За 36 СОУ Максим Горки или друго в Белите брези

  • 75 807
  • 263
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 401
А ако трябва да се избере между 34 и 36 кое бихте препоръчали?

# 31
  • Мнения: 7 723
...Мен най ме е тормозила тази по пеене, една дебела г-ца стара мома.

И мене същата Crossing Arms
Който не пееше в хора- жална му майка  Whistling

# 32
  • Мнения: 1 069
  Аз пускам тема, за да търся бившите възпитаници на 36-то, а вие къде сте се били събрали!!!

# 33
  • Мнения: 7 723
  Аз пускам тема, за да търся бившите възпитаници на 36-то, а вие къде сте се били събрали!!!


Пускай нова, че да не оспамваме повече тая  Whistling

# 34
  • Мнения: 560
Хадживълчев беше по английски.  Все ни викаше "мишенца" "сиренца", голям майтап.  Аз бях "а" клас. Свиркайте, ако ще има среща.

# 35
  • Мнения: 7 474
 ooooh! Ех, преди сто години ходех в 36то на трудово - в мазето имаше готварство и шиене Laughing   Whistling Whistling

# 36
  • Мнения: 1 919
Аз пък съм учила в 34 и ходихме на трудово в 36 и 142.
За 142 съм чувала много добри отзиви - то е бившето Руско а сега е с разширено изучаване на славянски езици.
А в самите Бели брези няма училище.

# 37
Аз уча в 36 и мисля,че е страхотно по отношение на преподавателите,но сградата и отвън,и отвътре е АД.Всичко се руши!А ако говорим за малките деца-1-4 клас например откъдето и да минат ще бъдат смазани ,съмнявам се че и в други училища ще е по-различно,но в 36 е така.Иначе учителите са добри,преподават страхотно и т.н. Знам че училището е за да се учи там,но има и други неща,които също са важни хигиена,отношението на учениците към даден човек и прочие.....

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 08:36 от Ellypr

# 38
  • Мнения: 154
Аз съм учила в 142-ро, което също е в района. Много добро училище, даде ми страхотно образование и основа за по-нататъшно развитие. Надявам се и сега училището да се е запазило като едно от най-елитните в София. В 36-то и 34-то имахме трудово, мисля, че и двете бяха нелоши училища. М/у другото децата на доста от учителките в 36-то учеха в 142-ро, което е много показателно за мен. Успех в избора!

# 39
  • София
  • Мнения: 676
Може ли пак да попитам за отзиви за 36-то, че в темата има основно спомени  Laughing Някои има ли впечатления с днешна дата? Също и за 34-то, то ми е по-близо и съм в чуденка  newsm78

# 40
  • Мнения: 1 069
Моите учат в 36-то, доволна съм!

# 41
# 42
  • Мнения: 7 821
Здравейте,
Със съпруга ми мислим да запишем на есен Виктор в 36-то. Ще съм ви много благодарна, ако ми препоръчате учителка.
Предварително Благодаря   bouquet !

# 43
  • Мнения: 1 069
Големият ми син тази година е в четвърти клас, т.е. неговата класна догодина ще поеме първокласници. Тази вечер го попитах, ако можеше да избира, дали би се преместил в някой от другите класове. Той категорично отказа. Учителката се казва Емилия Костова.
ПП На нас не ни беше предоставена възможност за избор.

# 44
  • Мнения: 567
Янтра, благодаря за темата.
Аз все се оглеждам за училища, ама ми беше рано да пускам тема, но добре ми е дошла.
Живея супер близо до 36то, и всеки ден го наглеждам. Отпред на стълбите, на самия централен вход ученици яко пушат и не им пука.  smile3530  И девойките са като за дискотека облечени. Бях се замислила за 73то /Втора немска гимназия/, но ми е много далеч. Там дисциплината била екстра. Но сега като чух какви хубави неща пишете за 36то, бая щях да си усложня живота с придвижване до 73то. Дано всичко, което описвате да не е само спомен.

Общи условия

Активация на акаунт