Loreal Casting

  • 36 242
  • 171
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Здравейте!!! Hug
Искам да ви попитам как да си махна червеникавия отенък на косата Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Исках да си направя цвета един тон по-светъл от моя естествен.Взех си новата-Пралин.Мина месец-реших,че Шоколад изглежда по-светло-намазах се ooooh!
Сега съм леко червеникава на слънце-УЖАС-не понасям този цвят.
Сега си мислех дали да не си взема от тъмнорусите ,че да го махна това червеникавото.Но да не стане оранжево.......!!!??? newsm78
Ако имате идеи и предложения -ще съм ви благодарна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 121
  • България
  • Мнения: 3
Здравейте,един въпрос и от мен.Косата ми е дълга до кръста,но по рядка ще ми стигнат ли две бои.Благодаря

# 122
  • София
  • Мнения: 4 777
Здравейте,един въпрос и от мен.Косата ми е дълга до кръста,но по рядка ще ми стигнат ли две бои.Благодаря

Da  Peace

# 123
  • България
  • Мнения: 3
Здравейте,един въпрос и от мен.Косата ми е дълга до кръста,но по рядка ще ми стигнат ли две бои.Благодаря

Da  Peace
Благодаря  Hug

# 124
интересува ме някой, който е ползвал лореал крем глос може ли да ми каже дали е получил 4ервеникъв нюанс на косата си както става с амонячните бои??или след определено време е получил предишния си цвят на косата! мерси

# 125
  • София
  • Мнения: 901
Моята от средно златисто руса с много светли кичури стана тъмно руса, да не кажа даже кафява Rolling Eyes

О, тогава значи отпада като вариант за мен Кастинг-а

Ако не искаш да си потъмниш косата въобще не се занимавай с Кастинг. И най-русото е доста тъмно  Simple Smile Иначе се измива бързо.

Аз искам от много тъмно кестенява да я направя черна с оттенък, мислите ли, че ще хване добре от първото боядисване именно с Кастинг-а?  newsm78 И колко бързо се отмива? Confused

# 126
Zdraveite , do sega ne sam se boqdisvala kosata mi e tamno kestenqva i si vzeh  na loreal kafe late oba4e na kutiqta edin cvqt pak kato si go lepne6 na kosata drug taka mi kaza edna friziorka ta sq zaradi bala mnogo iskam da si izsvetlq kosata i taq friziorka vika 4e parvo nqkva oblivka 6tqla da mi pravi pa posle boqta ta mee strah sq 6tot mi kazaha 4e ot taq oblivka 6te stana rijava i naprao 6e se orezelq za bala molq vi daite nqkoi savet kvo da praa

# 127
  • Мнения: 372
Имате ли отзиви за новия цвят Черен шоколад на Loreal Casting?

# 128
  • Мнения: 93
Ами не са много качествени (т.е. малко като призрак съм в лице hahaha), защото с телефона се щракнах:

 ArrowНа сянка
 ArrowНа слънце

Изглежда черно, но всъщност е тъмно-кестеняво.

Косата ми е с дължина почти колкото твоята. Ще ми стигне ли една боя или да не рискувам и да си взема 2?  newsm78

# 129
  • Мнения: 1 294
Душичка,
Ами да ти кажа, напоследък използвам само по една боя, защото останових, че към краищата се понаслагва и съответно няма нужда да нанасям изцяло, а само в корена и малко след това. Но ако за пръв път използваш цвета ти препоръчвам да сложиш 2 Peace

Ако искаш вземи си 2 - сложи първо едната и ако не ти стигне - смеси и другата Simple Smile

# 130
  • Мнения: 26
Моля, ако някой има впечатления от цветове 810,700,834,800 нека да сподели! Praynig

# 131
  • Мнения: X
Моля, ако някой има впечатления от цветове 810,700,834,800 нека да сподели! Praynig
A по имена кои са ? Аз последно сложих черен абанос, след като се поизми стана много хубаво тъмно кафяво без червен отенък Simple Smile

# 132
# 133
  • Мнения: 351
Аз искам да попитам колко време след къносване може да се боядисам?Чула съм,че известно време след къносване боя не хваща.Аз години наред съм все с къна...сега реших да пробвам с Кастинга!

# 134
  • Мнения: 26
Аз искам да попитам колко време след къносване може да се боядисам?Чула съм,че известно време след къносване боя не хваща.Аз години наред съм все с къна...сега реших да пробвам с Кастинга!

Маи трябва да чакаш ,докато израсте и изрежеш косата с къна,защото се получават алергични реакции. На всяка опаковка за боя го пише!

Общи условия

Активация на акаунт