до всички мами

  • 1 222
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 302
ами климатика в стаята му е на 24 а в хола на 26 (по-голям е ) и всичко е отворено и температурата е общо около 20-22 градуса а за банята е правя по мен си... като влезем да се къпем аз сам по потник и трябва да ми е добре ... не е нужно да гледаш винаги термометъра трябва на теб да е добре ..

# 16
  • Мнения: 508
Дъщеря ми се роди края на септември. Зимните месеци съм затопляла до 22 градуса. Тя седеше на 20-21 градуса. След края на зимата не съм затопляла допълнително. Ние нямаме парното, банята се топли от другите стаи. Нямам представа колко е температурата. Мисля, че по-важна е температурата на водата, отколкото на въздуха.

# 17
  • Мнения: 1 371
Татко му го къпе в банята, аз само минавам с душа, но даже и не меря там температурата. Нема нужда от такова изнежване... поне за моето дете!
Нито затоплям още повече спалнята за след банята.

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В банята не затоплям преди къпане, но в стаята където после го обличам да - винаги след баня му е студено.

# 19
  • Мнения: 2 000
27 градуса ми се виждат ужасно много. Вкъщи поддържаме 21-22 градуса през зимата.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 603
Къпя в банята и не затоплям допълнително. В спалнята, където я обличам е малко по-топло, докато е голичка.

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
От новороден го къпя в банята и никога не съм затопляла.
Леко се затопля докато пълня ваничката с гореща вода и толкова.
После го обличам в спалнята на 25 градуса, понякога и на по-хладно.
Не е давал признаци на студ.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз от първия ден вкъщи го къпя в банята. Никога не съм го къпала в стаята ни, но я затоплям малко повече за момента в който ще го изкарам от банята и ще го обличам. Температурата вкъщи е около 20 градуса, в стаята, в която го обличам след къпане е около 22.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
27 градуса ми се виждат ужасно много. Вкъщи поддържаме 21-22 градуса през зимата.
Peace и ние сме така

# 24
  • София
  • Мнения: 2 348
в спалнята е 20-21 градуса. Банята е много неудобна и го къпя в стаята на 25 градуса, но го събличам гол (без памперс) и го оставям така 10тина минути да се наслаждава и да подиша кожата му. Той е много щастлив и дори от колики е спирал да плаче като е чисто гол на топличко. След баня изключвам всички видове нагреватели и температурата спада пак до 20-21.

Общи условия

Активация на акаунт