Къде и с кого празнувахте 1-вия РД на детето си?

  • 2 082
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 333
Благодаря много за идейте! Hug

# 61
  • Мнения: 903
В нас с много роднини и приятели, а гостите на Иванна бяха около 10 деца наборчета. С торта, балони, сокчета, сладки, мезе ракиика, саладки и много други неща. Беше страхотно и много весело. А ето Ви и снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147827

# 62
  • Мнения: 108
На самия ден, вкъщи с три приятелчета и майките им. Тази година плановете са други:)

# 63
  • Мнения: 2 005
Първо го кръщавахме , а след това се качихме с най-близките и приятели на вилата , където работи съпруга ми  Party Там се почерпихме порядъчно и Криси получи невероятни подаръци Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 520
В къщи с роднини и приятели!

# 65
  • Мнения: X
В детски клуб, поканих всички приятели и познати, които имат деца. Бяха от 1 до 10 години, но на всички им беше много забавно, по-големите забавляваха малките, заедно с аниматорките от клуба. Стана страхотно парти, децата бяха много доволни и щастливи, а за нас това беше най-важното, все пак е детски рожден ден.

# 66
  • Мнения: 941
 в къщи, поканих кварталните и приятелчета на нейната възраст заедно с майчетата, направих сандвичи които са подходящи за децата, имаше и солени нещица, сладките ги бях поскрила, сокчета взех, всичко беше на нивото на децата и те сами се обслужваха, беше много забавно, в почивния ден пък се събрахме с роднините,

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 15:13 от Клара

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И на двете - вкъщи със приятели и роднини.

# 68
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
На щерката ЧРД-то празнувахме у дома с бабите, дядото, кръстниците, лелите и чичовците. На тази възраст децата още не се сещат от партита, затова така решихме. Виж, за втория рожден ден направихме парти в детски клуб. Синът ми е още малък, но като стигнем до първия рожден ден, сигурно пак ще сме у дома. После - на друго място. Grinning

# 69
  • Мнения: 2 910
1-вият РД празнувахме в домашна обстановка с близки и роднини.

Общи условия

Активация на акаунт