Само хубавици сме в дюканските редици - 63 тема

  • 23 067
  • 681
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 352
Хей момичета,здравейте! Hug
Жалко изтървала съм Креми,много исках да и кажа ,че съм направо възхитена! CrazyРазликата е невероятна просто!Браво newsm51
Днес и аз нещо съм много гладна,явно и при вас е така newsm78
Отивам да си готвя!  chef
ДО после  bouquet

# 661
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Здравейте момичета, ако не сте ме забравили!Днес ми е 4-ти ден. На втория ми ден когато беше пътуването и се посъветвах с вас какво да си направя за път се провалих тотално с онази палачинка ли беше какво беше.. нищо не стана...
От два дена не съм си вкъщи и ежедневието ми е доста напрегнато и не мога да се отдам на диетата /в смисъл, че нямам време и като цяло като направя равносметка ям доста малко Embarassed почти постоянно съм гладна, но пък ям режимни неща.../Днес сутринта се теглих, но на друг кантар, различен от този, на който почнах, но съм сигурна, че минимум 2 кг ги няма до тук.. ще видим как ще продължа... Чета книгата в момента, но въпреки това имам едно питане /може да е обсъждано /как да продължа след 5 ден, дали ПЗили П за 5 дни. Кое започва?предполагам ПЗ, но все пак??!!

# 662
  • Мнения: 3 640
Цвети, при Дюкан всичко е възможно!  Wink Hug Heart Eyes

Милички, аз ви оставям тази вечер, отиваме на гости. Домакинята е инструктирана, че освен режимно, трябва да е и антиалергенно менюто.  Crazy Joy Joy Joy Причтна петъчна вечер и прекрасен уикенд на всички!  Kissing Heart

# 663
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЕЙЙЙ ще ма фалирате ....сега и машина за сладолед трябва да купувам  #2gunfire
то не стига, че мръвката е скъпа па сега и техника още да добавям в нас  Joy Joy Joy Joy
креми-браво момиче за ината и издръжливостта   bouquet
кри-ако намериш нещо сладоледо правещо  по магазините свиркай.... Whistling

# 664
  • Мнения: 1 314
Зазу, браво! Перличка, и на теб! Peace
Катяджин, продължаваш с ПЗ, ако продължиш с П , все едно си правила ударната 10 дена! Grinning
Ох, по тоя сладолед и аз точа...Дори на коледната среща си говорехме и казвах, че като малка си правех домашен с мляко и яйца, трябва да си разровя рецептата!

# 665
  • София
  • Мнения: 9 128
Зазу, браво! Перличка, и на теб! Peace
  Blush Мерси- мерси.
Таз вечер ще се облажим с рибка на пара- в момента се омагьосва в уреда  Laughing Пък и е съвсем режимна.

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 614
четох, четох, четох, от 17.45ч чета... пък взех, че огладнях  Rolling Eyes
то рецепти, то вкуснотии... браво за старанието и колективното благо Ели!
Благодаря!   bouquet
аз омаах варено пиле с чер пипер и тричав хлеб (и... зарсена, че нали се сещате...), и това всичкото след днешното неядене (за сметка на това вода пих много)
сутринта се успах и не си взех нищо за работа и цял ден карах само на едно забравено яйце в хладилника
чак към 5ч успях да се снабдя с кофичка кисело мляко
добре, че сутринта не забравих да хапна лъжица трици (нищо, че закъснявах, лакомията голяма сила)
добрата новина е, че вече не ми прилошава така и не се чувствам така отпаднала и почти нямам главоболие
само малко съм уморена, но може и да е заради малкото сън

разглеждах ви албумите със снимки, направо невероятно резултати, браво момичета, вдъхвате ми надежда, много сте готини всичките  bouquet  bouquet  bouquet

GpeenApple съгласна ли си за Бургаска среща другата седмица. Пиги се нави не знам дали има други момичета.
криси, другата седмица си имам 3 рожденника на 18, 19 и 20 - няма как да стане, единият е мъжо
хайде да е по-нататък, хем да има резултати за хвалене

zazu1 честито, пробва ли да смениш кантара  Wink
сън, кри, лора Hug

много се впечатлих от рецептата за сладоледа, така го обичам..., че и машина вече има, ехеееей!
но засега ще се въздържа, първата ми цел е най-накрая да успея да направя майонеза
хайде нека който е правил да ми обясни подробно моля, много моля!

спирам да не ме запомните с дългите постове, после пак

# 667
  • Бургас
  • Мнения: 614
нещо нова тема ми се чини идва ред да има  Thinking

# 668
  • Мнения: 163
Добър вечер!

Аз хич не мога да ви следя вас как се развивате - много сте продуктивни и е абсурд да ви смогна, но ако не пречи ще споменавам аз как се движа и ще питам чат-пат по нещо като има... става ли?

Иначе до тук - 5 дни -2.5 кг.
Култура нещо никъде не намирам и купувам Верея 0.1  Sick и Пършевица 0.5 като глезотийка  Laughing
Пия и мултивитамини и толкоз от мен.
Всъщност да ви питам, продаваното пушено месо по нашите магазини става ли?

# 669
  • Мнения: 47
Здравейте от мен пак.
Браво на всички , които са смъкнали  Peace и на тези които задържат. Hug
Аз днес съм на кис.мляко, кафенца с малко мляко, яйца с извара, пуешко месо малко и много водааа.....
Приятна вечер на всички, които ще излизат Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 980
Ако си взема машина за сладолед и някак си успея да забъркам ( а аз хич не умея да правя нищо сладко ) и това ще е голямо постижение, ще омахам три кила от тоя диетичен сладолед...и какво ще стане мислите на другия ден ??? Прасето дет дреме в мен ще се събуди и ще хукне към магазините за още и още сладолед, щото да не мислите, че ще трае да си направи само пак. За това никакво сладко за мен ...дори и с подсладител, прасето да си спи и всичко е о.к! hahaha Joy

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 614
вие по колко степ слагате в едно мляко?
аз сефте си направих и не става за ядене  Sick

# 672
  • Мнения: 942
Здравейте, момичета! Липсвахте ми! Hug Отивам да ви чета и се връщам отново Grinning

# 673
  • Мнения: 3 202
 newsm78 Блеки! Моето прасе е доволно на мляко със степче. Ако след едно мляко не мирува, правя второ.
Зелена ябълчице, на една кофичка слагам половин степ. Но е от голяма значение аромата му. На мен ми върши задоволителна работа череша и кайсия.

# 674
  • Мнения: 552
GreenApple, аз не слагам степче, заради аспартама в него.

Моят отчет за днес:
7:00 - 1/2 кофичка Верея 0,1% с 3 с.л. трици
10:00 - 1 яйце и 2 ролца от раци
13:00 - пилешко филенце
16:00 - 1 яйце и 2 ролца
20:00 - 1 малка консерва риба тон в собствен сос

Вода към 3 л. и кафе може би 400г

Общи условия

Активация на акаунт