Бебета Юни 10 :)

  • 11 391
  • 288
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 233
sister_s, много съжалявам....  Cry  Hug Какво точно се случи? Т.е. каква беше причината, казаха ли ти? Пожелавам ти бързо възстановяване! Гледай напред!





# 121
  • Мнения: 33
Veniti, честит рожден ден! Едно хубаво, слънчево бебе през юни!  bouquet

# 122
Sistеr_s , много съжалявам, надявам се да можеш съвсем скоро да се похвалиш с ново щастливо събитие. Каквото и да ти говорим, знам че няма никакво значение сега, стискам палци да се съвземеш бързо, съхрани се и бъди здрава. Щастието повече няма да бяга от теб!
Прегръщам те, бъди силна!  Hug

# 123
  • Мнения: 256
Оп, съжалявам, писала съм като гост.
Veniti, а на теб всичко най-най и най-вече здраве и както казвам винаги - спокойствие.

# 124
  • Мнения: 24
 Cry .Мн съжалявам Sad Дай боже скоро да се похвалиш с нова бременност.Ние сме с теб  Hug

# 125
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Sistеr_s, съжалявам за това което се случва  Sad! Дано скоро се възстановиш!  Hug Hug Hug

Честит рожден ден на Veniti! Много здрава и обичана и юни чудесен подарък     ylinfant! Весел празник   bouquet!

Момичета, имам един проблем! Имам час за Фм при Марков за 16.01, но шанса да отида точно на този ден е минимален. Та мисълта ми е, че сменям датата с друга близка до 16.01, ако някоя от вас има записан час! Пишете ми ако има такива!

# 126
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Систър, наистина е ужасно, това, което ти се случи, дано скоро пак постигнете успех и всичко да е наред Cry
 Венити, ЧРД, да сте много щастливи цялото семейство.  bouquet
 Сега за мен да пиша новините. Току що се върнах от преглед при доц.Балев, всичко е наред с бебето, само че има един излишен за мен крайник - момче ще е. WinkТаткото се ухили до ушите, в тяхният здрав мъжки род се раждат само момчета. Умряха ми фантазийките за роклички и лилави завески. Докторът е много забавен. Пита ме дали да казва пола, подозирал, че няма много да съм доволна като го чуя. Довечера баткото ще се зарадва страшно, държеше много на момче. Hands Clap Така, че слагайте ми дебелия син щъркел отсреща.

# 127
  • Мнения: 176
sister, много съжалявам за това което се е случило - дано скоро да се присъединиш към нова отчетна тема - а и да минеш и на нас да се похвалиш. Прегръдки!

veniti, честит рожден ден! Много здраве, лека бременност и най-красиво и спокойно бебче Юни месец!  Hug

момичета, нямам време да пиша сега че пак окъснявам, но вчера попаднах на много интересна и полезна тема в "Майки" за гледането на бебета от 0 до 6 месеца - гледам днес вече е на трета страница, а на мен лично много ми хареса. Ето линка.

P.S. Orhid, честит ти момък - със сигурност като се запознаете лично няма и да си спомниш за лилавите завески!  Hug 

# 128
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Трънче, то е ясно, че няма да правим рекламация. Поне вече знам как да се оправям с мъже вкъщи. Mr. Green

# 129
  • Мнения: 212
orhid много се радвам че с бебо всичко е наред, но нали Балев пеглежда само понеделник и сряда? Мен да не са ме сапунисали нещо? Аз днес си запазих час за сряда?! Да не е станала грешка?

# 130
  • Мнения: 33
dari75, аз имам час за 18ти -  мисля, че беше за 16,20ч. Ти за кога си на 16-ти? Аз съм склонна да се сменя, защото въобще не съобразих, че на 18-ти шефът ми има именден, пък не ми се връща след прегледа на работа Simple Smile

# 131
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
И моя е за 16.20, но за 16.01. С удоволствие ще се сменя с теб, стига ти да си съгласна  Hug! Аз даже пуснах въпроса си като нова тема, защото реших, че така шанса за замяна от майчетата от другите месеци е по-голям, но ще я заключим!
Ако си съгласна, само ми пиши. Може и на ЛС да уточним имената и ще им се обадя да направят размяната!

# 132
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Кака Мая, ти сигурно ходиш при Балев в клиниката Темелков ,затова са ти казали за тези дни. Аз ходя при него в Терапията, защото мъжът ми е квартален инспектор /от полицията/ там и той ми записва часовете. И миналият път пак в петък ходих, там само една две жени съм виждала заедно с мен да чакат, не знам дали дават масово часове, плаща се 40 лв на регистратурата.

# 133
  • Мнения: 33
Дари, изпратих ти лично съобщение, мисля, че няма проблем да разменим часовете си Simple Smile

# 134
  • Мнения: 212
orhid сега съм спокойна Simple Smile действително в Темелков си запазих Simple Smile и понеже съм вечно неразбрала кой какво и къде , а разбрах че различни дни различни неща се правели та реших че пак нещо не ми е станало ясно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт