Менюто за обяд е: пюре или каша за юлската дружина наша!

  • 11 739
  • 270
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 836
Цвети, включвам се набързо и накратко за застраховките живот, ако имаш някакви въпроси, казвай
има две причини да си направиш застраховка живот /говоря за застраховка, която покрива единствено риска смърт, защото има и комбинирани такива, например "Живот и злополука"/
1. спестовен елемент - 2 г. след сключването й, при редовно плащане на премиите, можеш да изтеглиш откупната стойност по застраховката - това е сума, която се изчислява по неразбираеми за мен актюерски формули, но винаги /поне това което съм срещала в парктиката си/ е по-малка от сбора на всички платени от теб премии до момента...тоест по-изгодно ти е банковия влог от спестовна гледна точка...
2. тази застраховка има и друга страна - ако настъпи събитие /смърт/, наследниците на застрахования получават застрахователна сума...тази сума е ралична, но за да е голяма, трябва да си плащала и сериозни премии...освен това рискът да настъпи такова събитие при млад човек е малък
аз лично не бих си сключила такава застраховка. В твоя случай може би е по-подходяща застраховка "злополука"...аз лично бих сключила застраховка "Живот, свързана с инвестиционен фонд", но не на този етап...

# 226
  • София
  • Мнения: 17 595
elpet, аз съм с тази на Нуби само че е зелена, обаче нищо термо не виждам в нея. Мия я с вряла вода и нищо по-различно  newsm78

В миялната на 60 градуса побеляват.

А от тези който дават месо има ли някое бебе да не харесва месно пюре и кое?

Давид не харесва "белите" месни пюрета. Тези, дето са без моркови. Като се смеси с нещо зеленчуково "червено", обаче, ги яде.

marisasav, може ли да се призная за застрахователно / финансово неграмотна и да попитам какво означава "актюерски" ?

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 15:28 от katiABV

# 227
  • Мнения: 616
И аз имам от втората същите цветове и си променя цвета като е горещо яденето ама вече не ми е удобно и сега го храня с една друга с по крива дръжка защото сега е по седнал и тази с по дългата дръжка не ми е удобна.
Сега дочетох Сашо също не хареса пуешкото на овко защото е много гъсто и не може да го преглъща.

# 228
  • Мнения: 43
Аз също започнах с жълтъка по малко в зеленчуковото пюре.Ами попарата кога?Аз започнах след 6-я месец по-малко сутрин,докато заменя сутрешното кърмене в 8часа.Така карах с Ганго,а после с Йонко
Няма да се сетите, кой го е писал това. Свекърва ми!!!Все едно говори за онзи ден! Crazy И винаги "..те мойте..." все едно са още пеленачета... #Cussing out

# 229
  • Мнения: 1 836
Цитат
marisasav, може ли да се призная за застрахователно / финансово неграмотна и да попитам какво означава "актюерски" ?
не си неграмотна, малко хора знаят за тази професия  Hug актюерите са математици, информатици, които най-общо казано  изчисляват риска при застрахователите, здравно-осигурителните дружества, банките...абе интересна професия, ама много математика има в нея  Simple Smile

# 230
  • София
  • Мнения: 3 524
ника а става ли за пренасяне в кола?
ува, мерси за отговора. мен ме интересува хем за вкъщи, хем за морето Peace

# 231
  • Мнения: 238
От два дена имам едно такова страно течение, малко само зацапва,  като бяло, но в тъмно червено, дори по скоро кафяво и тъкмо мислех да ви попитам дали и на друг се е получавало, и днес си прилича вече на М, за съжеление  ooooh! така се надявах още някой месец да ме пропусне, но поне засега никъкви болежки нямам, така че пак е добре Wink
 Мама ми е на гости и се занимава с малката, а аз мисля да спамя  Mr. Green

# 232
  • София
  • Мнения: 114
 Едно глупаво въпросче - отвора, който е на преносимите кошарки легла е за да може да изпълзи детето като се наспи или е за нещо друго newsm78

# 233
  • Мнения: 329
Ива - Ева харесва оранжевите пюрета,например на ХИП заешкото е беличко на цвят и ако не прибавя тиква или морков не го яде,на Гербер яде заешкото ,днес давах пуешко на ХИП ,ама то е едно такова гъсто,напарви ужасни физиономии и аз сложих една две лъжички в заленчуковото което й дадох и си го изяде.Ама да си призная честно не ги яде с голям кеф  Peace
Бях навън сега,приятно е ама останах без рамена с това кенгуру,плюс това Ева заспа и съвсем ми натежа вътре  ooooh!Поне намерих заешко на Гербер  Simple Smile
заредих се да гледам Часът на мама - а то некакви щуротии дават ,децата на известните родители-бла,бла....................

# 234
  • Мнения: 384
Да бе,да и аз слушам с едното ухо докато гладя една огромна купчина. Rolling Eyes
Днес имах доста задачи и почти ги свърших,сега чакам приятелка с детенце на гости.
ЧЕСТИТО НА ГОСПОЖИЦИТЕ!   bouquet
За целулита наистина си трябва и целесъобразно ядене.Ходила съм на процедури с ток и на масаж,от който излязох синя все едно са ме трепали.В крайна сметка си купих специалната антицелолитна четка за масаж(незнам четка или уред да го нарека,пластмасово със шипчета).Масажирах с един български продукт,миришещ на канела и ми действаше добре,ама не ме питайте какъв беше,не помня.Моят обаче е предимно така наречения "мек" целолит,които си личи само когато си седнал.А и упражнения си трябват.Купих си степер,ама мъжо се качи и го прецака,щото той бил до 95кл. само.  hahaha
За лъжичките-според храните една или друга ми е била удобна.Много съм ползвала една със селиконов накрайник,крива на Чико.Много удобна,ще търся линк да ви я покажа.
Аз пък преди да забременея постоянно четях в Татковци,щото най-мръснишките теми са там.  Embarassed Сега гледам имаше тема''Стигали ли сте до секс с човек от форума?"

# 235
  • sf
  • Мнения: 10 213

Аз пък преди да забременея постоянно четях в Татковци,щото най-мръснишките теми са там.  Embarassed Сега гледам имаше тема''Стигали ли сте до секс с човек от форума?"

хахаха  hahaha как ли пък някой ще си каже  Joy

# 236
  • Мнения: 384
Еми казват си ,Донсита!Виж я,има и анкета,доста са стигали до кекс.

# 237
  • Мнения: 117
hahaha и аз това си помислих като прочетох за застраховките. прозвуча ми като ' тъй и тъй живее рисковано, поне да има полза'  Joy
да не се обидиш сега, лигавим се

Баш така си е! У дома той изкарва парите и ако недай си боже нещо стане, ко прайм?... То най-лесно да се гътна и аз до него, ами Влади... Вярно звучи кофти, но последния път като ми разказа как некъв камион блъснал кола на 5см от него на магистралата... Снощи пак се прибра от Сф в 12ч през нощта и сутринта тръгна обратно натам в 6ч (а стана в 5!!!) Постоянно съм на тръни. Сериозно ще направя застраховки и на двама ни. Не че вече няма да ме е шубе...

# 238
Здр...!Айде и аз да се включа за целулита - вибромасажор с 6 колана на "Кетлер" - от магазина на Лото - 350 лв. - уникален уред, а за храната - прясното зеле го топи, ама newsm78 също нищо тестено...
Честито на ГЕРИ и ВАЙА smile3525Днес и ние ставаме на 6 newsm38 - 8290кг, 73см.
Кати123, с грешно впечатление си останала, просто изказвам ЛМ и споделям видяно ТОЧКА на темата от мен.

# 239
  • sf
  • Мнения: 10 213
Яна , има разлика " с човек от форума" и " с човек от нета".
и виждам, че тези, които са си признали са все или сингъл или вече са в сериозни отношения с въпросния човек. мисълта ми беше, че тия дето кръшкат няма да си признаят  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт