Само хубавици сме в дюканските редици - 63 тема

  • 23 071
  • 681
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 279
Добро утро  bouquet
Минавам само да ви Hug и отивам да приготвям закуската  chef

# 466
  • София
  • Мнения: 4 868
Влязох да кажа "Добро утро!", но докато прочета изписаните от снощи страници и то станало "Добър ден!"

Е, добър да ви е денят!

Направих 6 ударни дни и от днес ще опитам комбинацията протеин със зеленчук. Ето планираното меню:
7:30 - 200 г кисело мляко с трици (овесени и пшеничени) + ленено семе (накиснати от снощи)
9:30 - 200 г кисело мляко
обяд - скумрия на скара и краставица
следобед - 200 г кисело мляко (дано ми се дояде, че да не го оставям в офисния хладилник до понеделник - тогава може и други форми на живот да са се развъдили в него)
вечеря - миш-маш с извара и пуешка шунка

С водата нямам проблем, дори прекалявам май - вчера надхвърлих 5 литра течности.

Благодаря за подкрепата и съветите! Голямо насърчение сте.

# 467
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
И аз като Джуфка... само така минавам!   bouquet И отивам да бачкам!  Mr. Green
Хубав ден!  Hug

# 468
  • Мнения: 2 922
Добро утро!

Закусихте ли  Peace

# 469
  • Мнения: 3 640
Янита, добави и някалво месце към менюто - пилешко, телешко. Цял ден реално ще изкараш иначе само на кисело мляко и 1 скумрия - малко е.  Peace
baby_doll, точно това похапвам в момента.  Hug

# 470
  • Мнения: 5 873
Аз бих се зарадвала ина -0,001, но в момента нямам и толкова.


и аз така.голямо задържане правя.

Честито на всички с намаление.
Успех на новичките.

# 471
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добро утро,
рулца от раци-  може в 1 фаза, хрупайте
сънчеHug
честито на свалилите   bouquet
ванчее--ма кви са тия пъпеши на снимката пък  и нещо сладкаши ми се виждат   Crazy Crazy Crazy Crazy

# 472
  • Мнения: 2 922
baby_doll, точно това похапвам в момента.  Hug

Супер! Аз похапнах бъркани яйца на тефлоновия тиган с малко диетична шунка  Laughing

# 473
  • Мнения: 47
Здравейте момичета. Hug
Благодаря за кафенцето и водата....добре ми дойде.
И моето кантарче отчете още -1кг.  newsm44 Flowers Bouquet
Е не бързам много да се радвам, ама все пак.....
Снощи вечерята ми кайма с яце не беше много сладка ,ама.....  chef
Желая ви страхотен , емоционален и диетичен ден. Hug

# 474
  • Мнения: 5 873
ванчее--ма кви са тия пъпеши на снимката пък  и нещо сладкаши ми се виждат   Crazy Crazy Crazy Crazy

то от жегата бе-миражи.все ви се привижда значи!
цветя ви сложих-наслада за окото,пък вие все по чиниите гледате...

# 475
  • Мнения: 1 314
Елид, браво на теб! Peace
Деатка, тя Ванчето ги е сложила да си изплакнем очите и да си каляваме волята! Wink
Каква жега, бе Ванче, на мен все ми е студено, и на 25 градуса в къщи, на мен ми е студ, като няма мазнинки , а само протеини...
Аз пък закусих четвърт солено кексче с 1/2 Култура, преди това си изпих сутрешното мляко с нес. За обяд и вечеря си направих страхотно пилешко със зеленчуци в плик!  chef

# 476
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте от мен, момичета- Hug
Опитах се да ви изчета, но тази нощ не съм спала изобщо и въобще не съм адекватна- пих вече три кафета, още тру да изпия, пак ще съм така- Tired
Вчера за празника кривнах и то сериозно, даже ядох неща, които с месеци не бях си позволявала, ама така се получи, днес нов ден, продължавам напред, защото колкото и да си бия сега главата в стената от яд, времето назад не мога да върна- Tired Tired Tired
Желая ви успешен ден и не правете като мен, за да не съжалявате после- Heart Eyes

# 477
  • България
  • Мнения: 166
GpeenApple съгласна ли си за Бургаска среща другата седмица. Пиги се нави не знам дали има други момичета.

# 478
  • Мнения: 1 314
Ралче, аз те съветвах на друго да наблегнете, пък вие яденето нападнали. Ша та скастриме, да знайш Naughty

# 479
  • Мнения: 1 575
Привет , сладурки!
Днес не се хваля , но не всеки ден е Велик ден! Laughing
Желая на всички много приятен и отслабващ дюкански ден!
Честити намаления на всички , които ги имат - обичам такива неща - все едно аз съм отслабнала!Хубаво е непрекъснато да се уверявам , че режима работи и се нахъсвам страхотно! newsm51 smile3501  love001
Днес ще тичам с дребо по задачи - все приятни и сигурно чак довечера ще намина да ви вида - ще ми липсвате! Хубав ден!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт