Мислите ли, че мъжа ви, че чете писаниците ви във форума?

  • 5 711
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 833
Чете, но не тайно, а докато го пиша примерно.Даже понякога много се забавлява с някои изказвания- като например един пост:"от къде да си купя DVD, ама с големи субтитри" и такива подобни Simple Smile

# 31
  • Мнения: 166
"от къде да си купя DVD, ама с големи субтитри" и такива подобни Simple Smile
Joy Joy Joy

Моят /егати израза!/ знае, че чета, знае, че пиша, знае ми ника, дори редовно го осведомявам как вървят темите, в които съм "член". По форумска инициатива дори в благотворителност го запалих. Принципно обаче не беше влизал. До един ден, в който решава да надникне зад гърба ми какво си чаткам. И точно в този момент, в обичайната ни, отчетна, маминска темичка сладурките пейстнали някакви клипчета с дълбоко антинравствено съдържание. hahaha Направо паднах от стола! По-късно отново беше проявил интерес /този път напълно самодейно/ и сподели, че много му харесала задушевната атмосфера. Laughing

# 32
  • Мнения: 728
Чете най-редовно. И какво от това? Не съм напълно анонимна тук, но и никога не бих споделила нещо лично със съфорумки, което не мога да споделя първо с него. Все пак той ми е най-близкия човек.

# 33
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
От два-три дена ме гложди един въпрос. Мисля си, че моят мъж докато е на работа чете темите във форума. Той знае, че влизам често тук, че пиша, знае ми ника, а и аватар ми е снимката на малката. Една вечер се разрастна спор помежду ни и той ми изтърси нещо, за което няма как да знае. Има два варианта - или някой "много добър мой приятел" да се е изпуснал, което малко ме съмнява, или да чете темите и да ми вижда мненията. Но и в това досега не съм имала съмнения. Аз не съм си правила труда да се крия от мнението си, но в една-две теми споделих за неща, за коита той не подозира. Слава на бога, че имах разум като пусках преди време една тема, да я пусна анонимно. Как ви се струва - възможно ли е да четат мръсните кочове женсике ни откровения?
Ами така е като си слагате ваши снимки и тези на семействата ви по форумите и след това кочовете четели женските ви откровения, а тук има доста пикантен материал  #Crazy нормално е някой мъж да реагира така.

# 34
  • Мнения: 25 610

И моят.А пък и да чете- не ми знае ника! Mr. Green

И името, и възрастта на детето си ли не знае?  Joy

# 35
  • на село
  • Мнения: 3 917
Въобще не е проявил интерес.
Пък и да чете и не само той, не съм писала нещо, от което трябва да се срамувам, или да се крия.

# 36
  • Мнения: 2 723
Чете, ама и аз тук не разкривам някакви тайни...

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 16:50 от Никси

# 37
  • Мнения: 593
 Не чете, не му е интересно, никак даже. Аз все му казвам че тук не се пише само за бебета и памперси, но и това не провокира да погледне.

# 38
  • Мнения: 2 438
Що да чете, като аз му преразказвам; един вид форумдайджест.

# 39
  • Мнения: 473
Няколко пъти е виждал какво съм писала случайно, защото си оставям на някоя тема и ставам от компютъра, той сяда и
без да иска вижда. Не е хубаво да четат какво си пишем, навсякъде да си навират носовете,  и това ли лично пространство ще ни ограбят?

# 40
  • Мнения: 7 201

И моят.А пък и да чете- не ми знае ника! Mr. Green

И името, и възрастта на детето си ли не знае?  Joy
Ми той не е регистриран,а нерегистрираните "не виждат" лентичките в подписа! Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 553
Мисля, че моят няма време за това, но дори и да го прави нямам нищо против.

# 42
  • Мнения: 2 131
Не знам дали чете, но не ми се вярва. При всички случаи, дори и да го прави, това не ме притеснява изобщо.

# 43
  • Мнения: 94
със сигурност моя мъж не влиза тук Simple SmileПросто знае че ако има нещо аз ще му го кажа,както и той на мен.Пък и понякога човек има нужда от лично пространство и  ние се стремим да се съобразяваме с това Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 6 461
Аз дори моя мъж съм го регистрирала ...ама той не ще и да чуе Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт