Малко тъжна бременна темичка...

  • 5 648
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Много ми се искаше моята тема да е една от първите в новата година, определено имаме нужда от оптимиъзм в този форум. За съжаление обаче темичката няма да е толкова оптимистична, колкото се надявах...

С две думи, второто ни инвитро (което в последствие се оказа ИКСИ) завърши успешно  EFP Аз дълго време не можех да повярвам защото мислех че нищо не се е получило. Една цяла седмица живяхме в ужас че са се хванали три бебета (бяха ми върнали два ембриона). В крайна сметка останаха само две.

За съжаление радостта ми не продължи дълго. В понеделник бях на ФМ и исках вече да се похваля. За съжаление се оказа че едното бебче има сериозни проблеми със сърцето. Вече не знам на кой свят се намирам. Още не знаем точно какво е защото са много мънички. Ще се борим, пък каквото е писано.

Ами това е. Стискайте ни палци.

# 1
  • Мнения: 274
Съжалявам  Sad Това значи ли, че не можеш да задържиш поне едното от двете ембриончета Cry

# 2
  • Мнения: 1 335
Марински, думи нямам, с които да ти кажа колко сжалявам  Cry
От душа и сърце се моля за бебенцата ти!! Дано нещата са поправими!!! Бъди силна, мила и вявай, че твоте дечица ще се родят и ще те радват с усмивките си. Не зная думите, които биха ти били утеха сега, но знай, че много момичета ще се молим за теб!
Не губи надежда!!! Нищо не е решено  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 3
  • Мнения: 4 700
Много съжалявам и се надявам силно всичко да е наред. Ще се моля zа бебчетата, zа вас и дано неЩата наистина са поправими. Искрено ти желая това да е твоята Щастлива бременна темичка.  Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 3 010
Марински и аз съм с теб  Sad Това, което казваш сигурно ли е 100% и не може ли да се направи нещо за другото беб4е?!

# 5
  • Мнения: 916
Марински с теб сме  Hug Както сама казваш, още е рано и не се знае кое как е точно. Да почакаме и ще видим, сега, знам че е невъзможно, но се опитай да си максимално спокойна - с нерви няма да си помогнеш. Правиш всичко, което зависи от теб, пък каквото сабя покаже. От нас вълшебните форумски палци и молитвите - ще помогнат  Praynig

# 6
  • Мнения: 2 309
Милата Cry
Дано поне другото бебче е здраво,дано се нагласят нещата Praynig

# 7
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 667
Марински, мила, стискаме ти силно палци и ще се молим за теб и двете бебчета всичко да завърши успешно! Вярвам, че толкова много положителна енергия няма начин да не промени нещата в твоя полза! Надявам се един ден тази темичка да завърши много щастливо! Hug Praynig

# 8
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Марински,мила,почнах да рева!
Може би не всичко е загубено!Ще се моля за теб!Не се отчайвай!Имаш моята подкрепа и далечна прегръдка-дано успее да те стопли поне за мъничко) Hug Sad Sad

# 9
  • Мнения: 2 382
Марински,направо съм потресена SadТръпки ме побиха като видях кой е пуснал тази тема Sad
Кураж,мила,с теб сме и не спираме да се молим Praynig Praynig Praynig

# 10
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ох, дано тази малко тъжна темичка има невероятно щастлив край  Praynig!
Кураж и дано нещата са поправими  Hug! Ще се моля с теб  Praynig!

# 11
  • Мнения: 2 422
Марински ще се моля за теб мила  Praynig

# 12
  • Мнения: 1 224
Марински първо да кажа честито!
Много съжалявам за бебенцето ти, но както сама казваш още е много рано да се види точно какво е положението. Има не малко истории за бебета претърпели операция след раждането за някаква корекция и пораснали здрави и прекрасни дечица!Не си мисли за най-лошото, надежда винаги има, ние сме с теб и ще следим всяка новина с надежда и трепет!Аз вярвам в добрия край!
В коя седмица си?

# 13
  • Мнения: 7 716
Марински, понякога съдбата ни изпраща изпитания.
Изпраща ги, но само на силните, тези, които ще могат да ги понесат.
Марински, опитай да бъдеш силна, опитай да бъдеш спокойна.
Нищо не може да се направи, всичко е минало, решено и предопределено вече.
Обичай бебета си, такива, каквито са.
Здравото - защото е здраво, болното - защото е болно.
Поглади коремчето си с ръка, погали бебетата, усмихни се.
Обичай ги.
Само обичта ти ще те спаси.

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 09:30 от Lali

# 14
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Марински, ще се моля все пак всичко да е наред.  Hug Моят мъж също има сериозна операция на сърцето като малък, а сега е един здрав мъжага, така че не се отчайвай.  Hug

# 15
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Марински, ще се моля с цялото си сърце за теб и твоите бебчета Praynig Имай вяра в добрия край,пази се много ,а и докторите си знаят работата Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 763
Марински, цялата изтръпнах като видях темичката  Hug Ти все пак си успяла да сбъднеш мечтата си, и аз силно вярвам, че всичко ще е наред  Praynig Praynig Praynig Опитай се да се успокоиш, колкото и да е трудно, защото твоята тревога се отразява на малчовците в теб  Hug Сигурна съм, че Господ ще е с вас, и ще ви помогне.

# 17
  • Мнения: 3 294
Моля се за теб и малките душици  Praynig  Praynig

# 18
  • Мнения: 28
Трябва да си много силна. Трябва много, ама много да вярваш, че след 9 месеца ще гушкаш 2 здрави и красиви бебчета. С теб сме и те прегръщаме силно! Hug

# 19
  • Мнения: 3 246
 Марински миличка, колкото ти се зарадвах толкова и ми домъчня за теб, Лали много хубаво ти го е казала  но и аз искам да добавя нещо, първо честито, стискам палци и ще се моля лекарите да не се окажат прави  и да имаш две здравички и щастливи бебчета, но все пак мисли положително, поне опитай  мисли с много любов, защото те вътре в коремчето ти усещат твоите притеснения, а ние тук всички ще се молим за теб и твоите малки слънчица да се родат живички и здравички и да радват мама и тати Hug Praynig

# 20
  • до морето
  • Мнения: 494
Марински и въпреки всичко с твоята тема ти даваш кураж на всички нас, че все пак нещата се случват. Hug
Сега ние всички ще се молим за вашето щастие. Искрено се надявам, че нещата няма да са толкова зле, колкото изглеждат сега. Hug

# 21
  • Мнения: 611
Марински, искрено се надявам всичко  с теб и бебетата да е наред Hug
Вярвам че ще се случи най-хубавото и след време ще гушкаш двете най-сладки бебета на света Hug
С теб сме Hug

# 22
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Марински, първо честито, нека всичко с теб да е наред бъди здрава и както Лали ти е написала обичай бебчетата си и на финала да гушкаш две прекрасни бебчета. надявам се нещата да се оправят и да усетиш щастието и радостта от това, че ще дариш животи.
прегръдки,  Hug
с теб сме
  bouquet

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
О,миличката ми!Марински,ще се моля за теб и бебенцата ти.Силно се надявам,че ще се оправят нещата.От все сърце ти желая накрая да гушкаш две прекрасни и здрави бебчета Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 1 247
 Hug мила ще се моля за теб и за бебенцата Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Марински, съжалявам, че така са се развили нещата Sad Ще се моля с цялото си сърце за здравето на бебчетата и за твоето здраве Heart Eyes Praynig

# 26
  • Мнения: 96
Марински, единственото, което мога да ти дам е подкрепата си и най-най-искрените си пожелания нещата да се превъртят и да се родят двете най-здрави бебета, за които си мечтала!
 Hug

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
Марински, не губи надежда!!!
Вярвай, че всичко ще е наред!!!
 Praynig

# 28
  • Мнения: 3 453
Миличка,
ще се моля всичко с бебетата да е наред! Praynig Ти не губи кураж, не спирай да вярваш! Силно те прегръщам! Hug Heart Eyes

# 29
Намерете сили да сте силни и вярвайте в добрия край. От цялото си сърце ви желая здрави бебчета. Praynig

# 30
  • Мнения: 1 765
Марински, Лали го е казала прекрасно. Любовта и силата вървят ръка за ръка. Обичай бебчовците, обичайте се в семейството и не позволявайте лошите мисли да стопят щастието ви, защото него все пак го има, въпреки не до там добрите новини.

Пожелавам ти най-добрия изход на нещата, след 9 месеца да гушкате вкъщи най-здравите бебенца. Hug Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 44
vsi4ko 6te se opravi samo ne  se pritesnqvai.Na moqta priqtelka ikazaha 4e bebo e s babre4no zabolqvanie i smeniha doka a drugiq doc kaza 4e ni6to mu nqma-sega e jivo zdravo na godinka--- Joy Embarassed

# 32
  • Мнения: 80
Тръпки ме побиват за всяка една от нас, която трябва да премине през подобни изпитания. Ще ти е необходима много сила и много вяра. Кураж миличка, всичко ще завърши с добър край.

# 33
  • Мнения: 945
Първо честито, второ дано проблемът да не е сериоzен.
Миналия месец гледах един репортаж тук в Германия zа деца, родени с сърдечни увреждания. Правеха едва ли не чудеса.
Ако в БГ ти кажат, че трябва да се оперира и че не са сигурни в иzхода от операцията, аz на твое място бих пробвала да стигна до Германия zа консултаzия.
Клиниката, която покаzваха беше май в Колн, ама нали съм zагубена шматка, не помня. Но ако трябва, ще ти търсим координати...

Но преди всичко дано не се стига до операции, а лекарката да е направила грешка.  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 951
Благодаря ви, не знам какво щях да правя без вас  Hug

След две седмици сме отново на лекар и се надявам тогава вече да знам нещо по-конкретно.

Единственото положително нещо в момента е, че лекарите са единодушни че каквото и да се случи за другото бебе няма опасност.

# 35
  • Мнения: 1 284
Марински,не искам да повтарям другите момичета.С теб съм и аз.Гушкам те силно,дано всичко бъде наред Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 4 324
Миличка Марински естествено, че ще стискаме палци!
Ще се моля всичко да е наред!
Успех мила!

# 37
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Марински, искрено се надявам нещата да се развият добре за теб и бебетата. Ще се моля и за двете дечица. Незнам защо Господ ни праща такива изпитания и защо някои трябва да страдат толкова много дори и когато мечтите се сбъдват.

# 38
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Марински, честито за бременността!
Искрено се надявам всичко да се нареди за теб и за бебчовците. Дано не е нещо сериозно.  Praynig

# 39
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Марински,  Hug! Честити ти две чертички!
Незнам защо си мисля, че точно след 2 седмици, тук ще има една прекрасна бременна темичка на мястото на тази, полупрекрасната!
Сигурна съм, че ще се получи точно така! Но сега трябва да бъдеш много спокойна, положително настроена и наистина много да вярваш! Не си сама - ние всички сме с теб!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 841
Много много силно стискам палци всичко да завърши о.к  Hug Hug Hug Praynig и така ще бъде, прекалено дълго чака, крайно време е щастието да почука и на твоята врата  Peace

# 41
  • Мнения: 39
 Naughty   не не не се разрешава да се отчайваш всичко ще бъде наред
това трябва да си повтаряш . Не се отчайвай за всяка нещо си има решение . Стискам ти силно палци.  bouquet

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 667
Марински, мила, ако трябва ще търсим най-добрите лекари в Германия и Австрия, но не трябва да се отчайваш! Ние ще вярваме и ще се молим за теб и бебетата!
П.С. Ако имаш нужда от помощ или да потърся някой специалист тук - пиши!

# 43
  • Мнения: 104
Марински, едното чудо вече се е случило, за което те поздравявам! Вярвай, че ще се случи и още едно чудо - всичко ще бъде наред с детето! Дано това, което си написала, е просто досадна лекарска грешка, а ако все пак не е, то сме в 21-ви век и медицината може да помогне! Приеми моите най-искрени благопожелания!   bouquet

# 44
  • Мнения: 340
Милите душички трички  Hug Любовта надвива всичко. Обичай ги твоите малки и неродени златца. Те са си твои и също се борят за теб. Пази ги много  Hug

На моя приятелка бебето имаше сериозен мозъчен проблем, роди се и по-рано с 6 седмици, но сега е една страхотна малка, здрава мадама.

Вярвай!

# 45
  • Мнения: 902
Марински, честито Чудо.
Вярвам, че нещата ще се развият по неочаквано добър начин.
Вярвам, че ще имаш две здрави, красиви и слънчеви Малки човечета.
Вярвам, че любовта е велика сила.
Прегръщам те и стискам палци за прегледа след две седмици.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 887
Марински, искрено се надявам на успешен край на бременността ти  Praynig

# 47
  • Мнения: 3 376
Марински, и аз те прегръщам и стискам палци за твоето дребосъче!!! Дано да е лекарска грешка, дано малкото юначе се роди здраво и борбено!  Peace Praynig Peace

# 48
  • Мнения: 108
Мила Марински, точно в този момент твоите бебнца най-мако се нуждаят от притеснения .Знам че не ти е лесно, но се опитай да бъдеш силна. Всички ние те подкрепяме и се молим всичко да е наред.

# 49
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Дано висчко да е наред ипроблемите, които са видели да са бързо поправими.
Честито ти сбъдване на мечтата, вярвай, чудеса стават! Hug Hug

# 50
  • Мнения: 508
Пожелавам ти всичко да е наред Hug
Не се тревожи, още са малки бебенцата, 3а да се каже дали проблемът е голям.
Стискам палци.

# 51
  • Мнения: 945
Марински, така се зарадвах, че е успешна процедурата, но майчиното сърце примира като разбере за здравословни проблеми. Дано малкото човече се развива нормално, след което като се роди да го оперират и да си порасне здраво и живо. Познавам две деца, с вродени сърдечни пороци, оперирани и много, много здрави след операцията. Дано, дано се спаси малкото. Но ти не се притеснявай, вярвай, че щом Бог ти ги е дал, ще им помага във всичко! Прегръщам те силно Hug

# 52
  • Мнения: 1 950
Марински, миличка първо Честито Hug Hug Hug
И аз като другите ще кажа, че още е твърде рано за да се каже нещо толкова категорично. А и да има някакъв проблем медицината е доста развита вече, може нещата да бъдат лесно отстраними Praynig. Вярвай в положителния край Hug
Ще се моля за теб и бебенцата Praynig Praynig Praynig

# 53
  • Мнения: 121
Надявам се и вярвам в щастлив и успешен край на бременността ти  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 1 248
Марински, аз също се присъединявам към всички, които ще се молят за теб и бебчетата ти. Вярвам, че всичко ще бъде наред...просто трябва да си спокойна, за да са спокойни и те! Hug

# 55
  • Разград
  • Мнения: 377
Марински честито!   bouquet Сега имаш нужда само от любов и топлина и много силга вяра. Вярвай и се моли, както ще направим ние, и мисля че всичко ще бъде наред, защото съм убедена че го заслужаваш и твоите две бебета отсега много те обичат!  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 3 789
Марински, не те познавам, но това няма абсолютно никакво значение и не ми пречи да ти изразя много емоционална подкрепа и да спомена в мислите и молитвите си теб и двете малки и невинни същества в теб! Ще се моля за теб всичко да се развие във възможно най-добрата и благоприятна за теб светлина! Praynig

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Мила майче ,не губи кураж.Има сърдечни проблеми,които с възрастта се израстват.Пожелавам ти много късмет  Heart Eyes

# 58
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Маринсик, и тек - успех и не се отчайвай!
не се предавай преди да ти кажат че трябва
знам колко е трудно да си в неизвестност - мисля си, че от седми месец до раждането на Мими живеех в ад - даже така бях блокирала, че и не усещах
но с много обич ще мине времето, а вярвам че всичко ще е наред!

уф тотално се обърках исках просто да ти дам малко кураж но истината е че не знам как...

# 59
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честита бременност и ти желая всичко да се оправи. Стискам палци следващият преглед да премине много добре и да кажат, че бебчетата са добре.

# 60
  • Мнения: 290
Марински, стискам палци при следващия преглед! Grinning

# 61
  • Мнения: 1 062
Марински, ужасно изпитание е това, през което минаваш в момента.  Hug
Моля се да имаш сили въпреки всичко да си максимално спокойна за себе си
и за двете човечета в теб.  Praynig Силно се надявам и стискам палци нещата
да се развият по възможно най-добрия начин за вас тримата.

# 62
  • Мнения: 1 951
Да ви докладвам за развитието...

Явно проблемът все пак е бил доста сериозен, защото второто бебе не е оживяло... Тъжно ми е, поревах си геройски  newsm45 newsm45 но в крайна сметка с другото всичко е наред и всички многократно ме увериха че няма опасност за него...

Надявам се всичко да завърши добре.

Успех на всички и  Hug

# 63
  • Мнения: 3 453
Марински,
съжалявам за случилото се! Sad Не зная, как ще ти прозвучи, но може би така е по-добре. Организмът сам се е справил.
Прегръщам те силно и се моля от днес нататък твоята бременност да е безпроблемна! Praynig
Ще се справиш, с теб сме! Hug  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 335
Марински, прегръщам те силно, мило момиче! Много съжалявам! Но и се радвам, че другото бебче е наред. Душичко, дано оттук бременността да ти носи само усмивки! Всичко ще е наред, бъди спокойна!  Hug

# 65
  • Мнения: 3 376
Марински, много съжалявам  Hug Cry Hug Прегръщам те силно и стискам палци за малкото юначе, което е в теб и расте!  Praynig Praynig Praynig

# 66
  • Мнения: 471
Марински   Sad много съжалявам за загубата на едното бебче. Сега почивай, хапвай добре и се грижи много за другото сладурче в корема ти.  Hug

# 67
  • Мнения: 4 700
Maрински, много съжалявам zа едното бебче. Но и аz смятам, че така явно е било по добре. Пожелавам ти една беzпроблемна от тук нататък бременност. Наслаждавай се на растяЩото коремче.  Hug

# 68
  • Мнения: 1 950
Марински Sad Sad Sad, съжалявам миличка. Прегръщам те и много стискам палци за бебчето Hug Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 2 382
Марински,съжалявам,мила Sad
Мисли за твоето бонбонче и ти пожелавам всичко да е наред до края Hug

# 70
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Марински ужасно съжалявам Hug Cry
Горе главата и пази бонбончето!

# 71
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Марински, съжалявам... Погледни обаче от добрата му страна - бременността ще е по-лека, а и ще си спестиш тревогите около евентуалната аномалия. Още по-добре е, че организмът ти го е абсорбирал, спестена ти е още една тревога.
Така че - горе главата, ще ставаш мама на едно сладурче!

# 72
  • Мнения: 7 716
Марински, важното е, че бебчето е здраво, мисли позитивно, всичко ще е наред.

# 73
  • Мнения: 1 062
Сила
Вяра
Надежда
Търпение
Сбъдната мечта

# 74
  • Мнения: 763
Марински, силно те прегръщам, миличка  Hug Каквото е трябвало да стане - станало е, важното е сега да пазиш малкото бонбонче. Всичко ще е наред, ще видиш  Peace

# 75
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 667
Марински, важното е, че другото бонбонче е наред!
Пожелавам ти да изкараш спокойна бременност до края и да се радваш на едно здраво бебче! Hug

# 76
  • Мнения: 1 224
Съжалявам мила!
В предния си пост в тази тема ти бях писала че ако проблема е сериозен сигурно бебо няма да оцелее, а ако изкара 9 месеца значи ще има начин да се лекува, но го изтрих преди да го пусна. Природата така е отредила, не е винаги справедлива, но винаги е права.
Желая ти много лека и красива бременност от тук нататък! Имате ли си замразени ембриончета? Сигурно там е другото ти детенце!  bouquet

# 77
Марински, остави лошото в миналото. Знам, че не е лесно, но сега е важно да си добре и да мислиш само позитивно за малкото бебче. Пожелавам ти безпроблемнна до края. Hug

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Миличко,съжалявам за едното бебче Cry,но се радвам от сърце,че с другото всичко е наред!Най-лекото бременеене ти желая и много щастливи мигове до срещата с твоето детенце Hug Hug Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 4 272
Марински, съжалявам за загубата на едното ти бебче. Сега обаче се настрой позитивно, заради другото. Дано оттук нататък нямаш проблеми и изкарш една спокойна и лека бременност! Прегръдки Hug

# 80
  • Мнения: 4 324
Марински, сега е важно миличка да пазиш другото бебенце. Много съжалвам за загубата ви, но гледай напред и се усмихни, така другото бебенце ще се чувства по-добре. Стискам ти палци мила. Успех!

# 81
  • Мнения: 3 246
Марински много съжалявам за загубата ти, Жабче много хубаво ти го е написала  сега си мисли позитивно, обичай малкото човече което расте вътре в теб радвай се на това което имаш, лека бременност  и едно страхотно бебче Hug Praynig

# 82
  • Мнения: 740
Марински  Hug

# 83
  • Мнения: 1 951
Благодаря ви   bouquet

Може да звучи малко егоистично за тези които още се опитват да забременеят, че се оплаквам за загубата на едното бебче при положение че другото е здраво и е добре, но какво да се прави, така е устроено женското сърце  Sad
Въпреки всичко гледам положително на нещата и вярвам че всичко ще завърши добре  Grinning

Имате ли си замразени ембриончета? Сигурно там е другото ти детенце!  bouquet
Имаме си  Grinning И аз така се надявам, но нека първо всичко завърши добре...

# 84
  • Мнения: 121
Успех и късмет от тук нататък!

# 85
  • Мнения: 945
Всичко ще е наред! Късмет и усмивки ти пожелавам! Забрави задното и гледай напред!

# 86
  • Мнения: 235
Не е егоистично, а нормално. Но сега насочи цялата си положителна енергия към малкото съкровище в теб. Спокойна бременност от тук нататък.

# 87
  • Мнения: 902
Марински, просто вторият чифт пантофки ще е с няколко номера по-малък. Grinning
Пази себе си и Малкото човече. Време е за бременни наслади.

# 88
  • Мнения: 7 111
Марински, пожелавам ти успешно приключване на бременността с едното бебче. Да се роди живо и здраво, за да имаш сили да понесеш по-лесно въпросите, започващи с "ако".  Hug
Успех и много късмет.   bouquet

# 89
  • Мнения: 4 700
Не е егоистично. НямаШе да е нормално, ако не те болеШе. Видяла си как му тупка сърчицето, твоя плът и кръв. Желая ти лека и беzпроблемна бременност.  Hug

# 90
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Марински, съжалявам за бебчето  Hug! Но важното е, че другото е добре! Почивай повече, пази се, сигурна съм ,че всичко ще бъде наред и ти ще бъдеш една щастлива млада мама.

# 91
  • Мнения: 3 453
Нормално е да те боли! Дай, Боже, вече всичко да е наред! Praynig Почивай си повече, всичко ще бъде наред! Hug

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Миличка, Господ си знае работата! Просто така е трябвало да се случи и може би за теб е по-добре!
Радвай се, че си успяла въпреки всичко и мисли позитивно! Обичай малкото човече, което расте в теб и се грижи за себе си! Мисли си каква радост те очаква накрая... Simple Smile

# 93
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Марински, чак сега видях темата! Sad
Както Хариела написа - Господ си знае работата...
Пази себе си и малкото човече в теб.
Прегръщам те! Hug

Общи условия

Активация на акаунт