ФОТОШОПСКИ КОНКУРС с категории "За всеки по нещо!" ЗАПОВЯДАЙТЕ!

  • 5 068
  • 122
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 316
Направо ме запалихте. Ще пробвам с плодчетата. Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 884
Темата с рамките пак е без участие. Що така? Joy
Май колажите са по-интересни, а? Ще ви бия, харесва ви, пък никой не взема участие в темата във форума!?!  Crossing Arms Twisted Evil

# 62
  • Мнения: 2 270
Кога ще залагаме

# 63
  • София
  • Мнения: 7 242
От плодчтата и зарзавата фаворити са ми 4, 23 и 27, а от боди арта - 1 и 23 Grinning. Но почти всичко ми харесва много  Grinning

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 12:51 от Лекси

# 64
  • Мнения: 2 614
Има много хубави неща!
Но в категорията рамки няма въобще?  newsm78

# 65
  • Мнения: 1 466
Тази вечер приятеля ми е на работа, нямам да готвя, къщата е изчистена... урааааааа, ще падне купон. Simple Smile Само фотошопа и аз. Simple Smile

Да си кажа и фаворитите до тук.  Grinning
От "Face&Body Art" най-много ми харесва 12, а от "Something differently" - 10,12,18 и 23

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 15:11 от Stillness

# 66
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Привет и от мен Hug
Опитах се да кача нещичко в "Something Differently", но ми казва, че няма такъв албум newsm78 В мен ли е грешката newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 7 242
Привет и от мен Hug
Опитах се да кача нещичко в "Something Differently", но ми казва, че няма такъв албум newsm78 В мен ли е грешката newsm78
Не. Явно някой го е изтрил без да иска. На два пъти се случи и при контралнато на начинаещите. Единия път бях аз, но тук съм невинна...

# 68
  • Мнения: 3 971
ох какво правите бе хора ooooh!

# 69
  • Мнения: 2 616
Привет и от мен Hug
Опитах се да кача нещичко в "Something Differently", но ми казва, че няма такъв албум newsm78 В мен ли е грешката newsm78
Не. Явно някой го е изтрил без да иска. На два пъти се случи и при контралнато на начинаещите. Единия път бях аз, но тук съм невинна...

Вариантът е да качим всичко наново ли?

# 70
  • София
  • Мнения: 7 242
Май друг няма... Но някой трябва да направи пак албума. Откакто изтрих албум при начинаещите освен да качвам, друго не смея да правя  Grinning

# 71
  • Мнения: 3 971
Направих нов албум .Качвайте  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 854
Уф, не виждам опцията за качаване на снимка?  newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 7 242
Уф, не виждам опцията за качаване на снимка?  newsm78
Логна ли се?
юзер:     konkurs1
парола:  konkurs

# 74
  • Мнения: 854
Уф, не виждам опцията за качаване на снимка?  newsm78
Логна ли се?
юзер:     konkurs1
парола:  konkurs
Бе това беше първото,което погледнах. Само дето не зацепвам, че съм логната като mamite08 - след логване в ДРУГИЯ сайт ... Нали са няколко и доста се обърквам вече кой албум къде е  #Crazy
Оправих се   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт