противозачатъчни Диане 35

  • 21 157
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
Изобщо противозачатъчните са най-гадното нещо. Било то Диане 5, 10 или ...

# 16
  • Мнения: 1 428
Пия ги само от 10 дни,а вече се чувствам като надута с компресор.Качих 3 кг и постоянно изпитвам чувство на глад.Дано да не се дължи на хапчетата,но ако продължа да трупам килца в този темп -веднага ще ги спра.А някой знае ли билки,които действат при поликистозни яйчници нека пише,защото не ми се иска да заприличам на слон от противозачатъчните.

# 17
Аз съм на Диането от сряда и засегя нямам оплаквания,освен това кафяво зацапване от вчера,но има вероатност да спре скоро

# 18
Пих ги 6месеца преди да забременея, защото имах поликистозни яйчници.Нямаше странични ефекти, а козметичният ефект е страхотен!!!

# 19
  • Мнения: 1 153
пила съм ги и качих 5кг.,а също и корема ми беше винаги подут ужас направо  #Cussing outединствено пъпките ми намаляха,но като ги спрях и старата песен  Crossing Arms(пила съм ги 6 месеца)

# 20
  • Мнения: 1 045
Преди време и аз имах кисти и то на двата яйчника в прилични количества #Cussing out Изписаха ми Новинет , които пих 1 г. 2м. без абсолютно никакви странични действия а кистите бяха паднали аще на първия месец ! За Диане-то има само отрицателни отзиви от всички лекари при които съм ходила а и от доста приятелки които са го пили. Моя съвет е да се консултираш с още един лекар и тогова почвай лечение. Пък като трябва да пиеш Диане ..... ще пиеш. Blush

# 21
заради поликистозни яйчници ми го изписаха, когато бях на 18 години. Кистите изчезнаха и вече близо 10 години съм на Диане.
Пробвах Жанин, както и Евра пластири- не ми понесоха. Гинеколожката ми смята, че няма проблем да продължавам да ги пия ( с необходимите почивки разбира се).

Едва ли има хормонални препарати, които да не вредят, та избягвам да чета листовките с нежеланите реакции Sad, но ти определено няма от какво да се притесняваш.

Р.S. прочетох мнения, че лекарите взимат комисионни - възможно е, но почти всички противозачатъчни таблетки са на една и съща фирма, така че едва ли това е водещо в избора им newsm78

Общи условия

Активация на акаунт