"Дневникът 33" - да отслабнем всички заедно

  • 17 761
  • 501
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 2 840
Миранди, прекраснице, кака ти КЛОНКА вече спокойно може да я пишете само като почетен член,щото мерките и тегликите й са срам за всяка диетуваща общност. Crazy Joy
Направо не изпитвам желание да ги споделям, честно Twisted Evil

Иначе, всякакви годишнини и съпровождащите ги купони са ми много любими Joy Hug

Само да се изкажа по темата - почти не ядох вчера през деня.
Дойде вечерта и настана една...... #Crazy
Включително и мекици ядох, щото малкият си ги поръча, а после ги отказа ooooh!

Хайде, ще се срещаме и в новата тема Laughing

# 496
  • Мнения: 15 571
eto moite merki-kg. 48, rust 156, talia 69, han6 88, grudna 88, bedro 50. pi6a ot telefona

# 497
  • Мнения: 936
Аз пък току що си раздвижих метаболизма с пържена риба, шок. бонбони и 2 препечени филийки за десерт. Сега, естествено ми е тежко и сънливо. Thinking

# 498
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Здравейте сладурани! PartyПак съм на линия,явно е че щом не се вясвам дълго време то се знае,че му отпускам края без време.
Празнувахме и първи рижден ден на малката и хич не ми беше диетично,скоро и мъж ми има рожден ден и е време да се завърна и да ставам стриктна Peace.
Миранди,аз пак съм си със същите мерки Wink
Ето малко снимки някой ако иска да гледа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211008  Hug

# 499
# 500
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте!

Приемате ли плахи нови попълнения? wavey

Аз съм в борба с килограмите, откакто родих. През първата година от раждането свалих 27 кг (натрупах през бременността 18, но от преди това имах много Embarassed ). Остават ми още 15 до заветните 60 кг.

През последните 2-3 месеца не съм спазвала никакви диети - ядях от всичко и по много, но покрай прохождащата ми дъщеря нищо не качих. Сега, след като съм задържала това тегло достатъчно дълго време, започвам с нови сили от сряда (че във вторник имам рожден ден и новата перфектна фигура ще е подаръка, който ще си направя за новата година). Blush

Свалях основно с ВМ-НВХ.

Това съм аз, когато започнах диетата, това съм аз сега, надявам се до есента да се стегна и да вляза във форма, ама да видим. Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 16:00 от Ним

# 501
  • Мнения: 6 958
Здравейте!

Приемате ли плахи нови попълнения? wavey

Аз съм в борба с килограмите, откакто родих. През първата година от раждането свалих 27 кг (натрупах през бременността 18, но от преди това имах много Embarassed ). Остават ми още 15 до заветните 60 кг.

През последните 2-3 месеца не съм спазвала никакви диети - ядях от всичко и по много, но покрай прохождащата ми дъщеря нищо не качих. Сега, след като съм задържала това тегло достатъчно дълго време, започвам с нови сили от сряда (че във вторник имам рожден ден и новата перфектна фигура ще е подаръка, който ще си направя за новата година). Blush

Свалях основно с ВМ-НВХ.

Това съм аз, когато започнах диетата, това съм аз сега, надявам се до есента да се стегна и да вляза във форма, ама да видим. Rolling Eyes

Добре дошла, но пиши в новата тема  Peace



Общи условия

Активация на акаунт