Вашите любими продукти за 2007

  • 3 827
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 430
Кажете какъв молив да си купя -за очи който не се размазва

# 31
  • Мнения: 2 631
Кажете какъв молив да си купя -за очи който не се размазва

Моята приятелка каза, че е най - доволна от този на Импала, защото само той не и се размазвал! А и други марки е ползвала... Тя всеки ден се гримира изключително с молив.  Peace

# 32
  • Мнения: 410
Може ли инфо за тоника на Clarins?
Виж тук[/url]
Но основното е, че почиства страхотно и не ми се появяват пъпки.
Единственият недостатък е, че е малко мазен и затова го използвам само вечер.

Някой има ли идея, защо продуктите за мазна кожа с пъпки дават именно този ефект с омазняването на кожата? newsm78
Отскоро ползвам такъв продкут и очаквах да ми обере мазнината от лицето и да е лек, немазен продукт, но не - след третиране лицето ми "натежава" от омазняване - защо?

# 33
  • Мнения: 3 641
На мен  ми стнаха любими:
Околоочен на Клиник-All about eyes
Лосион за тяло-Gucci II
Спирала :Loreal-Лаш Архитект/но лимитираната серия/
Душ гел: Pure Poison на Диор
Парфюм: продължава да ми е любим Адикт Диор Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 7 800
Крем за къдрици Tec curl memory down cream на Loreal Professional.
може ли инфо за този крем? Защото си търся нещо наистина ефикасно за къдрици, че косата ми е дълга до кръста, гъста и хубава оформена къдрица не се задържа при мен повече от половин ден #Cussing out , а съм с чуплива коса ooooh! .


Страхотен крем, нанасяш на мокра коса, намачкваш и после с дифузер, ефекта е уауууу.  Crazy  Peace

# 35
  • Мнения: 5 173
Благодаря, Иля, ще го пробвам. Като гледам косата ти е доста по-права от моята, значи на моята ще е... хихи.
Айде, тичам към фриз. салон

# 36
  • София
  • Мнения: 7 800
Благодаря, Иля, ще го пробвам. Като гледам косата ти е доста по-права от моята, значи на моята ще е... хихи.
Айде, тичам към фриз. салон

Ооо не, аз съм с естествена къдрава коса, на аватара съм с изправена (която ти така въобще не ми я хареса ) .  Wink

# 37
  • Мнения: 630
Да си призная за 2007 вече забравих. Сякаш най- добрите си попадения съм ги направила тази година

# 38
  • Мнения: 1 014
еми темата я пуснах 2007 септ-окт, затова МОЖЕТЕ ДА СЕ ПОХВАЛИТЕ ЗА ЛЮБИМИТЕ НЕЩА ЗА 2007-2008

# 39
  • Мнения: 630
еми темата я пуснах 2007 септ-окт, затова МОЖЕТЕ ДА СЕ ПОХВАЛИТЕ ЗА ЛЮБИМИТЕ НЕЩА ЗА 2007-2008
В такъв случай много съм доволна от козметиката, на която попаднах и ползвам,Dr Renaud.
От декоративната козметика много си харесвам глосчетата на Лореал, Калърстей фдт на Ревлон, ружчето на Буржоа и два парфюма- единият Капучи, а другият Том Тейлър. Това е за което се сещам. На хубав за мен шампоан така и не мога да попадна

Общи условия

Активация на акаунт