Хей,някой отказал ли е цигарите ,споделете моля

  • 2 716
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 581
браво  мили4ки ,
и аз искам така ,защо не мога  Twisted Evil
завиждам ви  благородно ,разбира се Laughing Laughing Laughing
  Няма не мога, ако наистина искаш да спреш да пушиш  пускаш в действие най-големия инат, на който си способна.Поне такъв е моя опит- пожелах да се разделя с цигарите и го направих изведнъж с много, много инат.Трудно е, но не е невъзможно.

# 16
  • Мнения: 263
Ей тука ще си призная, че и аз пуша и нямам воля да ги откажа. Родителите ми са непушачи, дори не смея да си помисля да знаят, защото в това отношение са толкова строги, че сигурно ще се откажат от мен като дъщеря. Съпругът ми също пуши, пробва с хапчета, но и на него не му достигнаха сили. Синът ми вече е на 13, толкова много му говоря за тоя порок, че поне засега е на мнение, че това е най-голямата глупост да се тровиш и да си даваш парите за това.
Освен навика, другата страна на проблема е никотиновия глад, който изпитвам. Ето с това ми е трудно да се преборя. Пуша по 12-14 цигари. Ако за някой не е много, за мен чувствам, че кашля сутрин от тях, уморена съм понякога и ме е яд ужасно, че пуша. Не съм пробвала с табекс или нещо друго - все нямам време. Ако има човек, който си е помогнал с хапчета - нека сподели, защото аз не мога да разчитама на волята си.

# 17
  • Мнения: 55
това огромен психологичен проблем,според мен!
Аз не пушех 9 месеца бременности 1 година кърмене, и първото нещо,което направих  след спирането на кърменето бе да си купя кутия цигари !От тогава пуша от време на време, само с приятели..............само в събота..............само на маса.................само с кафето...............или последно само..............вечер с чаша вино
Сега ги спирам окончателно ,но докога незная!
пожелавам си да успея!

# 18
  • Мнения: 111
Отказах ги преди 3 години , когато забременях за 2-ри път.От тогава не съм палила(не съм нито силен, нито волеви човек) .Понякога се сещам за цигара но това е само моментно желание а не потребност.Когато вляза в помещение ,в което се пуши се чувствам зле.
Това което със сигурност знам , е че е много по-трудно да пушиш малко, само вечер или само с кафето......., отколкото да не палиш изобщо.
Момичета , не е невъзможно, съвсем посилно е, опитайте и ще видите че си струва.
Успех!!!

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 20:25 от mimi-na

# 19
  • Мнения: 1 335
В момента се пъна да ги откажа Tired След около 16 годинки, като напоследък си пушех по повече от кутия и половина дневно.
Използвам никотинови лепенки, които при мен имат невероятен резултат. Изобщо не ми се пуши. Налага ми се да се въздървам да паля не защото ми липсва никотина, а заради навика. Но не ми представлява проблем да не паля. И дима на околните не ме дразни. В указанието пише, че се носят по 24 часа, аз ги свалям вечер и пак резултата учудва дори мен.
В основата мисля е предварителната нагласа...
Успех!

Каква е тази мания за отказване на цигарите напоследък? Където и да погледна, намирам подобна тема или пост

# 20
  • София
  • Мнения: 4 052
Всичко е на психична основа , просто спираш да мислиш за тях , това е лека за спиране на цигарите Peace
И от раз, бих добавила.

# 21
  • Мнения: 4 053
Всичко е на психична основа , просто спираш да мислиш за тях , това е лека за спиране на цигарите Peace
И от раз, бих добавила.

това е истината  Peace

# 22
  • Мнения: 1 179
Да се включа и аз към отбора на пушачите. Бях решила на първи да ги спра, но знаейки че волята на този етап не ми е достатъчна, слязох в аптеката да питам за нещо ефективно, което да ми помогне. Ми първото, което ми каза е "-Трудно", нещо което си го знам, каза че не ми препоръчва Табекс, защото има много странични ефекти (а и много приятелки се оплакваха от него). Другото, към което се ориентирах бяха лепенките, но ми каза, че като свършиш с целия курс, много е вероятно отново да ги почнеш. Накрая ми каза за някакво американско, което се поръчва спициално - казва се Зибан, но като прочетох за него не бих рискувала да го взема, въпреки, че след курса с него сигура се отказваш от цигарите. Доколкото разбрах действа но мозъка и започва все повече да ти се гади от цигарите, докато накрая ги спираш окончателно. Но все пак не бих рискувала с такова нещо. Ако някой има опит с това лекарство, нека сподели.

# 23
  • Мнения: 155
много искам да ги спра ,знам колко ще ми е добре без тях ,дано вече някой да каже испитано лекарство  иначе няма сама да успея  Embarassed Embarassed Embarassed

# 24
Здражейте и от мен,аз  от 6години не пуша и според мен трябва силна воля,аз не съм ползвала никакви медикаменти

# 25
  • софия
  • Мнения: 257
При мен имаше ефект с дъвките никорете, табекса имаше много странични ефекти.

# 26
  • Мнения: 180
Като се направи равносметка колко малко дават а колко много взимат...Не пуша от7 г.,но признавам-понякога съм палила.Това е страшна зависимост и трябва голяма мотивация,за да се справиш.Все си мисля,че медикаментите могат да помогнат,само ако искаш да се отървеш от гадния навик.Ако нямаш мотивация-нищо не помага

Общи условия

Активация на акаунт