана голяма каша.
Самър тръгна да спасява едни зайци от една лаборатория, после я викаха на съвет, и незнам дали ще я изключат от Браун
(изтървах).
Това е в общи линии.

# 56
  • Мнения: 3 216
Може да изключат Самьр ,заради оня тьпанар дето се мькне с него в колежа. КАто я викнаха в деканата тя не го натопи,че е свьршил сума бели в колежа,но той като отишьл в деканата и я е натопил за всички каши,които сам е забьркал.

# 57
  • Мнения: 3 622
lolii,  kremena   bouquet

# 58
subs.unacs.bg  - ако нещо ти липсва, то обикновено е там Simple Smile
a bi li mi kazala kade moga da si isteglq vsi4ki serii na 4etvarti sezon molq teeee

# 59
  • Spain
  • Мнения: 3 750
subs.unacs.bg  - ако нещо ти липсва, то обикновено е там Simple Smile
a bi li mi kazala kade moga da si isteglq vsi4ki serii na 4etvarti sezon molq teeee
naprimer tuk
http://www.torrentz.com/search?q=the+o.c.+s04

Общи условия

Активация на акаунт