Менюто за обяд е: пюре или каша за юлската дружина наша!

  • 11 722
  • 270
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 17 592
Аз също започнах с жълтъка по малко в зеленчуковото пюре.Ами попарата кога?Аз започнах след 6-я месец по-малко сутрин,докато заменя сутрешното кърмене в 8часа.Така карах с Ганго,а после с Йонко
Няма да се сетите, кой го е писал това. Свекърва ми!!!Все едно говори за онзи ден! Crazy И винаги "..те мойте..." все едно са още пеленачета... #Cussing out

Ха-ха-ха, аз за себе си съм сигурна, че Давид и 2 метра да стане, в моите очи винаги ще е махаща с крачички мишчица малка..., дето праи "брррррррииии", пръска слюнки и иска мен... Човек - уви - не може да задържи времето, единственото, което му остава, е да удължи усещането - далеч извън периода, в който има право на него... На никого не му се ще да си признае, че остарява. Старостта носи само предизвестие за предстоящата неотменна смърт и никакви добри обещания, никакви очаквания, никакви надежди...

# 241
Здр...!Айде и аз да се включа за целулита - вибромасажор с 6 колана на "Кетлер" - от магазина на Лото - 350 лв. - уникален уред, а за храната - прясното зеле го топи, ама newsm78 също нищо тестено...
Честито на ГЕРИ и ВАЙА smile3525Днес и ние ставаме на 6 newsm38 - 8290кг, 73см.
Кати123, с грешно впечатление си останала, просто изказвам ЛМ и споделям видяно ТОЧКА на темата от мен.

# 242
  • Мнения: 117
Марисасав, мерси за инфото! Явно ще трябва да проуча по-обстойно въпроса
Ува-ува и sandcastle - и на вас мерси за инфото за лосиона! По аптеките ли се продава или в козметичните магазини? (за ексипиал става дума).

Иначе за нета.. преди мъжа ми имах един такъв. ДОбре че ми дойде акъла в главата .. Laughing Ама историята може там да я напиша, да не спамя тука.

То се вижда, че когато имам най-много работа най-много пиша тука  Blush

# 243
  • Мнения: 521
Аз съм се забъркала. Цяла сутрин правя некакви сладки.
Снощи ме гледа жално докато ядях банан и и дадох, тя беше във възсторг

# 244
  • София
  • Мнения: 114
Ce Dim, аз съм ползвала крема Ексипиал протект. Има и лосиони и Ексипиал рипер и разните му детски продукти. На мен ми беше изписано от лекар и се продават в аптеките. Цената му беше към 8 - 9 лв. Ръцете ми бяха в рани - обикалях по различни дерматолози и единствено от това  кремче получих облекчение. Целта е да се избягва мокренето или да се сведе до минимум. С малко дете това е невъзможно. Слагането на ръкавици при мен задълбочи и влоши проблема.

# 245
  • Мнения: 384
Верно Вики,грешката е моя-с човек от нета,точно така.От форума нестава,че сме почти само мами.
За кошарките няма да взимам,че ако взема трябва да стоя с малкия вътре.  Joy
Все компания иска,а си пада и клюкарка.
За ръце препоръчвам или Артрикс или червения Глизолит.

# 246
  • Мнения: 329
за тази марка - Ексипиал- чух днес,моя приятелка взе такъв с бадемово масло за бебето си ,защото му е много суха кожата на лицето ,ще ви кажа отзиви от кремчето
Бебоците ви напъват ли се докато акат,т.е личи ли им че вършат голямата работа???

# 247
  • Мнения: 984
Моя мъж си го намерих в нета. Трябваха ми около 4 години да го харесам  Mr. Green В началото ми се струваше голям идиот /и сега на моменти си го мисля/
Да се похваля имам си домашна помощница да занимава малчо  Laughing

# 248
  • София
  • Мнения: 17 592
Цитат
marisasav, може ли да се призная за застрахователно / финансово неграмотна и да попитам какво означава "актюерски" ?
не си неграмотна, малко хора знаят за тази професия  Hug актюерите са математици, информатици, които най-общо казано  изчисляват риска при застрахователите, здравно-осигурителните дружества, банките...абе интересна професия, ама много математика има в нея  Simple Smile

Хм, значи баж съм си неграмотна. Занимавам се с вероятности и статистика - е, друг вид, ама пак, хич да не съм чувала термина - сррраааммм...  Joy

# 249
  • Мнения: 238
Голям съм заплес честита половин годинка на всички бебоци   bouquet
 За антицелулитния крем на Виши и аз съм чувала добри отзиви, но като тръгнах да си го купувам ми казаха че не е подходящ за кърмачки и не си го взех.
Ели в ПЖИ сега наскоро откриха ДГ Джани Родари, но не съм проверявала дали взимат и малки деца, то още ми е рано, но като минеш на оглед, сподели как е.

# 250
  • София
  • Мнения: 17 592
Бебоците ви напъват ли се докато акат,т.е личи ли им че вършат голямата работа???


Много често така му личи, че чак почервеняв и вика "ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ"  Blush

# 251
  • Мнения: 43
Бебоците ви напъват ли се докато акат,т.е личи ли им че вършат голямата работа???
Хехехе някой друг почна тая тема....не мога да не се включа  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190460&photo=44
Ето така изглежда, без да искам бях с фотоапарата като почна да го прави  Blush

# 252
  • Мнения: 329
Мимоза страшна снимка,егати и сладура  Heart Eyes И на Ева много й личи,така се напъва милата като голям човек.
Сега четох една статия в нета,че всеки ден в БГ умира по една жена от рак на шийката на матката,а в Европа на всеки 18 минути  Sick

# 253
  • Мнения: 117
Бебоците ви напъват ли се докато акат,т.е личи ли им че вършат голямата работа???
Да си дойдем на думата  newsm62
Влади се напъва та ще се пръсне!!! Целия почервенява  hahaha

Беболинчо, супер яка снимка!!! Joy

# 254
  • София
  • Мнения: 3 414
Лелеле Мая,това се казва бавачка снимката е страхотна Heart Eyes
На мойте им дадох манго едно пюре им го разделих на две,сега съжалявам угризения,но го ядоха като .....без думи съм.

Общи условия

Активация на акаунт