Отговори
# 15
doxoda na 4len ot semeistvoto da e pod 300lv

# 16

  Zdraweite,nqkoi znae li koi meseci se podavat molbi za detski i za kolkko meseca nazad se iska dohoda na maikata i bashtata.I za koi dohod stava duma,za zaplatata na koiato te osigurqwat ili brutnata?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 352

  Zdraweite,nqkoi znae li koi meseci se podavat molbi za detski i za kolkko meseca nazad se iska dohoda na maikata i bashtata.I za koi dohod stava duma,za zaplatata na koiato te osigurqwat ili brutnata?
Тема за месечни помощи за деца http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362470.new;topicseen#new

# 18
  • Мнения: 12
а какви ще са детските добавки  за 2009 год, кой ще сподели...за първо ,за второ дете, и какъв е мин доход за да се получават? newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 1 352
а какви ще са детските добавки  за 2009 год, кой ще сподели...за първо ,за второ дете, и какъв е мин доход за да се получават? newsm78
В тази тема пише http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362470.new;topicseen#new

# 20
  • Мнения: 12
 smile3525ясно Ани отговаря пак ! точно и с документи. благодаря.
Детски добавки -  по 35 лв/месечно  на всяко дете . за брутен  доход на член от сем. не надвишаващ 350 лв .
Представят се доходи за 12 мес назад от месеца на подаването.  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 1 352
smile3525ясно Ани отговаря пак ! точно и с документи. благодаря.
Детски добавки -  по 35 лв/месечно  на всяко дете . за брутен  доход на член от сем. не надвишаващ 350 лв .
Представят се доходи за 12 мес назад от месеца на подаването.  Grinning

Peace

# 22
  • Мнения: 598
Искам да попитам, аз трябваше да подам декларация още април миналата година - 2008, но е отидох. Сега ако ида ... как ще подавам? Дали може така като съм пропуснала срока? Предполагам, че като ида ще ми искат дохода една година назад, от момента в който отида да питам. Дали е така?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 352
Искам да попитам, аз трябваше да подам декларация още април миналата година - 2008, но е отидох. Сега ако ида ... как ще подавам? Дали може така като съм пропуснала срока? Предполагам, че като ида ще ми искат дохода една година назад, от момента в който отида да питам. Дали е така?
Можеш да подадеш сега, ще се вземе дохода 12 месеца назад преди месеца на подаване на молбата.

# 24
  • Мнения: 826
Момичета, да попитам и аз.  Simple Smile
Не съм омъжена. Мъж си имам, но нямаме брак и доколкото знам неговия доход не се взима предвид. Последните 6 месеца се осигурявам сама на реалната си заплата (като почти всички, на които фирмите не изплащат реалните осигуровки Sad) т.е. на 1000лв., преди това съм осигурявана дълго време на минималната. Това като се раздели на мен и детето, дава ли ми право да получавам тези детски надбавки? Дано да се включи някой по-добър по счетоводните въпроси Blush

# 25
  • София
  • Мнения: 1 352
Момичета, да попитам и аз.  Simple Smile
Не съм омъжена. Мъж си имам, но нямаме брак и доколкото знам неговия доход не се взима предвид. Последните 6 месеца се осигурявам сама на реалната си заплата (като почти всички, на които фирмите не изплащат реалните осигуровки Sad) т.е. на 1000лв., преди това съм осигурявана дълго време на минималната. Това като се раздели на мен и детето, дава ли ми право да получавам тези детски надбавки? Дано да се включи някой по-добър по счетоводните въпроси Blush
Неговия доход не влиза. Ако в 12 месечния период, който се изисква за определяне на дохода за получаване на детски имаш 6месеца х 1000 лв. и 6 месеца х 220, това прави 6000+1320=7320/12=610/2=305 лв. Което означава, че се вместваш в доходната граница от 350 лв.

# 26
  • Мнения: 826
Аnii_ta голямо мерси Hug

# 27
  • Мнения: 1 895
Моля задавайте въпросите си само в новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362470.0

Общи условия

Активация на акаунт