Loreal Casting

  • 36 289
  • 171
  •   2
Отговори
# 105
благодаря ти , още не съм се боядисала , но вече се чувствам разочарована Sad все пак ще опитам , пък каквото се получи , това е Thinking ще започна пак с къната, това ще излезе най доброто решение  bouquet

# 106
  • Мнения: 781
благодаря ти , още не съм се боядисала , но вече се чувствам разочарована Sad все пак ще опитам , пък каквото се получи , това е Thinking ще започна пак с къната, това ще излезе най доброто решение  bouquet
Къната не е добро решение, прави филм около косъма и не му дава да диша Peace

# 107
  • Мнения: 1 296
Момичета, кажете за цветовете 700, 600, 630 и 530 - доколко тъмни стават и дали червенеят?
Искам да мина на новя Кастинг, че стария за съжаление не ми покрива няколко бели косъма Cry

# 108
  • Мнения: 120
Извинявам се, че повдигам вече разглеждана тема. Използвам тази марка безамонячна боя, но чух продавачката да коментира че тази боя е като къната, наслагва се и е трудно преминаването към друга.
Има ли нещо вярно? Аз я ползвам, но честно казано не съм сиурна доколко е много по- добра от др.- напр. Nutrisse ( Garnier).
А и гамата не е особено богата, въпреки че в сайта на марката са показани значително повече нюанси.

За коя боя Кастинг са те консултирали старата или новата?
Това което знам е ,че новата е малко по-покривна и  става и за бели коси, също така има и руси цветове а старата няма .



# 109
Благодаря ти Марчела  bouquet  боядисах се, не е лошо, по червено от колкото очаквах стана , но пък покри белите косми, сега чакам да видя до кога ще държи боята. Thinking а относно къната и аз това знам, но пък си мисля че май по добре по горния слой да се натрупва , от колкото да влиза  навътре в косъма и да го уврежда от вътре навън. моята лекарка , при която бях на преглед за косата ми каза че няма значение толкова дали е боя или къна, явно си е до самата коса, колко е подържана и какво е състоянието й-генетично предадено от родителите. повече витамини и третиране с  подхранващи ампули действа положително на косата. Peace

# 110
  • Мнения: 1
Здравейте!Искам да ви питам за боята , тъй като съм със естествен цвята на косата-светло кестеняв и сега искам да сложа от лореала кастинг най близкия цвят до моя просто сам за освежаване и блясък.Ще има ли голяма разлика когата боята започне да пада с долния цвят т.е моя и става ли косата наистина хубава? Grinning

# 111
  • Мнения: 54
Момичета, кажете за цветовете 700, 600, 630 и 530 - доколко тъмни стават и дали червенеят?
Искам да мина на новя Кастинг, че стария за съжаление не ми покрива няколко бели косъма Cry

И аз исках да питам тези новите нюанси дали са такива като на каталога. И по точно си взех 700 и се опасявам да не стане много тъмна. Ако някой е ползвал да сподели.  Peace

# 112
  • София
  • Мнения: 4 801
Всички нюанси стават по-тъмни Peace

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
А този, русолявият цвят, хваща ли добре? Не изсветлява косата, предполагам ...

В момента косата ми е тъмно руса, как мислите, че ще се получи, ако се боядисам с него?

# 114
  • София
  • Мнения: 4 801
Моята от средно златисто руса с много светли кичури стана тъмно руса, да не кажа даже кафява Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 1
И аз си взех номер 700, косата ми е светло кестенява,още несъм се боядисала-какъв ли ще ми стане цветът? newsm78

# 116
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Моята от средно златисто руса с много светли кичури стана тъмно руса, да не кажа даже кафява Rolling Eyes

О, тогава значи отпада като вариант за мен Кастинг-а

# 117
  • Мнения: 6
аз съм се боядисвала два пъти с новата Loreal Casting но несъм доволна изобщо много ми потъмня косата и не си отговарят цветовете от каталога според мен Naughty

# 118
Zdraveite az iskam da si zemna bezamonq4nata na Loreal no poneje mnogo mi izgorq kosata ot boi kani i t.n. no ve4e mi se v1stanovi Wink ako si vzema Loreal bez amonqk men mi kazaha 4e ne gori kosata taka li e  ooooh! #Crazy

# 119
  • София
  • Мнения: 4 801
Моята от средно златисто руса с много светли кичури стана тъмно руса, да не кажа даже кафява Rolling Eyes

О, тогава значи отпада като вариант за мен Кастинг-а

Ако не искаш да си потъмниш косата въобще не се занимавай с Кастинг. И най-русото е доста тъмно  Simple Smile Иначе се измива бързо.

Общи условия

Активация на акаунт