Защо хората ревнуват?

  • 8 255
  • 173
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 559
вси4ко което е писала  Рени все едно аз съм го писала
не изпитвам и не съм изпитвала ревност
зная за всяка изневяра на мъжа си
и той знае за моите
но си живеем заедно и се разбираме
4увствам се 4удесно и не се притеснявам за това 4е може да преспи с някоя
нали се връща и живее при мен,ако се разведем някои ден е тогава ще му пожелая щастие
за мен ревността е глупаво и безмислено 4увство

Не искам да се заяждам с теб Hug,но този ти постинг е точно тва ,за което си мислех Wink...и го сравних с една друга тема.....темата е Избор на мъж bowuu...а това е постинга ти(понеже не ме бива с циатите от др теми Joy):
"най голямата грешка в живота ми
но пък не му се връзвам и умея да постигам своето
не съжалявам оба4е за децата те са най хубавото нещо в живота ми
когато не си уцелил мъжа на живота си направи така 4е да извле4еш положителното от създалото са положение. "

Е,как тогава да ревнуваш ooooh! ..,е как тогава да не изневеряваш ooooh!,е как няма да знаеш за неговите изневяри..ми вашия брак си стои заради децата....
Затова мили момичета,някои хора са силни и вилни ,че не ревнуват Crossing Arms..ТЕ ПРОСТО НЕ ОБИЧАТ...
за мен темата приключи..,извадих си нужното от нея Sunglasses
 
 
 

# 166
  • София
  • Мнения: 604
много съм мислила по въпроса newsm78
ако ми изневери-няма прошка!
[quoteЗащото не са сигурни в това, което дават на партньора си!
И ако има изневяра, и любовник, не трябва да си "затваряш очите", а да си дадеш сметка на какво се дължи. И как да дадеш повече, за да си пак на първо място][/quote]
Съгласна съм с постинга, но все пак....много много трудно се прощава таков нещо, това за мен не е егоизъм и т.н.Не може да върдиш, че обичаш еди кой си, в същото време да си леглен с друг и след 2 часа да гледаш въпросния еди кой си и да му казваш,че го обичаш! Да го целунеш с устните,с които си целувала друг преди малко, камо ли да правите секс, ако си била с друг...отвратително гадно ми е, може ми защото мислено се поставям на мястто на "жертвата", мпжеда са комплекси, незнам, но ми е гадна самата мисъл з такова нещо Confused

# 167
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не може да върдиш, че обичаш еди кой си, в същото време да си леглен с друг и след 2 часа да гледаш въпросния еди кой си и да му казваш,че го обичаш! Да го целунеш с устните,с които си целувала друг преди малко, камо ли да правите секс, ако си била с друг...отвратително гадно ми е, може ми защото мислено се поставям на мястто на "жертвата", мпжеда са комплекси, незнам, но ми е гадна самата мисъл з такова нещо Confused
Става въпрос за неговата изневяра и твоята ревност.
Може би трябва да разграничиш любовта от секса... ако можеш.

# 168
  • Мнения: 1 559
Рени,мился че се опитваш да бъдеш друг човек Wink..,и не успяваш май много Crazy.Според мен няма смисъл да се променяме Peace,бъдете такива каквито сте..защото колкото и да се опитваме да си набием нещо друго в главите Sick..,рано или късно това ще избие на повърхността. Sunglasses

# 169
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени,мился че се опитваш да бъдеш друг човек Wink
По какво съдиш? ooooh!

# 170
  • Мнения: 1 559
Рени,мился че се опитваш да бъдеш друг човек Wink
По какво съдиш? ooooh!

по някои твои постинги по напред в темата.... newsm78  ,някак такова впечатление ми се е заковало за теб Thinking

# 171
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Винаги съм била себе си- снощи го писах в една съседна тема. Ако има някакво значение- мога да обясня, ако кажеш какво точно те смущава.
На места се опитвах да провокирам аргументация (като го направи и Пантер с първия си пост- той неведнъж се е изказвал против изневярата).
Все пак мисля, че темата е достатъчно интересна за да се занимаваме с мен.

# 172
  • Мнения: 1 559
Мен нищо не ме смущава Wink
А темата мисля се изчерпа отдавнааа ooooh!

# 173
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Първият пост с днешна дата показва, че не е изчерпана.
Изчерпахме се ние, дето пишем за Н-ти път hahaha

Общи условия

Активация на акаунт