Моля Ви препоръчайте ми кристали за коса

  • 28 474
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 413
До сега съм ползвала заглаждащият серум на ейвън(оранжевият) и на БиоФарма,като тези на ейвън съм много доволна,а от БиоФармата ми се наелектризирва косата smile3511

# 91
  • Мнения: 1 081
До сега съм ползвала заглаждащият серум на ейвън(оранжевият) и на БиоФарма,като тези на ейвън съм много доволна,а от БиоФармата ми се наелектризирва косата smile3511

Пробвай СЕРИ! Аз до скоро ползвах Биофарма и от около 2 седмици съм със СЕРИ.
Много по-добри са - по лесно се нанасят, миришат хубаво и не омазняват, както и не наелектризирват поне моята коса.
Мисля, че ще ти допаднат, освен това са 15лв. за 125мл.- заслужава си   Peace

# 92
  • Мнения: 3 413
До сега съм ползвала заглаждащият серум на ейвън(оранжевият) и на БиоФарма,като тези на ейвън съм много доволна,а от БиоФармата ми се наелектризирва косата smile3511

Пробвай СЕРИ! Аз до скоро ползвах Биофарма и от около 2 седмици съм със СЕРИ.
Много по-добри са - по лесно се нанасят, миришат хубаво и не омазняват, както и не наелектризирват поне моята коса.
Мисля, че ще ти допаднат, освен това са 15лв. за 125мл.- заслужава си   Peace
Мерси много,ще ги пробвам.А това ли са: http://www.nelivip.com/index.php?productID=236

# 93
  • Мнения: 758
До сега съм ползвала заглаждащият серум на ейвън(оранжевият) и на БиоФарма,като тези на ейвън съм много доволна,а от БиоФармата ми се наелектризирва косата smile3511

Пробвай СЕРИ! Аз до скоро ползвах Биофарма и от около 2 седмици съм със СЕРИ.
Много по-добри са - по лесно се нанасят, миришат хубаво и не омазняват, както и не наелектризирват поне моята коса.
Мисля, че ще ти допаднат, освен това са 15лв. за 125мл.- заслужава си   Peace
Мерси много,ще ги пробвам.А това ли са: http://www.nelivip.com/index.php?productID=236
да тези са кристалите,аз вече съм ползвала 2 опаковки по 50 мл.! Peace
сега си взех на Парисини с ленено семе.в неделя,ще ги пробвам и ще пиша отзиви!надявам се да се окажат добри! Peace

# 94
  • Мнения: 1 081
Да, тези са кристалите  Hug
Аз си взех голямата разфасовка, понеже съм с дълга коса и малката ми идва прекалено малка  Mr. Green

# 95
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз съм доволна от СЕРИ  Peace

Вчера и аз си купих такива. Досега не съм ползвала, ще видим.

# 96
  • Мнения: 84
 Честит празник!!- първо варненци???моля ви кажете ми кои салони във варна работят с керастаз да си поръчам термичния цимент моляяяя  никой ли не знае????? newsm78

# 97
  • Мнения: 751
Честит празник!!- първо варненци???моля ви кажете ми кои салони във варна работят с керастаз да си поръчам термичния цимент моляяяя  никой ли не знае????? newsm78
Чувала съм че студио Ка предлагат продукти на Керастаз. Rolling Eyes
В момента и аз ползвам кристалите на Сери и съм много доволна,страхотни са. Peace

# 98
  • Мнения: 120

Аз от кристалите на BioPharma не съм доволна изобщо, краищата на косата ми стояха много сухи и в последствие се нацепиха. Смених кристалите и всичко си е вече наред.  Peace
А от кои си доволна?

# 99
  • София
  • Мнения: 7 798

Аз от кристалите на BioPharma не съм доволна изобщо, краищата на косата ми стояха много сухи и в последствие се нацепиха. Смених кристалите и всичко си е вече наред.  Peace
А от кои си доволна?


Кристалите на Alfaparf с ленено семе.  Heart Eyes

И от кристалите на Керастаз с UV защита за лятото.  Wink

Последна редакция: сб, 16 авг 2008, 09:34 от Иля

# 100
  • Мнения: 4 292
Май ще сменям UNA-та. Омръзнаха ми нещо и те.  Rolling Eyes Ще си взема тези от проф. серията на Wella.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 914
Изчетох темата и се чудя между кристалите на Алфапарф и на Роланд. А може би и на Керастаз, тъй като са по- подходящи за сезона, с UV.  Thinking

# 102
  • Мнения: 3
Изчетох темата и се чудя между кристалите на Алфапарф и на Роланд. А може би и на Керастаз, тъй като са по- подходящи за сезона, с UV.  Thinking

Керастаз са по- висок клас марка, но УВ защита на Роланд или Алфапарф кристали, аз не знам да има... те са по- скоро козметични, отколкото възстановяващ продукт. Има цели слънчеви серии на марките, те са по- подходящи.  Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 1 914
Aми аз не обичам да си мажа много неща по косата, особено пък по цялата. Мазна е.  Затова слагам само кристали в краищата.

Общи условия

Активация на акаунт