Само хубавици сме в дюканските редици - 63 тема

  • 23 058
  • 681
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 202
Който издържа без сладко е герой.
Мамс, а с какво заместваш сладкото?  Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 1 417
Ха,ха  Grinningаз не обичам сладолед и хич не ми липсва. PeaceЗелена ябълка,аз разделям степчето на три млека. smile3503Бачи,аз два месеца не съм яла нищо сладко,като изключим кафето,което не мого да пия горчиво.От 1 седмица ям млеко със степче.По Коледа изядох 2-3хапки торта и преди 2 дни 1бонбон.Това е. Peace

# 677
  • Мнения: 359
Хвана ни и нас грипа! УЖас, малката е с 39градуса, някой да сподели как протича!
Креми направо невероятно, браво!

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 612
Зелена ябълчице, на една кофичка слагам половин степ. Но е от голяма значение аромата му. На мен ми върши задоволителна работа череша и кайсия.

мамс, перличка

мерси    bouquet

# 679
  • Мнения: 552
Бачи, гледам изобщо да избягвам сладкото. Аз по принцип си пия и кафето, и чая без захар и може би за това ми е по-лесно. А за другите по- сериозни изкушения гледам да не мисля, а и те нямат заместители   Simple Smile

# 680
# 681
  • Мнения: 942
Ако си взема машина за сладолед и някак си успея да забъркам ( а аз хич не умея да правя нищо сладко ) и това ще е голямо постижение, ще омахам три кила от тоя диетичен сладолед...и какво ще стане мислите на другия ден ??? Прасето дет дреме в мен ще се събуди и ще хукне към магазините за още и още сладолед, щото да не мислите, че ще трае да си направи само пак. За това никакво сладко за мен ...дори и с подсладител, прасето да си спи и всичко е о.к! hahaha Joy
Блек снейк, прасето дреме скрито и у мен, по тази причина гледам по-рядко да правя кексчето на Фоли, че обикновено го изяждам цялото Sick

Общи условия

Активация на акаунт